Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wysoka porażka Czarnych z Sokołem w Nisku

20

W sobotnim meczu IV ligi podkarpackiej Czarni Jasło przegrali w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Nisko. Gospodarze nie pozostawili jasielskiej drużynie złudzeń, wygrywając 4:0. Tym samym, Czarni odnotowali trzecią porażkę z rzędu w trwającym sezonie.

W składzie Czarnych na wyjazdowy mecz do Niska zabrakło między innymi Łukasza Urbana, Wojciecha Myśliwca oraz Wojciecha Muni, który obecnie przebywa poza granicami kraju. Warto podkreślić, że gospodarze sobotniego starcia, aż do meczu przeciwko jasielskiej drużynie, nie zdołali wygrać na własnym terenie żadnego meczu (Sokół Nisko na własnym stadionie rozegrał sześć spotkań, z których trzy przegrał, a trzy zremisował).

Bliżej objęcia prowadzenia w meczu byli goście. Przy stanie rywalizacji 0:0, z rzutu karnego pomylił się jednak Pavlo Kulish. Bramkarz Sokoła wyczuł jego intencje, dzięki czemu uchronił swoją drużynę przed stratą gola. Swoją szansę miał również Wojciech Kiełtyka, któremu zabrakło zimnej krwi w pojedynku sam na sam z bramkarzem. Na bramkę gospodarzy uderzał też groźnie Rafał Mastaj.

Czarni jednak, zamiast schodzić na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, do szatni udali się z bagażem dwóch straconych goli. Pierwsza bramka dla Sokoła padła po prostopadłym zagraniu, które otworzyło napastnikowi gospodarzy drogę do umieszczenia piłki w siatce. W drugiej, zakończonej golem sytuacji, zawodnik Sokoła znajdując się w polu karnym, pomimo asysty trzech obrońców, zdołał oddać strzał, po którym piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczką.

W drugiej połowie spotkania gospodarze podwoili swój dorobek bramkowy. Wynik na 3:0 podwyższyli po akcji oskrzydlającej. Strata gości w środkowej strefie boiska skutkowała, szybkim kontratakiem, wykończonym bezlitośnie strzałem w kierunku dalszego słupka bramki przez pozbawionego opieki zawodnika Sokoła. Łukasz Lepucki, został potem, zmuszony do kapitulacji jeszcze raz. Czarni Jasło przegrali wysoko z Sokołem  0:4. Braki dla gospodarzy strzelali: Patryk Tur, Jacek Stępień (dwa trafienia) oraz Wojciech Soboń.

W najbliższej serii spotkań, jasielską drużynę czeka kolejna, trudna przeprawa. W najbliższą sobotę, 19 września, Czarni zmierzą się na własnym stadionie z Piastem Tuczempy – liderem rozgrywek IV ligi podkarpackiej. 

Czarni Jasło, w meczu z Sokołem Nisko, wystąpili w składzie: Łukasz Lepucki (GK), Wojciech Dziedzic (C), Szymon Sabik, Krzysztof Szydło, Maciej Sowa, Emihrad Mchedlidze, Rafał Mastaj, Bartosz Szopa, Paweł Setlak, Wojciech Kiełtyka, Pavlo Kulish. Rezerwowi: Damian Niemczyński (GK), Karol Szydło, Kamil Wietecha, Hubert Bracik.    

MD

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
2
@ czarny
dnia 14.09.2020, 21:27 · Zgłoś
porażka dedykowana dla [...] internetowych jak Lodyniec Moro i innych wynalazków ,żeby mieli pozywkę .
Zmiana trenera zobaczymy co to da tej druzynie. Bo taka tez prawda że jak nie ma materiału to ciężko co z tego uszyć. Może nowy trener będzie bardziej charakterny i będzie miał posłuch w szatni i wniesie cos ciekawego do druzyny.
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 15.09.2020, 10:03 · Zgłoś
Czyli jeszcze kilka porażek z dedykacją dla nas . Super , my hepi i wy beczycie i szukacie winnych ha ha ha
Bez trenera wszystkie mecze wygrają ;-))
Odpowiedz
0
@ brawo dla zarządu
dnia 14.09.2020, 17:20 · Zgłoś
Gratulacje naprawde :) teraz kogo znajdziecie 14 pkt zdobył to naprawde nie jest zły wynik.. wiecie kiedy zaczęły sie złe wyniki? jak nagle w 4 lidze w kadrze na mecz znajdowalo sie 12 zawodników i 2 juniorów co nie umie piłki kopnąć :) pozdrawiam zarząd kochany róbcie tak dalej, a zwalicie klub do A klasy bo nikt nie chce grac w JKS
Odpowiedz
-2
@ life
dnia 14.09.2020, 17:08 · Zgłoś
Chodzą kibice na mecze "Czarnych" Jasło ?
Odpowiedz
11
@ info
dnia 14.09.2020, 15:22 · Zgłoś
Trener zwolniony!
Odpowiedz
2
@ piknik
dnia 14.09.2020, 16:34 · Zgłoś
0
@ łodyniec
dnia 14.09.2020, 20:19 · Zgłoś
Zwolnienie trenera nic nie zmieni.Ekipa jest za słaba i nic więcej.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 14.09.2020, 15:20 · Zgłoś
Teraz juz na 100% zwyciestwo!!!jak wielki jest!!!duma jasla!!!
Odpowiedz
-2
@ ZP
dnia 14.09.2020, 14:18 · Zgłoś
Zrzutka to była na klubowe długi w postaci kl 100, gdyby nie to to to Zarząd by je latami jeszcze spłacał. Tylko zmiana zarządu.
Odpowiedz
5
@ Kazyko
dnia 14.09.2020, 14:00 · Zgłoś
A jak się skończyła sławna zrzutka na klubowe transfery? Skonczyło się na pomyśle, pieknycvh słowach o wsparciu czy może ktoś wpłacił jakąś złotówkę?

