Wygrana Szóstki w Lesku
5
21.02.2009 roku na sali Gimnazjum Publicznego w Lesku z inicjatywy OZPN Krosno i Sanovii Lesko odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko.
W turnieju uczestniczyły drużyny z dawnego województwa krośnieńskiego: LKS Brzozovia Brzozów, Sanovia Lesko, Karpaty Krosno i UKS Szóstka Jasło, w skłądzie: Marcin Gajda, Kamil Marszałek, Marek Żygłowicz, Piotr Gogola, Arkadiusz Szot, Przemysław Skórka, Szymon Wojdyła, Ernest Kowalski, Łukasz Opałka, Kamil Gąsior, Marcin Myśliwiec, Szymon Myśliwiec, Wojciech Mitoraj i Marcin Pisula.
Drużyna Szóstki kierowana przez trenera Artura Tomaszewskiego zremisowała z Karpatami Krosno 2-2 po golach Gogoli i Mitoraja, wygrała z Sanovią II Lesko 12-0 (Marcin Myśliwiec - 2, Szot, Gąsior - 4, Pisula - 3, Skórka, Gogola), zremisowała z Sanovią I Lesko 1-1 po bramce zdobytej przez Marka Żygłowicza i pokonała Brzozovię Brzozów 5-2 (Pisula - 3, Skórka, Gąsior).
W końcowej klasyfikacji Szóstka zajęła pierwsze miejsce, a Marcin Pisula uznany został najlepszym zawodnikiem Turnieju.

Gratulujemy chłopcom i trenerowi i mamy nadziej, że jest to dobry znak przed turniejem organizowanym przez Szóstkę w Jaśle 15 marca . Swój udział w tym Turnieju potwierdziła między innymi Wisła Kraków.
UKS "Szóstka"
W turnieju uczestniczyły drużyny z dawnego województwa krośnieńskiego: LKS Brzozovia Brzozów, Sanovia Lesko, Karpaty Krosno i UKS Szóstka Jasło, w skłądzie: Marcin Gajda, Kamil Marszałek, Marek Żygłowicz, Piotr Gogola, Arkadiusz Szot, Przemysław Skórka, Szymon Wojdyła, Ernest Kowalski, Łukasz Opałka, Kamil Gąsior, Marcin Myśliwiec, Szymon Myśliwiec, Wojciech Mitoraj i Marcin Pisula.
Drużyna Szóstki kierowana przez trenera Artura Tomaszewskiego zremisowała z Karpatami Krosno 2-2 po golach Gogoli i Mitoraja, wygrała z Sanovią II Lesko 12-0 (Marcin Myśliwiec - 2, Szot, Gąsior - 4, Pisula - 3, Skórka, Gogola), zremisowała z Sanovią I Lesko 1-1 po bramce zdobytej przez Marka Żygłowicza i pokonała Brzozovię Brzozów 5-2 (Pisula - 3, Skórka, Gąsior).
W końcowej klasyfikacji Szóstka zajęła pierwsze miejsce, a Marcin Pisula uznany został najlepszym zawodnikiem Turnieju.

Gratulujemy chłopcom i trenerowi i mamy nadziej, że jest to dobry znak przed turniejem organizowanym przez Szóstkę w Jaśle 15 marca . Swój udział w tym Turnieju potwierdziła między innymi Wisła Kraków.
UKS "Szóstka"
