Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wysokie loty Michała Szpaka

120

Nagroda główna sobotniego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze powędrowała do jaślanina Michała Szpaka. Złoty Samowar oraz 50 tysięcy złotych należą już do młodego artysty.

Zdjęcie: archwium

Nagroda główna sobotniego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze powędrowała do jaślanina Michała Szpaka. Złoty Samowar oraz 50 tysięcy złotych należą już do młodego artysty.VI edycję Festiwalu Piosenki Rosyjskiej wygrał Michał Szpak. Piosenką „Oczy czornyje” pokonał Natalię Sikorę ( drugie miejsce) i Marcina Kindla ( trzecie miejsce). W amfiteatrze występ zobaczyło 4 tysiące widzów.

Artysta po raz kolejny zwrócił uwagę swym niekonwencjonalnym wyglądem. Wystąpił na wysokich koturnach, w czerwonych, skórzanych spodniach i mocnym makijażu.

Na scenie poza laureatami pojawili się: Formacja Nieżywych Schabuff, Janusz Radek, Natalia Szroeder, Ruzica, Vika & Marek Kościkiewicz, Mateusz Grędziński, Mezo & Kasia Rościńska, Golden Life oraz Kreuzberg.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 115

Dodaj komentarz Widok:
1
@ 123
dnia 27.08.2013, 11:25 · Zgłoś
jaślaki ale macie powód do dumy że CHO CHO
Odpowiedz
0
@ oko
dnia 25.08.2013, 18:53 · Zgłoś
masz [...] jak sie pokarzesz w jaśle ty
Odpowiedz
2
@ NA
dnia 21.08.2013, 18:33 · Zgłoś
Talentu Michałowi nie mozna odmówić, ale wykonanie powyższego utworu nie podobało mi się, nie wspominając o wymowie rosyjskich słów.
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 20.08.2013, 23:14 · Zgłoś
a w [...] będziem rondo mieć jego imienia a manek bejsiu koniem będzie w kolo jezdzil
Odpowiedz
4
@ popej
dnia 20.08.2013, 19:59 · Zgłoś
Siedzcie i [...] w stołki a popularność sama przyjdzie.
A najlepiej krytykowac.
Odpowiedz
-2
@ xyz
dnia 20.08.2013, 17:14 · Zgłoś
Dla mnie ten chłopaczyna to kompletna porażka, sory ale to moje zdanie i moge je mieć, szkoda tylko BG bo równy koleś!
Odpowiedz
11
@ SamaWsieci
dnia 20.08.2013, 14:47 · Zgłoś
ZAZDROŚNICY- bez pomysłu na własne życie , umiecie tylko krytykować, [...] w stołek i być na garnuszku rodziców. Nie potraficie cieszyć się powodzeniem innych, ale też sami nic nie robicie aby osiągać własne. ŻAL MI WAS ...Michał jest młodym kreatywnym człowiekiem , z pomysłem na własne życie i stara się je realizować choć nie zawsze lekko idzie ...Ja jestem osobą po 40-stce i bardzo cenię młodzież i ludzi którzy robią coś z własnym życiem, a nie biernie z niego korzystają. Dajcie już spokój z tą krytyką Michała On jest silny i wasza krytyka tylko go wzmacnia więc na próżno się produkujecie. Pozdrawiam Michała i życzę mu jeszcze wielu sukcesów. ))
Odpowiedz
3
@ magda
dnia 20.08.2013, 14:27 · Zgłoś
ale gość dał czadu!
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 20.08.2013, 10:08 · Zgłoś
Chetnie bym [...] Michala :-)
Odpowiedz
-2
@ gagac
dnia 20.08.2013, 10:37 · Zgłoś
pierwszy post niejakiego "Svena" który znamionuje rozsądek a nie tylko ślepe plucie wokół siebie. zmiana leków pomogła , co ? a mówiłem...
