Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wysokie zwycięstwo Czarnych Jasło

31

 Wysokim zwycięstwem 5:0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Czarnymi Jasło, a drużyną Piast Miejsce Piastowe. Pierwsza połowa tego spotkania to powtarzające się ataki Czarnych na bramkę młodego bramkarza drużyny gości. Niestety naszym piłkarzom brakowało dokładności oraz szczęścia w niektórych sytuacjach.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem. W drugiej połowie zawodnicy gospodarzy nie przestali atakować i już w szóstej minucie drugiej połowy Sienicki wpisał się na listę strzelców. Pomimo zdobycia gola nasi piłkarze nie odpuścili, co doprowadziło do kolejnych bramek. W 71 minucie obrona Piasta załamała się, co wykorzystał Sienicki i po raz kolejny zdobył bramkę. W 74 minucie po akcji środkiem boiska na listę strzelców wpisał się Łukasz Dedo, który strzałem z odległości około 15 metrów pokonał bramkarza z Miejsca Piastowego.
Zmęczenie dawało się we znaki drużynie gości a ich obrona popełniała coraz więcej błędów, co pozwoliło naszym zawodnikom zdobyć kolejne bramki. W 77 minucie swoją szanse wykorzystał wprowadzony w 60 minucie Matysik. W 86 minucie Jarosław Twardzik przypieczętował wygraną Czarnych mocnym strzałem z odległości 30 tuż pod poprzeczkę

Wygrana zdecydowanie zasłużona. Szkoda tylko, że na stadion przy ulicy Śniadeckich przybyło około 150 kibiców.

 

Rafineria Czarni 1910 Jasło 5:0 (0:0) Piast Miejsce Piastowe

Sienicki 51' 71
Dedo 74'

Matysik 77'

Twardzik 87' 

 
CZARNI skład: Kwiek, Dedo, Chrząszcz, Poncak, Żuławski, Guzik, Koscelnik, Myśliwiec, Sienicki, Bieniasz, Munia
 
