Wyniki IX Halowego Turnieju w Piłce Nożnej chłopców
20
W dniu 17 marca 2009r. na hali MOSiR w Jaśle odbył się IX Halowy Turniej w Piłce Nożnej chłopców zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego z II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Jasielski Adam Kmiecik. Fundatorami nagród byli Starosta Jasielski i Zakład Gazowniczy Jasło - składamy serdeczne podziękowania.

W zawodach wzięły udział następujące szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Jasielskiego: ZS nr 1, ZS nr 3, ZS nr 4, ZSB, ZS z Trzcinicy , ZSP z Kołaczyc i gospodarz turnieju, drużyna II LO . Zespoły podzielone zostały na 2 grupy z których w trakcie trwania zawodów do ścisłego finały awansowały 4 drużyny. W meczu o miejsca 3-4 spotkali się reprezentanci szkół z Trzcinicy i ZSB Jasło. Wygrała drużyna ZSB z Jasła pokonując faworyta turnieju - drużynę z Trzcinicy w stosunku 2:1. Po meczu o 1-2 miejsce , na boisko wyszli zawodnicy szkół z Kołaczyc i ZS nr 4 z Jasła, którzy stoczyli zacięty pojedynek o miejsce 1. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem nierozstrzygniętym 3:3 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Te lepiej wykonywali chłopcy z Jasła i to im przypadło 1 miejsce i okazały puchar. Organizatorzy turnieju Piotr Samborski i Jacek Książek zapewnili ze w przyszłym roku nadal będą przygotowywać tego rodzaju imprezy sportowe.

Skład drużyny II LO: Szynal Mateusz, Ulaszek Daniel, Kędra Mateusz, Szeląg Bartosz, Mastalerz Piotr, Walczyk Artur, Źrebiec Przemysław, Kępski Łukasz, Myśliwiec Kamil-opiekun Piotr Samborski.
Podziękowania składamy również dyrekcji MOSiR za udostępnienie hali sportowej wraz z całym zapleczem oraz wszystkim obecnym zawodnikom i ich opiekunom za udział w turnieju.
Powiat Jasło

W zawodach wzięły udział następujące szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Jasielskiego: ZS nr 1, ZS nr 3, ZS nr 4, ZSB, ZS z Trzcinicy , ZSP z Kołaczyc i gospodarz turnieju, drużyna II LO . Zespoły podzielone zostały na 2 grupy z których w trakcie trwania zawodów do ścisłego finały awansowały 4 drużyny. W meczu o miejsca 3-4 spotkali się reprezentanci szkół z Trzcinicy i ZSB Jasło. Wygrała drużyna ZSB z Jasła pokonując faworyta turnieju - drużynę z Trzcinicy w stosunku 2:1. Po meczu o 1-2 miejsce , na boisko wyszli zawodnicy szkół z Kołaczyc i ZS nr 4 z Jasła, którzy stoczyli zacięty pojedynek o miejsce 1. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem nierozstrzygniętym 3:3 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Te lepiej wykonywali chłopcy z Jasła i to im przypadło 1 miejsce i okazały puchar. Organizatorzy turnieju Piotr Samborski i Jacek Książek zapewnili ze w przyszłym roku nadal będą przygotowywać tego rodzaju imprezy sportowe.

Skład drużyny II LO: Szynal Mateusz, Ulaszek Daniel, Kędra Mateusz, Szeląg Bartosz, Mastalerz Piotr, Walczyk Artur, Źrebiec Przemysław, Kępski Łukasz, Myśliwiec Kamil-opiekun Piotr Samborski.
Podziękowania składamy również dyrekcji MOSiR za udostępnienie hali sportowej wraz z całym zapleczem oraz wszystkim obecnym zawodnikom i ich opiekunom za udział w turnieju.
Powiat Jasło