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 20.08.2013, 10:07 · Zgłoś
Zazdrośniki... Lepiej jak ktoś przy kamerach [...] pali i robi to co lubi niżli wy którzy siedzicie w domach bo wstydzicie się swoich pasji obawiając się co ludzie powiedzą :D
Odpowiedz
5
@ iza
dnia 20.08.2013, 09:49 · Zgłoś
Jest mi wstyd,że pochodzę z Jasła!!! I powodem nie jest Michał Szpak,lecz osoby które piszą takie obrażliwe komentarze!!! Pocieszeniem jest fakt, iż autorami tych bredni są ludzie którzy sami nie mają nic do powiedzenia!!! Żaden kulturalny i inteligentny człowiek nie zachowuje się w taki sposób!!! Ja osobiście wolę kulturalnego odmieńca(jakim niewątpliwie jest Michał) niż takich [...] i [...] 100% facetów za jakich wy się uważacie!!! Michał swoją odmiennością nikomu nie robi krzywdy,więc dajcie mu święty spokój!!! Przecież zasada jest prosta,jak budowa [...]!!! jeżeli ktoś mnie drażni,to się nim nie interesuje!!! no ale do takiej postawy potrzeba jeszcze troche kultury osobistej!!!
Odpowiedz
3
@ jaslanka
dnia 20.08.2013, 07:30 · Zgłoś
W dzisiejszych czasach każdy pomysł jest dobry, żeby się wybić Ludzie, którzy piszą te niektóre [...] komentarze, po prostu mu zazdroszczą . Facet ma dobry głos , więc to wykorzystał i się wybił. A że chodzi tak, a nie inaczej ubrany? Po prostu jest odważny. Nie każdy to potrafi. Albo inaczej - niech każdy znajdzie dobry sposób na bycie kimś w dzisiejszym wyścigu szczurów.
Odpowiedz
1
@ Do Kowboj
dnia 20.08.2013, 06:31 · Zgłoś
Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że pochodzisz z Zimnej Wody, kiedy jeszcze funkcjonował tam zakład unasienniania zwierząt!!!
Odpowiedz
0
@ do SZPAKOWA
dnia 20.08.2013, 03:41 · Zgłoś
jak wyglada normalny artysta ?
Odpowiedz
2
@ Michalina
dnia 20.08.2013, 12:49 · Zgłoś
Tu nie chodzi o wygląd. Dla zdobycia popularności szokuje - jeżeli talentu nie staje /on sam najlepiej wie czy staje/ to szokuje wyglądem. Na [...] i na osoby infantylne to działa. Cóż - każda [...] znajdzie swego amatora.
Odpowiedz
5
@ edi
dnia 20.08.2013, 00:09 · Zgłoś
a wiecie co to TOLERANCJA? spójrzcie na siebie potem oceniajcie innych.
Odpowiedz
4
@ ona
dnia 19.08.2013, 22:54 · Zgłoś
fantastyczny głos!
Odpowiedz
-4
@ mada faka
dnia 19.08.2013, 22:25 · Zgłoś
pół [...] pół [...] pół ryby pół żaby :)
Odpowiedz
0
@ niebywalec
dnia 19.08.2013, 22:12 · Zgłoś
Jak zawsze pod artykułem w komentarzach wielka burza. Tak was razi wygląd Michała? A płytę z piosenkami to się słucha czy ogląda? Bo mnie się wydaje, że najważniejszy u piosenkarza jest głos. Przeszkadza wam, że jest z Jasła, bo kreuje się tak jak się kreuje? A ile z was jest zachwyconych Marilyn Manson'em? Znacie go w ogóle? Facet zrobił światową karierę, a jak wyglądał...
Odpowiedz
0
@ lucek-pucek
dnia 19.08.2013, 22:22 · Zgłoś
Manson jeszcze umiał śpiewać...
Odpowiedz
0
@ Elza
dnia 19.08.2013, 21:23 · Zgłoś
Tego nie da się słuchać kto przydzielił to pierwsze miejsce ? Sponsorem głównym chyba był Drutex wiec musiał wygrać.
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 20.08.2013, 00:21 · Zgłoś
Głosowała publiczność, blondi...
Odpowiedz
2
@ X- men
dnia 19.08.2013, 21:14 · Zgłoś
Trafili się cenzorzy od babskich portek i pomalowanych paznokci...a gdzie wasza znajomość sztuki i wrażliwość na nuty? Trudno się dziwić jak na lekcjach muzyki się spało,albo genetyka zatkała uszy a oczy są nadwrażliwe i wszędzie widzą wilkołaki i [...].
