Strona główna

Wywiad z prezesem Marcinem Węgrzynem

3
Napisany dnia: 16.07.2006, 09:27 , Tagi: Brak

 Co spowodowało, że zdecydowałeś się zostać prezesem naszego  Klubu ?
Patrząc na Klub z tak wielką tradycją , po rezygnacji prezesa Myśliwca, kiedy nie było chętnych do objęcia steru w Klubie, nie miałem innego wyjścia.  Zdecydowałem się po usilnych namowach wiceprezesa Krzysztofa Parysia . Na Walnym Zebraniu zostałem wybrany do Zarządu a następnie Zarząd wybrał mnie na Prezesa.
Przez ostatnie lata, kiedy Czarni walczyli o awans do III ligi, byłem bardzo blisko związany z klubem, przez osobę mojego ojca Jerzego Węgrzyna. Patrzyłem na to wszystko z boku (jak funkcjonuje Klub)- i nie myślałem o tym, że to na mnie kiedyś spadnie odpowiedzialność za  funkcjonowanie jednego  z najstarszych klubów na Podkarpaciu.

Czy możesz się bliżej przedstawić tym kibicom którzy Cię nie znają ?
- Oczywiście! -,Marcin Węgrzyn – lat 28, rodowity jaślanin. Prowadzę własną działalność gospodarczą, w przeszłości byłem czynnym zawodnikiem Czarnych Jasło.

Jakie plany prezes oraz Zarzad stawiają sobie w nadchodzącym sezonie?
- Plan jaki sobie założliśmy, to gra na 100% możliwości od pierwszego meczu w V lidze. Na pewno nie będziemy patrzeć na to co robią inni. Mamy zdobywać punkty które pozwolą nam na powrót na czwartoligowe boiska. Posiadamy zespół, który przez kilka lat walczył o awans do III ligi. Uważam, że Ci zawodnicy z powodzeniem potrafią wywalczyć  na powrót awans do IV ligi. Pocieszające jest to, że udało nam się utrzymać tą sama kadrę, która walczyła na IV ligowych boiskach. Biorąc pod uwagę wychowanków, którzy zakończyli wiek juniora oraz zawodniów z UKS MOSiR Jasło, tworzy  nam się bardzo ciekawy i perspektywiczny zespół. Myślę, że w najbliższym czasie będziemy mieli z tych chłopców dużo pociechy, z uwagi na to, że  z założenia będziemy się starać o to aby nasz Klub opierać na zawodnikach z Jasło i okolic.


Jakieś wzmocnienia?
- Rozmawiamy z kilkoma zawodnikami , ale z wiadomych względów nazwisk na razie nie mogę ujawniać.

Jaka jest sytuacja finansowa Klubu przed rozpoczęciem rozgrywek?
- Sezon 2005/2006 zakonczyliśmy praktycznie na zero. Niewielkie zaległości finansowe zostaną  uregulowane do końca przyszłego tygodnia. W lipcu kończy nam się umowa z firmą LOTOS  S.A. - naszym sponsorem strategicznym, jednak liczymy na to, że będziemy dalej współpracować. Chciałbym tu podziękować prezesowi Józefowi Folcikowi, za wspieranie naszego Klubu, żywiąc jednocześnie nadzieję,  że w dalszym ciągu Lotos S.A pozostanie naszym sponsorem strategicznym. Jeżeli tak będzie, wierzę w to, że  przy pomocy miasta,  będziemy mogli spokojnie włączyć się do walki o awans na IV-ligowe boiska.

Pragnę również podziękować  wszystkim FIRMOM - darczyńcom, które wsparły nas finansowo, oraz zaprosić pozostałe, aby w miarę swoich możliwości pomogły jedynemu  w Jaśle Klubowi z długoletnią tradycją.
Chciałbym również, korzystając z okazji zaprosić wszystkich Kibiców i Sympatyków naszego Klubu wraz z rodzinami  na mecze na Śniadeckich.
Jeżeli możecie nas wesprzeć swoją obecnością oraz dopingiem  - będziemy bardzo wdzięczni.

źródło: czarnijaslo.rjs.pl 

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Olo
dnia 16.07.2006, 13:49
Ocena
komentarza:
0
Powodzenia, ale czy tylko o to chodzi !!! Wszyscy widzą, że "drukowanie za lewą kasę" odbywa się na każdym poziomie polskiej piłki.:confused:
@ Kasiek =)
dnia 17.07.2006, 15:13
Ocena
komentarza:
0
O LoL ... tego bym się po Marcinie nie spodziwała... Nie wiedziałam, że jest taki mądry a znam go od 13,5 lat LoL ... tak właśnie wtedy się urodziłam xD Nie no okaY // taa licze ze Czarni wrócą KIEDYŚ do IV ligi ale czy mojemy braciszkowi uda się tak poprowadzic klub? Wątpię :) Pozdro 4 all xD :rip:;)
@ kolega kasi :P
dnia 17.07.2006, 20:37
Ocena
komentarza:
0
oh Kasiu ale ty jestes niemilaa dla braciszka ...
LoL watpisz w niego oszty ...
niech siem pan Marcin nie przejmuje ona zawsze sie myli:PP
mowi serio :) hah pzdro
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105