Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r.

3
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w turnieju w ramach X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r.
                      
Zawody odbędą się w dniu 09.05.2009 o godzinie 09.30.

Zgłoszenia prosimy o przesłanie na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godziny 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.


Eliminacje w ramach X Podkarpackiej Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło – 2009

Celem olimpiady jest upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin, integracja osób niepełnosprawnych z całym środowiskiem sportowym, pularyzacja tenisa stołowego, a także likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych.

W zawodach uczestniczyć mogą osoby niepełnosprawne oraz wszyscy chętni nie zrzeszeni od trzech lat w klubowych sekcjach tenisa stołowego /nie dotyczy kategorii do lat 11 – urodzeni w roku 1998 i młodsi oraz osób powyżej 40 lat – urodzeni w 1968 i starsi/.

Organizatorami X Olimpiady w Tenisie Stołowym Jasło 2009 r. są:

1. Eliminacje.
- Urząd Miasta w Jaśle
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle

2. Na szczeblu wojewódzkim.
- Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu   i Rekreacji, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Termin i miejsce

1. Eliminacje  09.05.2009 r. Hala MOSIR Jasło godz.09.30.
2. Finał wojewódzki 13.06.2009 r. – Hala Podpromie w Rzeszowie.

System współzawodnictwa


1. Zawody przeprowadzone będą w grach indywidualnych wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków lub każdy z każdym. Decyzję dotyczącą wyboru podejmuje organizator przed zawodami w zależności od ilości uczestników.

2. Współzawodnictwo rozgrywane będzie w sześciu grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn;

- do 13 lat /ur. 1996 i młodsi/
- od 14 - 16 lat /ur.  1993 – 1995/
- od 17 – 19 lat /ur. 1990 – 1992/
- od 20 – 44 lat /ur.  1965 – 1989/
- 45 lat i powyżej /ur. 1964 i starsi/
- osoby niepełnosprawne zdolne brać udział w zawodach sportowych z podziałem na trzy grupy;

A -  osoby niepełnosprawne intelektualnie.
B -  osoby niepełnosprawne ruchowo na wózkach.
C -  osoby niepełnosprawne ruchowo mogące grać stojąc.

3. Do finału wojewódzkiego przechodzą zdobywcy I i II miejsc w poszczególnych kategoriach /nie dotyczy osób niepełnosprawnych/.

Nagrody

I   miejsce – puchar, medal, dyplom
II  miejsce – medal, dyplom
III miejsce – medal, dyplom

Zgłoszenia


Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15  38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godz. 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.

Rozpoczęcie zawodów 09.30

Postanowienia końcowe

1. Udział w finale wojewódzkim na koszt uczestników
2. Organizatorzy zastrzegają sobie ostateczną interpretacje postanowień niniejszego regulaminu.


Organizatorzy

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hondziarz ;)
dnia 04.05.2009, 18:04 · Zgłoś
co tam nagrody ... liczy sie zabawa ... :)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 30.04.2009, 15:59 · Zgłoś
udział w finale wojewódzkim na koszt uczestnika...hehe...żal mi ich xD hmm...no ale cóż..to jest jasło :):D
Odpowiedz
0
@ xiang li
dnia 29.04.2009, 13:19 · Zgłoś
cudowne nagrody...i jeszcze ten udzial w finale wojewódzkim na koszt uczestnika:)świetnie....a tak w ogóle to troche wstyd żeby w jaśle nie bylo klubu tenisa stołowego...pewnie wychodzą z założenia że do dębowca jest nie daleko;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.