Smutne to jasielskie towarzystwo wszelkiej negacji,ale jak zmniejszy to wasze frustracje to plujcie tymi [...] aż sami się udławicie Haa...Mnie również razi pewne zachowania Michała,ale potrafię oddzielić fanaberie młodego człowieka od jego talentu i artystycznego przekazu jaki kreuje.Jego interpretacja tej piosenki przyćmiła mega gwiazdy sceny polskiej i potwierdziła jego wielki talent.
Odpowiedz
5
@ damian T
dnia 19.08.2013, 20:18 · Zgłoś
szarpałby jak reksio szynke
Odpowiedz
1
@ glaca
dnia 19.08.2013, 20:13 · Zgłoś
jak popije czaju z tego wygranego samowara to może troche przytyje - bo na razie połowa normalnych gabarytów [...] !
Odpowiedz
4
@ Artysta z Jasła
dnia 19.08.2013, 20:02 · Zgłoś
Oj, ludzie co ma ubiór do rzeczy, jest artystą i tak ma wyglądać.
To tak jak by chłop idący do obory ubrał się w ubranie z krawatem .Też by raził.
Każdy powinien mieć swój styl ,a byle kto co nie umie czytać i pisać niech nie obraża artysty z Jasła i nie przypisuje mu [...].Czyżby zazdrość was zżerała. Większość z was chodzi jak ostatnie [...],a krytyków udaje. Najpierw popatrz jeden z drugim do lustra jak wyglądacie bo w przeciwnym razie psy o budy pozabijacie.
Gratulacje dla pana Szpaka.
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 19.08.2013, 19:31 · Zgłoś
No wysokie wysokie bo to w końcu Szpak ;]
Odpowiedz
0
@ andrzej
dnia 19.08.2013, 19:21 · Zgłoś
Super gość tylko żeby nie śpiewał po radziecku i nie występował na takich festiwalach!!!
Odpowiedz
-6
@ Hahah
dnia 19.08.2013, 19:01 · Zgłoś
tego nie da się słuchać,ale jak zwykle to co do kosza najwyżej cenione.
Odpowiedz
6
@ Ika
dnia 19.08.2013, 17:26 · Zgłoś
Moje gratulacje Panie Michale! Serdecznie pozdrawiam z Jasła!!!
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 19.08.2013, 16:12 · Zgłoś
Czy to promocja, taki publiczny wulgaryzm - czy prawdziwy obraz dzisiejszych "mediów" i "celebrytów"...???,
Odpowiedz
-5
@ Indianerka
dnia 19.08.2013, 15:58 · Zgłoś
A policzyłeś Kowboj, ilu jest przebranych w maxi czarne sukienki?
Parodie facetów!!!
To są [...] mężczyzn!!!
Co to za [...]!!!
I my podatnicy łazimy za nimi i sypiemy po(datki) na tacę!!!
To jest SKANDAL!!!
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 19.08.2013, 16:09 · Zgłoś
żal mi takich ludzi jak ty...
Odpowiedz
-2
@ Kowboj
dnia 19.08.2013, 17:38 · Zgłoś
Nikt nikomu nie kazuje dawać ,,datków'',jak komuś nie pasuje,to nie daje,a podatki musimy płacic wszyscy i to z tego promują i dają nagrody takim [...],którzy sami nie potrafią się określić!!!
Jak można łazić wymalowanym jak ostatnia...w damskich ciuszkach i twierdzić,że jest się 100%-wym mężczyzną?
[...]!!!
Odpowiedz
1
@ Borys
dnia 19.08.2013, 21:42 · Zgłoś
Skoro tak zaciekle bronisz tego [...],to widocznie nie wiele więcej masz w głowie co on!
Dzięki Bogu jeszcze większość decyduje i ma wpływ na to co się dzieje wokół nas,a nie mniejszość,bo bylibyśmy otoczeni samymi [...],[...] i innymi odmieńcami takimi jak on i ty!!!
Facet ma być facetem,[...] babą,a wszelakie inne odmieńce do cyrku!!!