 
Fot. Michał Kudłacz
 
Fot. Michał Kudłacz
 
 
Fot. Michał Kudłacz
 
Kolkrak 
Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ z jasła
dnia 07.05.2008, 18:52 · Zgłoś
...RAFAŁ JKS...naucz sie dziecko zasad ortografii bo aż mnie oślepiło to Twoje "MORZEMY"...typowy huligan, nie ważne skąd - ograniczony i [...]!!!
Odpowiedz
0
@ RAFAŁ JKS
dnia 16.12.2007, 22:08 · Zgłoś
masz racje wierny kibic jak mają ochote to morzemy sie ustawić z tymi [...] z krosna leszczyki:lol::lol:
Odpowiedz
0
@ Skołyszyn
dnia 06.11.2007, 11:18 · Zgłoś
Skołyszyn!!!!!!!!!!!11
Odpowiedz
0
@ Wierny Kibic
dnia 05.11.2007, 14:47 · Zgłoś
Jks zawsze byl jest i bedzie !! zaden pies tego nie zmieni zawsze bedziemy za nasza druzyna.Dla nas liczy sie walka :D Wiec jesli macie cos jeszcze do powiedzenia [...]E Krosniaki to Ustawmy Sie Gdzies i po sprawie.Honor i Walka To Nas Łaczy <Zawsze Wierni JKS>:)
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 31.05.2007, 18:23 · Zgłoś
po fuzji czarnych z nafta bylo tylu dobrych zawodnikow ze byc w [...] 4ligi to zaddna sztuka do awnsu za dylaga to bylo daleko a puzniej wegrzyn pozbyl sie tylu zawodnikow tylko dziwne ze kasy dla klubu za nich nie bylo, a co pan powiesz na to ze pilkarz dylag w jasle gral slabo w skladzie sie nie miescil a wjedliczu trener niznik doprowadzil do takiej formy ze podkarpacie wstawilo go do 11 po ostatniej kolejce a my wnafcie mieli znowu slabszy mecz i po zenujacej grze przegralismy tylko 1.0 a dla pana wszyscy sa winni tylko nie trener ja jak wszyscy kibice w jasle ktorzy nie maja zadnych powodow zeby sie trenerowi podlizywac mowie ze trener jest BARDZO SLABY i jeszcze brak mu ambicji i gdy by nie kasprzyk ktory dyskretnie kieruje gra to by...itd
Odpowiedz
0
@ do hem
dnia 30.05.2007, 21:03 · Zgłoś
mówisz1:0 zero ja bym chciał aby kazdy mecz był wygrany i to 1:0 a ty chyba nie z tego wynika mówisz dalej czym się chwalić to co lepiej przegrywać , w krośnie było słabo jeszcze raz mówię tylko czytałem o meczu ale z tego co wiem od innych kibiców to nawet w 10 gra była wyrównana a i bieniasz miał okazję i co jakby trafił było byłoby 1:1 jeszcze raz podkreślam wiem że ty chciałbyś jak najlepiej ale jest tylko sport może chłopcy którzy pracują mieli słabszy dzień a może niektórzy z nich nie wytrzymali i jeszcze raz mówię żebyś dobrze zrozumiał nie bronię trenera A tak na marginesie nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 30.05.2007, 14:59 · Zgłoś
a czym sie chwalic gdy wygrywa sie zdruzyna ktorzy nie maja zadnych pieniedzy nawet z treningami maja problem a my z prawdziwymi druzynami jak krosno stal zbieszczadami ledwo 1-0 zobaczymy jak bedzir w rewanzu a wkrosnie bylo slabo ale dzieki trenerowi
Odpowiedz
0
@ do hem
dnia 30.05.2007, 13:28 · Zgłoś
widzisz jest różnica duża między nami nie jestem żuławski to po pierwsze jak ty twierdzisz i nie jestem żaden [...] jak znowu obrażasz. Jestem trenerem nie trenuje zespołu w V lidze. Gdy zespól wasz wygrywa np jak czytam z Brzozovią po ładnej grze 7:0 to co to zawodnicy sami grali to już nie ma żadnej roli tutaj trenera to po pierwsze wiem też ze słabo zagrali w Krośnie no cóż taki jest sport ale jeszcze raz pytam czy w takim wypadku należy trenera obrażać na forum tutaj. I mam pytanie bo śledzę prase czy ten sczasami trener nie walczył z waszym zespołem o III lige i wygrywał mecze z Resovią czy też sami zawodnicy się ustawili i grali. Rozumię twoje rozgoryczenie że nie ma awansu ale uważam że na to składa się wiele czynników : trener, zawodnicy, działacze i wiele jeszce innych czynników. Pozdrawiam hema.
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 30.05.2007, 00:01 · Zgłoś
