Wysokie loty Michała Szpaka
Nagroda główna sobotniego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze powędrowała do jaślanina Michała Szpaka. Złoty Samowar oraz 50 tysięcy złotych należą już do młodego artysty.

Zdjęcie: archwium
Nagroda główna sobotniego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze powędrowała do jaślanina Michała Szpaka. Złoty Samowar oraz 50 tysięcy złotych należą już do młodego artysty.VI edycję Festiwalu Piosenki Rosyjskiej wygrał Michał Szpak. Piosenką „Oczy czornyje” pokonał Natalię Sikorę ( drugie miejsce) i Marcina Kindla ( trzecie miejsce). W amfiteatrze występ zobaczyło 4 tysiące widzów.
Artysta po raz kolejny zwrócił uwagę swym niekonwencjonalnym wyglądem. Wystąpił na wysokich koturnach, w czerwonych, skórzanych spodniach i mocnym makijażu.
Na scenie poza laureatami pojawili się: Formacja Nieżywych Schabuff, Janusz Radek, Natalia Szroeder, Ruzica, Vika & Marek Kościkiewicz, Mateusz Grędziński, Mezo & Kasia Rościńska, Golden Life oraz Kreuzberg.
(Red.)