Odpowiedz
-2
@ l......
dnia 19.08.2013, 23:28 · Zgłoś
Mam gdzieś bycie tolerancyjnym dla [...] .. Jako artysta spoko (chociaż nie słucham piosenek w jego wykonaniu), ale wizerunek (no comment) ;/
Odpowiedz
-3
@ iza
dnia 20.08.2013, 10:18 · Zgłoś
Pajacem ,to ty jesteś kowboju!!! bo nawet nie potrafisz poprawnie pisać!!! ale cóż się dziwić,przecież takich komentarzy nikt inteligentny nie pisze!!!
Odpowiedz
-6
@ .
dnia 19.08.2013, 15:50 · Zgłoś
jaki festiwal tacy laureaci
Odpowiedz
11
@ klaczek
dnia 19.08.2013, 15:27 · Zgłoś
ludzie chca i musza grzeszyc obmową bo nie wiedza ze tego robic nie wolno ,a napewno nie wypada tak bezczelnie komuś [...]pe myc ,chlopak zdolny i napewno w życiu jeszcze niejedno osiagnie a nie musi być od razu kompozytorem i autorem tekstów swoich piosenek , mi najbardziej sie podoba gdy spiewa piosenki Niemena , robi to dobrze, a Jasło to bardzo [...] miasto i duzo zawistnych ludzi. Nie powinien sie przejmowac komentarzami wyssanymi z palca.
Odpowiedz
1
@ bodek
dnia 19.08.2013, 14:52 · Zgłoś
Co chcecie od chłopaka. Śpiewa jak śpiewa, rznie panienki bo lecą na niego jak pszczoły do ula i to się liczy...
Odpowiedz
11
@ lucek-pucek
dnia 19.08.2013, 22:20 · Zgłoś
Ze śpiewem bym się zgodził, z panienkami bym polemizował...
Odpowiedz
10
@ dragoness
dnia 19.08.2013, 14:48 · Zgłoś
Kochana Red. Gdzie niby ten mocny makijaż Michała? Bo na pewno nie w Zielonej Górze, a gdyby nawet, to co z tego? Zaśpiewał świetnie i to się powinno liczyć. Gratulacje, panie Miichale!
Odpowiedz
2
@ lucek-pucek
dnia 19.08.2013, 22:18 · Zgłoś
Polski Związek Głuchych też ma Szpakowi przyznać swoją nagrodę. Za wygląd!
Odpowiedz
14
@ qwerty
dnia 19.08.2013, 14:21 · Zgłoś
brawo, gratulacje Michale, tak trzymaj, nie przejmuj sie, dobrze spiewasz !!!
Odpowiedz
-3
@ ...
dnia 19.08.2013, 15:04 · Zgłoś
Tak trzymaj Michał (ina) tylko broń Boże nie mów, że jesteś z Jasła.
Odpowiedz
15
@ Fan
dnia 19.08.2013, 13:47 · Zgłoś
ponizsze komentarze to zwinieci w paragraf z zazdrosci i zawisci ze sie komus udalo i wypracowal sobie swoja praca ot polskie piekielko
Odpowiedz
0
@ yuio
dnia 19.08.2013, 13:10 · Zgłoś
ale portusie
Odpowiedz
7
@ kuzyn
dnia 19.08.2013, 12:48 · Zgłoś
odwalcie sie od niego on jest jak każdy zostawcie mojego kuzyna w spokoju!
Odpowiedz
1
@ Kowboj
dnia 19.08.2013, 17:40 · Zgłoś
Nie przesadzaj człowieku!!!
Nie każdy chodzi wymalowany jak [...] w damskich ciuchach!!!
No chyba,że Ty też
No to wygląda na to,że mamy w Jaśle dwóch [...]!!!
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:18 · Zgłoś
wypraszam sobie to że wasza rodzina spod latarni wyszła to nie znaczy że inni też
Odpowiedz
-6
@ Max Szyderko
dnia 19.08.2013, 12:44 · Zgłoś
Czy on już wie kim jest ?? Kobietą mężczyzną czy hybrydą??? Niech zaśpiewa swoje piosenki a nie cudze, sam nic nie jest w stanie skomponować
Odpowiedz
15
@ [...]
dnia 19.08.2013, 13:43 · Zgłoś
A kto powiedzial ze on musi spiewac swoje piosenki? Moze on chce spiewac cudze.Tojest jego sprawa.Jak sie komus nie podoba nie musi sluchac to proste jak drut.