a popatrz sobie kto trenowal za najlepszych dla nafty czasow jak awansowali z ligi do ligi i nie wyzywaj mnie od [...] bo ty jestes chyba ten tulebis z dylagiem
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 29.05.2007, 23:54 · Zgłoś
ty nalezysz do tych [...] trenera bo ci zalezy natym zeby mlody zulaw gral jak to nie prawda to sie podpisz nazwiskiem bo ja przypuszczam ze nazywasz sie zullawski no bo kto by ,mnie zapraszal do lawki rezerwowych w jedliczu ja tam nie mam wstepu jedynie moze miec wstep taki8 [...] jak ty
Odpowiedz
0
@ JKS 1910
dnia 29.05.2007, 22:51 · Zgłoś
[...] NA WAS :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: [...] B)
Odpowiedz
0
@ do hem
dnia 29.05.2007, 21:03 · Zgłoś
Po raz kolejny chłopie podajesz nie prawdziwe fakty bo pan jachym nie wygrał z czarnymi , a po drugie pod osłona pseudonimu łatwo kogoś oczerniać jak jestes taki mądy to się podpisz
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 29.05.2007, 18:48 · Zgłoś
ja pogodzilem sie z tym ze nie awansujemy ale podobno pojawila sie szansa awansu z 2giej pozycji albo baraz prezesie blagam cie wywal tego dylaga bo zpieprzymy jeszcze ta ostatnia szanse prezes to tuleja potrafil ze slepkow zawodnikow walczyc o awans do 4ligi a popatrz jak czelusnica teraz sobie radzi jest jaszcze jachym co znami wygrywal w 4lidze bedac trenerem nafty
Odpowiedz
0
@ do Jaslanina
dnia 29.05.2007, 16:52 · Zgłoś
Jeśli się pisze nie po myśli jaślan to jest to [...]?Dziwny jesteś!
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 29.05.2007, 15:03 · Zgłoś
Ludzie, to jest temat o wygranej zawodników Czarnych Jasło!. A nie o Skołyszynie Krośnie itp.Jak chcecie sobie popisać to idźcie na forum, gdyż portal Jasło4U takie coś posiada.Małolaty się dorwały i probują siać zamęt.Moderator tego forum natychmiast powinien zrobić z tym porządek.A swoją drogą to zanim post się pokaże to on go zatwierdza więc może on chce mieć u siebie na portalu taki bałagan, i [...] gdyż tak to teraz wygląda.
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 29.05.2007, 08:37 · Zgłoś
nie bedzie teraz 4 ligi to bedzie za rok.krośniaki tez 2 sezony zmarnowali w 5 lidze więc niech teraz nie cwaniakują. trenera trzeba zmienic- to podstawa.
Odpowiedz
0
@ Czarni Jasło
dnia 29.05.2007, 07:38 · Zgłoś
Jest tu jakiś administrator ? Na psy ten portal schodzi powoli. Portal dla net-małolatów.
Odpowiedz
0
@ !!!!!!!!!!!!!1
dnia 29.05.2007, 00:08 · Zgłoś
Hahaha i czym Wy sie wielcy kibice JKS-u podniecacie? Ze jestescie klase wyzej niz LKS SKOLYSZYN ? Ze nie macie juz nawet kasy na autobus dla druzyny zeby pojechala na mecz do Zarszyna? Ze 2 druzyna niewiadomo czy skonczy rozgrywki bo chlopaki nawet na wode ani dojazdy nie maja? I to ma byc klub z 50 tys miasta? Pewnie najlepiej pojechac " na wioske" i zniszczyc cos co ktos zrobil! Nie rozumiem Was! Bronicie [...] ktorzy popili wina i glupieja! Ale jak uciekali przed policja to juz tacy odwazni nie byli!
Odpowiedz
0
@ [...]niekibic
dnia 28.05.2007, 19:40 · Zgłoś
Tak, Czarnym zdecydowanie nalezy sie IV liga bo chca ustawki z Karpatami? buahahaha
Przypomnij mi "ilu Was bylo w Świerzowej ilu Was bylo?"
Odpowiedz
0
@ Do JKS 1910
dnia 28.05.2007, 18:50 · Zgłoś
Przegraliscie awans juz dawno!!!.Chyba jeszcze jestes w lesie [...]y Zydzie, albo dawno nie widziales tabeli.Ha HA.Jasielski [...]
Odpowiedz
0
@ normalny
dnia 28.05.2007, 13:42 · Zgłoś
Może i olać nasz stadion ale to w waszej drużynie grają skończone [...],która nawet po ściągnięciu grajków z zagranicy nie potrafi wygrać ligi.A jak nie potrafią chłopaki się zachować po winie to niech go nie piją!
Odpowiedz
0
