Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wygrany turniej o Puchar prezesa OZPN Krosno

5
 Trampkarze młodsi rocznik 1996 podopieczni Roberta Podkulskiego wygrali wczoraj rozgrywany w Krośnie Halowy Turniej o Puchar Prezesa OZPN Krosno. Nasi młodzi piłkarze okazali się bezkonkurencyjni w całym turnieju zdobywając w 6 spotkaniach aż 29 bramek, tracąc tylko 2.

II miejsce zajęła drużyna Karpat Krosno, a III lokatę wywalczył słowacki zespół z Presova. Przy okazji nasi zawodnicy zgarnęli większość indywidualnych wyróżnień przyznawanych na tym turnieju.

Wyniki:

Czarni - Stal Sanok 2:0, bramki: Sury, Wietecha
Czarni - Presov 1:1, bramka: Sury
Czarni - MOSiR Brzozów 8:0, bramki: Sury-5, Brożyna, Świątkowski, Kowalski
Czarni - Karpaty Krosno 4:1, bramki: Wietecha, Sury, Świątkowski, Kowalski
Czarni - Bieszczady 8:0, br: Kutyna-2, Wietecha-2, Kowalski, Sury, Brożyna, Jamuła
Czarni - Sanovia 6:0, bramki: Sury-2, Kowalski-2, Kutyna, Jamula

 Wyróżnienia:
Król strzelców - Marek Sury - 11 bramek
Najlepszy zawodnik - Patryk Jamuła
Nagroda dla II strzelca ufundowana przez Słowaków - Kamil Kowalski - 5 bramek
Specjalne wyróżnienie dla Filipa Świątkowskiego za 15 asyst w turnieju

Skład:
Arkadiusz Mocek - Michał Śliż, Tomasz Gabryel, Ireneusz Brożyna, Patryk Jamuła, Marek Sury, Kamil Kowalski, Damian Czech, Filip Świątkowski, Rafał Kutyna, Kamil Wietecha. Trener: Robert Podkulski, kierownik: Piotr Kowalski.


Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Mocuś
dnia 31.01.2009, 22:03 · Zgłoś
No Właśnie :) Ale nie O To Chodzi Dogrywali Piłki a On był Na Miejscu I Dobijał Brawo
Ja sie niestety nie MOge pochwalić nie za dobry miałem Występ 2 bramki ;/ Za dużo
PzDr All ;]
Odpowiedz
0
@ Tomczak
dnia 27.01.2009, 15:20 · Zgłoś
Marek prawie all na pusta
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 27.01.2009, 13:50 · Zgłoś
o marek z mojej klasy królem strzelców <wow>:D:o
Odpowiedz
0
@ hasky
dnia 27.01.2009, 12:50 · Zgłoś
Już niegługo turnieje w Tarnowie , Gorlicach i Nowym Sączu( woj. Małopolskie)tam tez bedzie ok!:)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 27.01.2009, 09:02 · Zgłoś
Gratulacje dla Zespołu i Trenerów. Ale o tym , że Czarni , w tym roczniku , są najlepsi na Pokarpaciu było wiadomo już dawno ! :) Niestety gorzej wypadamy w starciu z drużynami z innych regionów ( np. Małopolska ).
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.