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 19.08.2013, 16:41 · Zgłoś
zorientowałeś się, że on ma płytę? :O
Odpowiedz
-4
@ Max Szyderko
dnia 19.08.2013, 16:43 · Zgłoś
cudze piosenki to każdy [...] może śpiewać, niech skomponuje coś swojego ale go nie stać na to bo z niego taki piosenkarz jak z koziej [...] trąba ha ha , podniecacie się jakimś obojnackim lalusiem
Odpowiedz
-2
@ -------------
dnia 19.08.2013, 20:30 · Zgłoś
Może mu cwaniaku pomożesz
Odpowiedz
2
@ do Maxa
dnia 21.08.2013, 02:43 · Zgłoś
Niestety, nie każdy [...] może śpiewać cudze piosenki - to po pierwsze, a po drugie - rzadko kiedy piosenkarz sam pisze i komponuje swoje piosenki.
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:17 · Zgłoś
tyle że niestety na tej płycie nie ma nic godnego uwagi nawet Mijal nie papuguje po kimś piosenek
Odpowiedz
30
@ evon
dnia 19.08.2013, 12:27 · Zgłoś
Ot, polaczki. [...], wyśmiać, tylko dlatego, że ktoś ubiera się inaczej niż komuś wydaję się, że powinien się ubierać.
Nie jestem fanem Michała ale podoba mi się w nim jedno. Ma gdzieś te wszystkie zawistne komentarze i robi to co lubi, ubierając się przy tym i zachowując tak jak mu pasuje.
Odpowiedz
21
@ Znajoma
dnia 19.08.2013, 12:08 · Zgłoś
Michał Super !!!Pozdrawiam.
Odpowiedz
18
@ majka
dnia 19.08.2013, 12:00 · Zgłoś
ludzie ale wy jestescie zazdrosni !!!gdyby wasz syn tam byl to by bylo inaczej och zacznijcie zazdrosniki cos robic z soba bo zal was zje a bursa to dla waszych mozgow bo on jest zdrow i ma talent
Odpowiedz
7
@ psyche
dnia 19.08.2013, 11:45 · Zgłoś
A moje dziecko na pytanie, kim jest ciekawostka xD odpowiedziało po przeczytaniu komentarza, że to jest ktoś, kogo nie przyjęli nawet do ośrodka "Za Bursą". Przyczyna?! Ciężki przypadek.
Odpowiedz
-4
@ dd
dnia 19.08.2013, 12:47 · Zgłoś
czy ty w ogóle przeczytałeś/aś swój komentarz przed wysłaniem? myślę, że nawet najcięższe przypadki z "za bursy" stworzyliby bardziej logiczną wypowiedź.
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:13 · Zgłoś
widocznie twoje dziecko już dawno przebiło ciężki przypadek
Odpowiedz
-6
@ ciekawostka xD
dnia 19.08.2013, 11:35 · Zgłoś
mój 4-letni brat na pytanie cz to jest pan czy pani odpowiedział tworczo, że to jest kobieta :D
Odpowiedz
-1
@ gg
dnia 19.08.2013, 14:38 · Zgłoś
Normalne, że tak powiedział, dzieci w tym wieku do przedszkola jeszcze oceniają czy ktoś jest chłopcem czy dziewczynką po ubiorze! psychologia się kłania
Odpowiedz
2
@ ciekawostka xD
dnia 19.08.2013, 16:39 · Zgłoś
mimo wszystko uważam,że powinno zostać jak kiedyś, czyli aby mężczyzna ubierał się po "męsku" a nie kobieco...
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 19.08.2013, 19:23 · Zgłoś
No to zapraszam do przestudiowania historii ubioru. Na widok dawnych męskich strojów p. ciekawostko, szczęka by Ci opadła. Polecam zwłaszcza XVI i XVII wiek.
Odpowiedz
1
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:15 · Zgłoś
mamy XXI w inteligencie a po za tym tu nie ameryka że po ulicach plątają się męskie [...]
