Wyśmienite nastroje trampkarzy młodszych
9
W wyśmienitych nastrojach przystępowała drużyna trampkarzy młodszych do rozgrywek w Podkarpackiej Lidze po zwycięstwie na początku sierpnia w Remes Cup. Początek rundy był wyśmienity i na inaugurację rozgrywek pokonali Wisłokę Dębica 9:0 i wygrali 6 meczy z rzędu pokonując m.in. Stal Mielec 1:0. Pierwsza wpadka to porażka ze Stalą Rzeszów 1:3, która grając z kontry wykorzystała błędy naszej defensywy. Drużyna w rozgrywkach prezentowała się bardzo dobrze, jednak ostatni tydzień rozgrywek okazał się zabójczy dla młodych chłopców gdzie musieli rozegrać 3 mecze (a 5 kluczowych zawodników broniących barw Województwa 4 mecze) w cyklu niedziela, wtorek, czwartek, niedziela. Dlatego dwa wyjazdowe remisy z Iglopolem Dębica i Resovią Rzeszów zepchnęły nasz zespół na 2 miejsce w tabeli które okupują wspólnie ze Stalami z Rzeszowa i Stalowej Woli z dorobkiem 27 pkt. Prowadzi Stal Mielec z 29 pkt. Walka o mistrza ligi rozegra się na wiosnę pomiędzy tymi 4 zespołami.
Warto nadmienić że nasza drużyna rozgrywa mecze z zawodnikami o rok starszymi.
Statystyki:
miejsce: 2
punkty : 27 (8 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka)
bramki zdobyte : 38
bramki stracone : 13
Strzelcy: 12- Szopa, 6- Jamuła, 4- Swiątkowski, 3- Brożyna, Kowalski, Wal, 2- Sury, Trzaskoś, 1-Górka, Wietecha, Czupa.
Kadra:
Arkadiusz Mocek, Jakub Pankiewicz, Damian Czech, Kamil Wietecha, Michał Śliż, Ireneusz Brożyna, Szymon Pham Van, Marek Sury, Patryk Jamuła, Filip Świątkowski, Bartosz Szopa, Arkadiusz Górka, Kamil Kowalski, Mariusz Wal, Rafał Kutyna, Artur Czupa.
trener: Robert Podkulski, kierownik drużyny : Piotr Kowalski
Czarni Jasło
