Strona główna

Wywiad z prezesem Marcinem Węgrzynem

3
Napisany dnia: 16.07.2006, 09:27 , Tagi: Brak

 Co spowodowało, że zdecydowałeś się zostać prezesem naszego  Klubu ?
Patrząc na Klub z tak wielką tradycją , po rezygnacji prezesa Myśliwca, kiedy nie było chętnych do objęcia steru w Klubie, nie miałem innego wyjścia.  Zdecydowałem się po usilnych namowach wiceprezesa Krzysztofa Parysia . Na Walnym Zebraniu zostałem wybrany do Zarządu a następnie Zarząd wybrał mnie na Prezesa.
Przez ostatnie lata, kiedy Czarni walczyli o awans do III ligi, byłem bardzo blisko związany z klubem, przez osobę mojego ojca Jerzego Węgrzyna. Patrzyłem na to wszystko z boku (jak funkcjonuje Klub)- i nie myślałem o tym, że to na mnie kiedyś spadnie odpowiedzialność za  funkcjonowanie jednego  z najstarszych klubów na Podkarpaciu.

Czy możesz się bliżej przedstawić tym kibicom którzy Cię nie znają ?
- Oczywiście! -,Marcin Węgrzyn – lat 28, rodowity jaślanin. Prowadzę własną działalność gospodarczą, w przeszłości byłem czynnym zawodnikiem Czarnych Jasło.

Jakie plany prezes oraz Zarzad stawiają sobie w nadchodzącym sezonie?
- Plan jaki sobie założliśmy, to gra na 100% możliwości od pierwszego meczu w V lidze. Na pewno nie będziemy patrzeć na to co robią inni. Mamy zdobywać punkty które pozwolą nam na powrót na czwartoligowe boiska. Posiadamy zespół, który przez kilka lat walczył o awans do III ligi. Uważam, że Ci zawodnicy z powodzeniem potrafią wywalczyć  na powrót awans do IV ligi. Pocieszające jest to, że udało nam się utrzymać tą sama kadrę, która walczyła na IV ligowych boiskach. Biorąc pod uwagę wychowanków, którzy zakończyli wiek juniora oraz zawodniów z UKS MOSiR Jasło, tworzy  nam się bardzo ciekawy i perspektywiczny zespół. Myślę, że w najbliższym czasie będziemy mieli z tych chłopców dużo pociechy, z uwagi na to, że  z założenia będziemy się starać o to aby nasz Klub opierać na zawodnikach z Jasło i okolic.


Jakieś wzmocnienia?
- Rozmawiamy z kilkoma zawodnikami , ale z wiadomych względów nazwisk na razie nie mogę ujawniać.

Jaka jest sytuacja finansowa Klubu przed rozpoczęciem rozgrywek?
- Sezon 2005/2006 zakonczyliśmy praktycznie na zero. Niewielkie zaległości finansowe zostaną  uregulowane do końca przyszłego tygodnia. W lipcu kończy nam się umowa z firmą LOTOS  S.A. - naszym sponsorem strategicznym, jednak liczymy na to, że będziemy dalej współpracować. Chciałbym tu podziękować prezesowi Józefowi Folcikowi, za wspieranie naszego Klubu, żywiąc jednocześnie nadzieję,  że w dalszym ciągu Lotos S.A pozostanie naszym sponsorem strategicznym. Jeżeli tak będzie, wierzę w to, że  przy pomocy miasta,  będziemy mogli spokojnie włączyć się do walki o awans na IV-ligowe boiska.

Pragnę również podziękować  wszystkim FIRMOM - darczyńcom, które wsparły nas finansowo, oraz zaprosić pozostałe, aby w miarę swoich możliwości pomogły jedynemu  w Jaśle Klubowi z długoletnią tradycją.
Chciałbym również, korzystając z okazji zaprosić wszystkich Kibiców i Sympatyków naszego Klubu wraz z rodzinami  na mecze na Śniadeckich.
Jeżeli możecie nas wesprzeć swoją obecnością oraz dopingiem  - będziemy bardzo wdzięczni.

źródło: czarnijaslo.rjs.pl 

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Olo
dnia 16.07.2006, 13:49
Ocena
komentarza:
0
Powodzenia, ale czy tylko o to chodzi !!! Wszyscy widzą, że "drukowanie za lewą kasę" odbywa się na każdym poziomie polskiej piłki.:confused:
@ Kasiek =)
dnia 17.07.2006, 15:13
Ocena
komentarza:
0
O LoL ... tego bym się po Marcinie nie spodziwała... Nie wiedziałam, że jest taki mądry a znam go od 13,5 lat LoL ... tak właśnie wtedy się urodziłam xD Nie no okaY // taa licze ze Czarni wrócą KIEDYŚ do IV ligi ale czy mojemy braciszkowi uda się tak poprowadzic klub? Wątpię :) Pozdro 4 all xD :rip:;)
@ kolega kasi :P
dnia 17.07.2006, 20:37
Ocena
komentarza:
0
oh Kasiu ale ty jestes niemilaa dla braciszka ...
LoL watpisz w niego oszty ...
niech siem pan Marcin nie przejmuje ona zawsze sie myli:PP
mowi serio :) hah pzdro
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory do Parlamentu Europejskiego. Dzień decyzji

 • Kuba Procanin znów staje do walki z rakiem

   

  Tego chłopaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kuba Procanin, zaledwie dwa tygodnie temu wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do II ligi. Teraz siatkarza z Jasła czeka kolejna trudna walka, w której rywalem jest nowotwór.

 • Grzegorz Schetyna był w Jaśle

  Do Jasła przyjechał szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, a wraz z nim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz posłowie Joanna Frydrych i Zdzisław Gawlik. Politycy spotkali się ze strażakami, którzy przez całą noc zabezpieczali domy jaślan przed podtopieniami...

 • Mateusz Mijal i jego nowy singiel

  "Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105