Odpowiedz
22
@ Kołek
dnia 19.08.2013, 11:29 · Zgłoś
W Jaśle to nawet zobaczą czy ma się pryszcz w nosie i [...] w [...].

pozdrawiam sąsiadki
Odpowiedz
29
@ kg
dnia 19.08.2013, 11:19 · Zgłoś
...biedne to Nasze Jasło dla którego wszystko co odbiega od utartych "kościółkowych" zasad i standardów jest złe. Skąd ta złość i agresja w stosunku do młodego i zdolnego chłopaka??? Zazdrość czy [...]???
Gratulacje dla Michała.
Odpowiedz
27
@ Emigrantka
dnia 19.08.2013, 11:51 · Zgłoś
Zdecydowanie [...], wystarczy jechac do innego kraju i zobaczyc jak tam ludzie sie ubieraja czy zachowuja.W Polsce a tym bardziej w mniejszych miastach czlowiek ktory ma inny styl ubierania to [...], [...] i inne epitety.Niestety w naszych terenach tolerancji luzie nie maja
Odpowiedz
1
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:11 · Zgłoś
a na biedne to nasze jasło że tylko [...] i [...] się wybijają swoją głupotą
Odpowiedz
34
@ aga
dnia 19.08.2013, 11:19 · Zgłoś
Michał pięknie zaśpiewałeś, śpiewałeś całym sobą i zostało to docenione, Gratulacje :)
Odpowiedz
-6
@ abc
dnia 19.08.2013, 12:35 · Zgłoś
Szpak zaśpiewał tak "Oczy czarne" jak Edyta Górniak nasz Hymn Narodowy w Seulu.
Jak widać każdy poważny utwór można spartolić!
Odpowiedz
47
@ [...]
dnia 19.08.2013, 11:06 · Zgłoś
I to jest wlasnie Jaslo.Taki styl ubierania w cywiliowanych miastach nikogo nie szokuje.U nas trzeba od razu kogos wysmiac i zgnoic.Michal wybral taki styl jaki lubi.Jesli ktos nie chce niech go nie slucha i nie oglada,ale rowniez niech glupio nie komentuje.Tak trzymaj chlopie i spiewaj dalej.
Odpowiedz
47
@ www
dnia 19.08.2013, 11:37 · Zgłoś
Lepszy taki styl, niż koszulki o 10 rozmiarów za duże, spodnie niżej du*y, z krokiem w kolanach i fajką w ręce. Wiec sooooory -,- Brawo Michał ! ;*
Odpowiedz
-9
@ [...]
dnia 19.08.2013, 13:13 · Zgłoś
www- napisał chłopak michaliny
Odpowiedz
13
@ qwerty
dnia 19.08.2013, 14:47 · Zgłoś
brawo dla www

przynajmniej ma koleś styl tylko że często przesadza ubierając się np w lateksy bleee tu przesadza. ale ogólnie każdy facet powinien mieć swój styl a nie styl gdzie ma o 4 rozmiary koszulkę za dużą i kilka tatuaży...

bo wiadomo napatrzy się na TV jak jego idol chodzi wydziarany po same uszy to i on musi... a moim zdaniem to taka osaba nie ma własnego zdania plus czuje się bardzo niedowartościowana!

piosenki szpaka nie podobają mi się a z robieniem np makijażu jak kobieta to przesadza ale to że ma swój styl dla mnie jest ok. Nie każdy facet musi chodzić w czarnej koszulce jeśli to s-shirt a jak z kołnieżykiem to krateczka haha!
Jak ma ochotę niech ubierze się na zółto czy pomarańczowo a Wy bezstylowcy śmiejcie się dalej! lub oglądajcie swoim idolu typu "sobota" i KOPIUJCIE ich. nara
Odpowiedz
-9
@ [...]
dnia 19.08.2013, 16:02 · Zgłoś
wam się w głowach juz poprzewracało...jak facet chodzi w damskich koszulkach, spodniach [...] wie co to, to wam się wydaje, że to jest w porządku ? to jest nienormalne i obrzydliwe ! chłop ma to ma być chłop a co do szpaka to nazwałbym go raczej facetką
Odpowiedz
5
@ jjj
dnia 19.08.2013, 16:47 · Zgłoś
tak, mamy poprzewracane w głowach, ponieważ nie uważamy, że jest "[...] ". masz rację. -.-
Odpowiedz
37
@ fIAT 126 P
dnia 19.08.2013, 10:36 · Zgłoś
brawo >>> michał !!!