@ DO "NORMALNY"
dnia 27.05.2007, 22:01 · Zgłoś
WIESZ JAK CHłOPAKI POPIJA TO NIE POTRAFIA USIEDZIEC NA MIEJSCU...HEHEHE!! OLAC TEN WASZ STADION W SKOłYSZYNIE :lol::lol: a ty głupio nie komentujB)
Odpowiedz
0
@ JKS 1910
dnia 27.05.2007, 21:53 · Zgłoś
po pierwsze jeszcze nie przegralismy awansu o 4 lige a po drugie ty to jestes dla mnie zwyklym [...] i widze ze "internetowym kibolem":lol: i ty tego nigdy nie zauwazysz ze sedziowie drukuja wam wszystkie mecze bo jestes [...] jak wiekszosc [...] z krosna!! a zreszta [...] wam w [...]pe [...]ne [...]! wszyscy sie z was smieją bo unikacie ustawek:lol::lol::lol::lol::lol: ...
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 27.05.2007, 17:03 · Zgłoś
szkoda ze przybyło tak malo osób bo.....jesli organizuje sie 2 imprezy lub 3 (piłka siatkowa) o tej samej godzinie to tak jest. co niektorym podoba sie i baseball i piłka nozna i siatkówka wiec coś musieli wybrac. ale w Jaśle albo jest za dużo czegoś albo przez dłuższy czas nie ma nic :(
Odpowiedz
0
@ stary kibic
dnia 27.05.2007, 16:37 · Zgłoś
a teraz jest beznadzieja taki uklad to ostatecznie w4lidze teraz jest ostatni sezon przed reorganizacja potem kilka druzyn awansuje do 4ligi krosno jak sie sprezy to bedzie w 3 lidze a my nawet z tym durniem dylagie tez awansujemy do 4 ligi i to jest takie smutne ze na mecze mnawet sie nie chce chodzic jak by byl nowy trener to by sie popatrzylo co sie zmienilo byly by jakies nadzieje a dylag jest bez ambicji 4 ligi nie utrzymal do 4 ligi nie awnsowa i to przez niego bo tak ustawic kasprzyka to tylko [...] moze wymyslic oczywiscie w krosnie nie mowiac o innych [...] decyzjach facet nie ma za grosz pojecia o treningu i taktyce
Odpowiedz
0
@ normalny
dnia 27.05.2007, 12:01 · Zgłoś
[...] z Krosna?Szkoda że nie widziałeś co dzisiejszej nocy wyprawiała "miastowa" [...] z Jasła na stadionie w Skołyszynie.Wyżyli się na budach,ławkach i innym sprzęcie znajdującym się na stadionie.Ławka czy buda nie odda,więc łatwo ją skopać.Byli to zawodnicy jednej z sekcji sportów drużynowych z Jasła.Na szczęście policja już ich zatrzymała.Więcej rozumu"miastowi" jaślanie...
Odpowiedz
0
@ DO JKS 1910
dnia 27.05.2007, 11:29 · Zgłoś
[...] przestań pisac bzdury!!!.Przegraliście IV lige bo macie zawodników max. na V lige.Tylko taki [...] jak Ty moze pisac takie bzdety.
Odpowiedz
0
@ JKS 1910
dnia 27.05.2007, 09:13 · Zgłoś
wszystko jest ok ale nie daje mi spokoju mecz z [...] z krosna!! na taki mecz sedziowie powinni przyjechac np. z rzeszowa bo na kazdym meczu widac jak sedziowie z krosna drukują mecze dla swoich biało-niebieskich [...] [...]:yes::yes: w sumie to po [...] taka 5 liga!!
Odpowiedz
0
@ do smutny stary kibic
dnia 27.05.2007, 08:55 · Zgłoś
jesteś smętny stary [...]
Odpowiedz
0
@ smutny stary klibic
dnia 27.05.2007, 03:12 · Zgłoś
po przegranym awansie w tym sezonie z wlaszcza w krosnie kasprzyk powinien walczyc od lini p[ololowy do 16stki przeciwnika ciciora jak sobie nie dawal rady w obronie to mozna bylo dac dedeo pomocnicy ktorzy biegaja od 16 do 16 to guzzik mysliwiec radowaan ITDdajcie trenera 'tuleja jachyma a tego [...] dylaga wtrymiga wywwalic zwlaszcza ze u niego zawodnicy traca forme jak radowan guzik dylak smagacki jedrysik cionek kowalski trenener odejdz zrozum ze jestes [...]
Odpowiedz
0
@ loco
dnia 26.05.2007, 19:41 · Zgłoś
fajnie,że chłopaki wygrywają ale co z tego jak Karpaty też. Ktoś wie ile drużyn awnasuje do IV ligi?? jak jedna to po ptokach:( i pomyśleć że miasta z Rafinerią LOTOS i największą firmą produkującą krzesła NOWY STYL nie stać na drużynę conajmniej III ligową, żenuła
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.