Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wystartował Stok "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej

8

Amatorzy białego szaleństwa od dzisiaj szusują po ośnieżonych stokach położonej u stóp Magurskiego Parku Narodowego góry Mareszka. Właściciele jedynego w powiecie jasielskim wyciągu orczykowego w Świątkowej Wielkiej właśnie dzisiaj rozpoczęli sezon zimowy.

Dla narciarzy przygotowane zostały przygotowane trzy trasy Najdłuższa z nich wynosi 850 metrów. Dwie kolejne liczą sobie po 750 i 700 metrów długości.

Na szczyt góry prowadzi wyciąg orczykowy. Obiekt jest oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych.

Ceny bez zmian

Za jeden zjazd zapłacą Państwo 2,5 zł, a za karnet całodniowy 50 złotych. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, mamy dla Was ofertę promocyjną: dziesięć zjazdów kosztuje 15 złotych, a dwadzieścia zjazdów 27 złotych.

Szczegółowy cennik usług jest dostępny na naszej stronie internetowej www.mareszkaski.pl

Czym dysponujemy?

Trzy trasy zjazdowe (850m, 750m, 700m), trzy trasy biegowe (4 500m, 3 000m, 1 500m.), wyciąg orczykowy, oświetlenie stoku, sztuczne naśnieżanie, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, możliwość skorzystania z nauki jazdy prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów, mała gastronomia, kamera internetowa na stoku, duży parking, toalety, piękna okolica z licznymi zabytkami architektonicznymi i unikatową przyrodą.

Na stronie internetowej możliwy jest podgląd obrazu ze stoku na żywo -> LINK

Stok narciarski „Mareszka” 

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
4
@ aa
dnia 01.01.2015, 17:43 · Zgłoś
to gdzieś koło Krempnej
Odpowiedz
-3
@ dd
dnia 01.01.2015, 00:41 · Zgłoś
cienka górka
Odpowiedz
-5
@ rex
dnia 31.12.2014, 13:01 · Zgłoś
chyrowa bliżej i 100 razy lepsza ;)
Odpowiedz
8
@ kordek
dnia 31.12.2014, 13:32 · Zgłoś
ale nie ma takiego uroku, jak na stoku w Świątkowej.
Odpowiedz
2
@ 123
dnia 03.01.2015, 17:46 · Zgłoś
może od ciebie bliżej a skąd wiesz czy wszyscy będą jeździć od strony Żmigrodu i będą mieć dalej? :D
porażka
Odpowiedz
8
@ gentlew0man
dnia 31.12.2014, 12:39 · Zgłoś
Stok jak najbardziej na plus! :') Do nauki jazdy super! :)
Odpowiedz
11
@ Kiszmuś
dnia 31.12.2014, 12:35 · Zgłoś
Mam sentyment do tego stoku. Niech się wszystkim darzy w nowym roku. Życzenia najlepsze kochani dla Was wszystkich.
Odpowiedz
9
@ Bios
dnia 31.12.2014, 12:35 · Zgłoś
Jeszcze dziś jedziemy z rodziną! :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.