Odpowiedz
4
@ n.
dnia 19.08.2013, 10:32 · Zgłoś
Facet ktory maluje paznokcie i wskakuje w babskie spodnie jak ma by szanowany jak sam sie nie szanuje, sam swoim wygladem prowokuje ludzi do smiechu, zeby chociaz raz ubral sie jak na faceta przystoi
Odpowiedz
7
@ krajan
dnia 19.08.2013, 20:55 · Zgłoś
To jest artysta a nie robotnik ani urzędnik ! artyści sié malujá.
Odpowiedz
26
@ Piosenkarka
dnia 19.08.2013, 10:28 · Zgłoś
Już się rozpisują Ci, którym słoń na ucho nadepnął, i którzy zamiast jaj mają zbuki i kuśki!!!
Odpowiedz
-1
@ serenere
dnia 19.08.2013, 19:05 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 20.08.2013, 00:00 · Zgłoś
No tak, bo trzeba być młotem, żeby mieć jaja :). Jasielska moralność rządzi się swoimi prawami. Mam wrażenie, że tylko faceci z jajami w wydaniu jasielskim wypowiadają się na tym forum. Bo Ci co mają coś rozsądnego do powiedzenia, to trzymają się z daleka od tego [...]
Odpowiedz
-8
@ Rydz Śmigły
dnia 19.08.2013, 10:22 · Zgłoś
Michał Sz. dla polskiej rozrywki jest tym czym pendolino dla PKP
Odpowiedz
109
@ tiktak
dnia 19.08.2013, 10:19 · Zgłoś
Ogólnie nie lubię go i mnie dość irytuje, kiedy słyszę z nim wywiad albo kiedy za bardzo (sztucznie) wczuwa się śpiewając, ale pomimo tego kilka piosenek w jego wykonaniu bardzo mi się podoba na tyle, że aż mam ciary na plecach.. więc jeżeli jest szczęśliwy i zarabia porządne pieniądze na tym co kocha to tylko pogratulować :)
Odpowiedz
25
@ glaca
dnia 19.08.2013, 20:18 · Zgłoś
mam takie same odczucia. to nie moja bajka wokalna ani tekstylna ale niechaj chłopak robi karierę i trzepie kasę jak komuś odpowiada takie śpiewanie i "imidź". mnie nic do tego. a że z Jasła to tylko moja sympatia z tym związana. zawsze to nasz. wyobraźcie sobie co czują ludzie ze wsi skąd wylazł Misiek Koterski...
Odpowiedz
-26
@ starling
dnia 19.08.2013, 10:10 · Zgłoś
niekonwencjonalny wygląd? jak on wygląda!!
Odpowiedz
-8
@ krajan
dnia 19.08.2013, 20:53 · Zgłoś
S u p e r w y g l á d a! S U P E R !
Odpowiedz
45
@ Piosenkarka
dnia 19.08.2013, 10:09 · Zgłoś
Super Michał!!! Może wreszcie "pseudo znawcy" muzyki i płci przestana [...] na Michała?!
Odpowiedz
-36
@ Krzekorz
dnia 19.08.2013, 12:05 · Zgłoś
błagam ... litości... myślałem że już będzie spokój z nim a tu spowrotem...
Odpowiedz
-18
@ Tarzan-zan
dnia 19.08.2013, 22:31 · Zgłoś
dno i kilometr mułu... Też już się cieszyłem że szpaczysko ucichło a tu zonk... znowu zapiał...
Odpowiedz
-32
@ you
dnia 19.08.2013, 10:08 · Zgłoś
[...] [...]
