Wystartowała Wakacyjna Liga Piłkarska
W ostatnią niedzielę (18.07.2010) wystartowała Wakacyjna Liga Piłkarska organizowana w ramach Programu Integracji Społecznej z inicjatywy Urzędu Gminy w Nowym Żmigrodzie. Rozgrywki odbywają się na stadionie sportowym w Łężynach, a głównym celem ligi jest promocja aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zespoły najpierw rywalizują systemem „każdy z każdym”, po czym w rozgrywkach pucharowych ustalą ostateczną kolejność. Pierwszym liderem została drużyna Nowego Żmigrodu, wyprzedzając zespół Łężyny I oraz Grandi Mytarka.
Więcej szczegółów na stronie: WWW.e6-sport.pl
K. Bobula
