X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r.
3
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w turnieju w ramach X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r.
Zawody odbędą się w dniu 09.05.2009 o godzinie 09.30.
Zgłoszenia prosimy o przesłanie na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godziny 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.

Celem olimpiady jest upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin, integracja osób niepełnosprawnych z całym środowiskiem sportowym, pularyzacja tenisa stołowego, a także likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych.
W zawodach uczestniczyć mogą osoby niepełnosprawne oraz wszyscy chętni nie zrzeszeni od trzech lat w klubowych sekcjach tenisa stołowego /nie dotyczy kategorii do lat 11 – urodzeni w roku 1998 i młodsi oraz osób powyżej 40 lat – urodzeni w 1968 i starsi/.
Organizatorami X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r. są:
1. Eliminacje.
- Urząd Miasta w Jaśle
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle
2. Na szczeblu wojewódzkim.
- Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Rekreacji, Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Termin i miejsce
1. Eliminacje 09.05.2009 r. Hala MOSIR Jasło godz.09.30.
2. Finał wojewódzki 13.06.2009 r. – Hala Podpromie w Rzeszowie.
System współzawodnictwa
1. Zawody przeprowadzone będą w grach indywidualnych wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków lub każdy z każdym. Decyzję dotyczącą wyboru podejmuje organizator przed zawodami w zależności od ilości uczestników.
2. Współzawodnictwo rozgrywane będzie w sześciu grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn;
- do 13 lat /ur. 1996 i młodsi/
- od 14 - 16 lat /ur. 1993 – 1995/
- od 17 – 19 lat /ur. 1990 – 1992/
- od 20 – 44 lat /ur. 1965 – 1989/
- 45 lat i powyżej /ur. 1964 i starsi/
- osoby niepełnosprawne zdolne brać udział w zawodach sportowych z podziałem na trzy grupy;
A - osoby niepełnosprawne intelektualnie.
B - osoby niepełnosprawne ruchowo na wózkach.
C - osoby niepełnosprawne ruchowo mogące grać stojąc.
3. Do finału wojewódzkiego przechodzą zdobywcy I i II miejsc w poszczególnych kategoriach /nie dotyczy osób niepełnosprawnych/.
Nagrody
I miejsce – puchar, medal, dyplom
II miejsce – medal, dyplom
III miejsce – medal, dyplom
Zgłoszenia
Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godz. 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.
Postanowienia końcowe
1. Udział w finale wojewódzkim na koszt uczestników
2. Organizatorzy zastrzegają sobie ostateczną interpretacje postanowień niniejszego regulaminu.
Organizatorzy
Zawody odbędą się w dniu 09.05.2009 o godzinie 09.30.
Zgłoszenia prosimy o przesłanie na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godziny 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.

Eliminacje w ramach X Podkarpackiej Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło – 2009
Celem olimpiady jest upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin, integracja osób niepełnosprawnych z całym środowiskiem sportowym, pularyzacja tenisa stołowego, a także likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych.
W zawodach uczestniczyć mogą osoby niepełnosprawne oraz wszyscy chętni nie zrzeszeni od trzech lat w klubowych sekcjach tenisa stołowego /nie dotyczy kategorii do lat 11 – urodzeni w roku 1998 i młodsi oraz osób powyżej 40 lat – urodzeni w 1968 i starsi/.
Organizatorami X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r. są:
1. Eliminacje.
- Urząd Miasta w Jaśle
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle
2. Na szczeblu wojewódzkim.
- Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Rekreacji, Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Termin i miejsce
1. Eliminacje 09.05.2009 r. Hala MOSIR Jasło godz.09.30.
2. Finał wojewódzki 13.06.2009 r. – Hala Podpromie w Rzeszowie.
System współzawodnictwa
1. Zawody przeprowadzone będą w grach indywidualnych wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków lub każdy z każdym. Decyzję dotyczącą wyboru podejmuje organizator przed zawodami w zależności od ilości uczestników.
2. Współzawodnictwo rozgrywane będzie w sześciu grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn;
- do 13 lat /ur. 1996 i młodsi/
- od 14 - 16 lat /ur. 1993 – 1995/
- od 17 – 19 lat /ur. 1990 – 1992/
- od 20 – 44 lat /ur. 1965 – 1989/
- 45 lat i powyżej /ur. 1964 i starsi/
- osoby niepełnosprawne zdolne brać udział w zawodach sportowych z podziałem na trzy grupy;
A - osoby niepełnosprawne intelektualnie.
B - osoby niepełnosprawne ruchowo na wózkach.
C - osoby niepełnosprawne ruchowo mogące grać stojąc.
3. Do finału wojewódzkiego przechodzą zdobywcy I i II miejsc w poszczególnych kategoriach /nie dotyczy osób niepełnosprawnych/.
Nagrody
I miejsce – puchar, medal, dyplom
II miejsce – medal, dyplom
III miejsce – medal, dyplom
Zgłoszenia
Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godz. 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.
Rozpoczęcie zawodów 09.30
Postanowienia końcowe
1. Udział w finale wojewódzkim na koszt uczestników
2. Organizatorzy zastrzegają sobie ostateczną interpretacje postanowień niniejszego regulaminu.
Organizatorzy