Odpowiedz
-40
@ jzn
dnia 19.08.2013, 10:13 · Zgłoś
to moze za 50 tys kupi mydlo zeby sie umyc , bo troche to razi zeby taki artysta wychodził na scene umorusany
Odpowiedz
-28
@ DAtwacq
dnia 19.08.2013, 11:35 · Zgłoś
Ale zdjęcie to wybrali mistrzowskie... wygląda jakby dostał strzała w [...] :D
Odpowiedz
-32
@ .
dnia 19.08.2013, 15:48 · Zgłoś
albo miał dostać strzała na twarz
Odpowiedz
57
@ krajan
dnia 19.08.2013, 20:52 · Zgłoś
Z A Z D R O Ś C I C I E !

Zamiast się cieszyć, że jaślanin wygrał to piszecie świństwa. Oj ludzie ludzie jak wam nie wstyd.
Jestem starszego pokolenia, ale mu gratuluję. Przynajmniej chłopak coś robi!
A [...]///
Odpowiedz
9
@ Szpakowa
dnia 19.08.2013, 21:46 · Zgłoś
Niech się niego ogarnie, pozostanie sobą i nie udaje [...]. Ciekawe czy miałby takie rozgłos gdyby wystąpił jak normalny piosenkarz nie udając kogoś innego i szokując np. tylko talentem?
Pytanie retoryczne. Podobne do tego czy większe zainteresowanie u publiki budzi ciele normalne , czy dwugłowe?
Nie ma tu zazdrości. Anna German nie udawała [...] pomimo. że miała ku temu warunki , np . duży wzrost. Szokowała talentem i to wystarczyło. Mogła pozostać sobą. Czego i ptaszysku życzę!
Odpowiedz
9
@ yyy
dnia 19.08.2013, 23:14 · Zgłoś
nie jest [...], osiągnął sukses i wszyscy [...] mu zazdroszczą pisząc obraźliwe komentarze .!!!
Odpowiedz
13
@ kobayaszi
dnia 20.08.2013, 00:05 · Zgłoś
YYY mam tylko jedno pytanie jaki sukces :w jakiej dziedzinie bo jakos nie moge tego znalesc nawet w necie .Pozatym ze umie ubrac rajtuzy i sie umalowac jak tania lampucera
Odpowiedz
10
@ Pikuś
dnia 20.08.2013, 01:10 · Zgłoś
Zgadzam się z Tobą w stu procentach!
A podobno prostytucja jest zakazana!!!
Jakoś tego nie widać!!!
Był kiedyś taki film,,Faceci w rajtuzach''ale przynajmniej można się było pośmiać,a z tego całego Michałka nawet pośmiać się nie można,bo jest poprostu [...] i [...]!!!
Odpowiedz
-9
@ Pikuś
dnia 20.08.2013, 01:17 · Zgłoś
I tak też wył,jakby go ktoś w jaja kopnął:D
Odpowiedz
-9
@ Pikuś
dnia 20.08.2013, 01:18 · Zgłoś
Święre słowa!!!
Odpowiedz
2
@ a
dnia 20.08.2013, 08:57 · Zgłoś
wątpie czy [...]
Odpowiedz
3
@ a
dnia 20.08.2013, 16:48 · Zgłoś
Moderatorzy na tej stronie gorsi od UBeków!
Odpowiedz
1
@ Rzeczpospolita Podkarpacka
dnia 21.08.2013, 22:44 · Zgłoś
Git - chłopak se kupi porządną furę !
Odpowiedz
-4
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:03 · Zgłoś
ja zdo pracy a on nawet ubrać się nie potrafi :) Pani starsza...
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:04 · Zgłoś
chodzę* przepraszam za błąd
Odpowiedz
2
@ @
dnia 22.08.2013, 18:32 · Zgłoś
Gość popiera [...] i lezbijki!! Pomalowane paznokcie w kolorach tęczy!! popiera [...]!!
Odpowiedz
0
@ wujek
dnia 23.08.2013, 16:03 · Zgłoś
a my zwyrodnialstwa nie lubimy starsza ko9bieto !!! peace !!! haha
Odpowiedz
0
@ cdn
dnia 25.08.2013, 20:54 · Zgłoś
sam jesteś [...], zresztą czego wymagać od małego pikusia
Odpowiedz
0
@ Sisma
dnia 22.09.2013, 13:55 · Zgłoś
Zgadzam się z krajanem
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.