p.s.

Czarni maja skład na okręgówkę i nawet trener z ekstraklasową przeszłością nic nie zrobi! Poprostu: nie ten materiał ludzki! Howgh
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 14.09.2020, 12:33 · Zgłoś
Nic się nie stało! Chłopoki nic się nie stało!
Jeszcze conajmniej dwa kolejne mecze w plecy.
Słaba drużyna i tyle, nie ma co szukać winy w zarządzie czy trenerach .
Jak ekipa słaba to cudów nikt z nich nie zrobi.
Lepiej było w okręgówce zostać .
Odpowiedz
0
@ vis
dnia 14.09.2020, 12:21 · Zgłoś
czarni jako klub piłkarski wyglądają fatalnie. klub jest fatalnie zarządzany. trenerzy pracujący w klubie to jedn wielka pomyłka. porażka nie tylko seniorów, ale któraś z rzędu porażka juniorów.przykro to pisać ale trenerzy Skuba i Rydarowicz to sromotna porażka.
Odpowiedz
1
@ Lok
dnia 14.09.2020, 14:40 · Zgłoś
Taki jesteś zorientowany heh jaki Rydarowicz? Nie ma takiego trenera w Czarnych
Odpowiedz
-6
@ jks1909
dnia 14.09.2020, 12:14 · Zgłoś
można grać młodymi chłopakami ale takimi któym chce się grać walczyć, a nie na kazdym kroku odpuszczać... w nisku jeden zawodnik ograł i ośmieszył trzech jasielskich obrońców oddał strzał i strzelił gola... to tak ma być ?? ani jeden obrońca z tych co są nie nadaję sie na gre w 4 lidze !!! nie ma ani pomocnika ani napastnika ! tę drużynę trzeba tworzyć od początku.. ci chłopaki latają za piłką i nie wiedzą co się dzieje.. niech zarząd zobaczy jak grał Jks 8 lat temu.. byli zawodnicy ktorzy strzelali bramki.. a jak chcecie odstawiać takie [...]ostwo to powodzenia i nie dziwcie się ze kibice nie przychodzą na mecze !! popatrzcie jak chłopaki grają w takiej bieździedzy biegają walczą a tu w czarnych nic wczasy !! pobudka !!!
Odpowiedz
4
@ Super
dnia 14.09.2020, 16:10 · Zgłoś
Biezdziedza 4:0 w tył z mrukowa 2-2 z osobnica Haahha proszę Cię [...] z Biezdziedzy
Odpowiedz
1
@ henek berek
dnia 14.09.2020, 12:09 · Zgłoś
może wreszcie zarząd wprowadzi jakieś zmiany ? ileż to mozna czekać ?? kiedy ta jasielska drużyna obudzi się ? panie lato zrób pan jakąś rewolucję w tej drużynie... bo zbierają się czarne chmury nad jasielskim jksem... zarząd myśli że jasielscy kibice chcą takiego [...]ostwa ?? to nie są czasy że bedzie się odstawiało taką żenadę !!! może czas na poszukanie jakiegos strategicznego sponsora ?? moze trzeba poszukać po prostu kogoś z kasą ?? niech zarząd porozmawia z zawodnikami z trenerem... większość tych chłopaków nie nadaje się na grę w 4 lidze... czy zarząd tego nie widzi ?? gdzie jest władz klubu ??
Odpowiedz
2
@ kib
dnia 14.09.2020, 12:01 · Zgłoś
Na chłodno. Trzeba zejść na ziemię i szukać punktów z Przeworskiem,
Stalową Wolą Ii , Resovią II, no i może coś jeszcze ugrać u siebie.
Jeśli na koniec rundy będzie 25 pkt, to można myśleć o utrzymaniu
pod warunkiem wzmocnień w przerwie zimowej. Konieczny stoper,
doświadczony środkowy rozgrywający, napastnik na poziomie IV ligi.
W innym przypadku trudno oczekiwać cudu.
Odpowiedz
1
@ Czarny
dnia 14.09.2020, 11:41 · Zgłoś
Nic się nie stało , tylko zwycięstwo.
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 14.09.2020, 12:34 · Zgłoś
Tylko zwycięstwo uciekło sprzed nosa ;-)
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 14.09.2020, 10:57 · Zgłoś
MecZ z Karpatami w środę a nie tydz. Później
U nie było Dziedzica tylko Mysliwca
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.