Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wyjazd Czarnych do Leżajska. Czy jaślanie zdołają ustrzec się przed trzecią porażką z rzędu?

20

Już jutro kolejna ligowa potyczka Czarnych Jasło. Piłkarze jasielskiego klubu w sobotnie popołudnie zmierzą się w Leżajsku z tamtejszą Pogonią. Czy meczem z "Piwoszami" przerwą passę porażek?

Zwycięstwo i dwie przegrane  tak wygląda bilans wiosennych spotkań Czarnych Jasło w ramach rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Po nieoczekiwanym pokonaniu Wisłoki Dębica w dwóch kolejnych meczach jaślanie musieli uznać wyższość rywali  Cosmosu Nowotaniec oraz Piasta Tuczempy. Jutro staną w szranki z Pogonią Leżajsk. Drużyną ta w trzech pierwszych kolejkach rundy rewanżowej zdobyła cztery punkty i zajmuje obecnie w ligowej tabeli szóste miejsce.

Mimo, iż faworytem potyczki jest zespół gospodarzy nie powinien on bagatelizować rywala, który z pewnością będzie chciał przerwać jutro passę porażek i wrócić na "właściwe tory". Do zwycięstwa nad Pogonią Czarni powinni być zmotywowani podwójnie, gdyż w meczu rundy jesiennej ulegli jej przy Śniadeckich 0:1.

Czy zajmująca dwunastą pozycję w ligowej tabeli drużyna Roberta Podkulskiego przebudzi się w Leżajsku i wywiezie z niego komplet punktów? Odpowiedź na to pytanie poznamy już jutro. Początek meczu o godzinie 16.

jh

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ 1312
dnia 13.04.2014, 00:05 · Zgłoś
st [...] jesteś i napinacz !
don i co nic po meczu nikt nie widział a od straszenia dzieciaku to są duchy i to nie takie które co noc robisz w rajtuzy !

Pozdro dla WSZYSTKICH co byli i dopingowali !

p.s ZAPRASZAMY na kolejny wyjazd tym razem 4 maja (niedziela) godz. 17:00 w Krasnem !

ZBIÓRECZKA na stadionie o godz. 13:30
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 12.04.2014, 20:09 · Zgłoś
W tej kwestii ma Pani 105% racji!
Odpowiedz
3
@ don
dnia 12.04.2014, 17:32 · Zgłoś
to zobaczysz po meczu kto jest w tyle
Odpowiedz
-5
@ ja
dnia 12.04.2014, 17:26 · Zgłoś
W tyle to ty jesteś
Odpowiedz
-3
@ don
dnia 12.04.2014, 12:28 · Zgłoś
kopacze w balon i tyle
Odpowiedz
-2
@ st
dnia 12.04.2014, 10:18 · Zgłoś
znowu [...]...
Odpowiedz
-1
@ 1312
dnia 12.04.2014, 10:36 · Zgłoś
i co tym wpisem hejterze wnosisz kij ci w co tam chcesz !
Odpowiedz
5
@ antidotum
dnia 12.04.2014, 19:35 · Zgłoś
Ale Ci musi być głupio Pogoń-Czarni 1-2.Brawo chłopaki za wynik ale przede wszystkim za walkę .Dziękujemy.
Odpowiedz
1
@ Oxygen
dnia 12.04.2014, 09:15 · Zgłoś
Powodzenia! Wszyscy na zbiórke! Do boju J K S!
Odpowiedz
1
@ 1312
dnia 12.04.2014, 08:51 · Zgłoś
2,5 godziny do ZBIÓRKI !
Odpowiedz
2
@ antidotum
dnia 11.04.2014, 22:46 · Zgłoś
Jak będzie walka do ostatniej minuty to wynik jest nieważny dziękujemy za walkę.Powodzenia i mam nadzieję ,że po meczu będą 3 punkty.
Odpowiedz
1
@ 1312
dnia 12.04.2014, 08:50 · Zgłoś
Będzie walka ! Będzie się działo !
Odpowiedz
-1
@ to ja
dnia 11.04.2014, 21:43 · Zgłoś
"właściewe tory" ? właściwe tory to utrzymanie sie w 4 lidze
Odpowiedz
-1
@ misiek
dnia 11.04.2014, 21:12 · Zgłoś
Czarni w dotychczasowych meczach zrobili na wyjazdach w sumie 4 pkt. Sa najsłabsza drużyna w 4 lidze na wyjazdach i tym razem trzeba sie martwic o to ile dostana bramek a nie o to czy wygrają.
Odpowiedz
6
@ 1312
dnia 11.04.2014, 20:54 · Zgłoś
wszyscy na wyjazd

tylko zwycięstwo jks tylko zwycięstwo ! ! !
Odpowiedz
3
@ 1312
dnia 11.04.2014, 20:53 · Zgłoś
ZBIÓRKA na wyjazd na stadionie jutro o godz.11:30

KOSZT WYJAZDU TO TYLKO ==>> 10 pln ! ! !
plus bilet na stadion

p.s pamiętajcie o dokumentach

https://www.youtube.com/watch?v=KHdl5Sx4Vo8&feature=youtu.be
Odpowiedz
2
@ Tadek
dnia 11.04.2014, 20:02 · Zgłoś
Trzymamy kciuki za chłopaków.!! 3 punkty do Jasełka!
Odpowiedz
1
@ jotkaesiak
dnia 12.04.2014, 11:37 · Zgłoś
Może i przegrają ale chodziarz czegoś w życiu spróbują. Twoje nieudane życie sprowadza się do wylewania pomyj na wszystko dookoła tak jakby wszyscy byli winni twojej życiowej porażki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.