Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

XI Międzynarodowy Turniej JASŁO 2010'

18
Znany jest już skład zespołów, które wystąpią w turnieju dziewcząt (rocznik 1995 i młodsze) w XI Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej JASŁO 2010\'.

Oprócz "starych znajomych": NCME Satu Mare (Rumunia), ZŠ Vladivostocká OLIMP Praha (Czechy), EKOgymnázium Praha  (Czechy), CSM Baia Mare (Rumunia), SK "SPARTA" Sambor (Ukraina), SC 1983 Mutterstadt e.V. (Niemcy), ZŠ Mlynská TESLA Stropkov (Słowacja) swój udział w tegorocznym turnieju potwierdziły takie "nowe" zespoły jak Reprezentacja TUNEZJI, Beijing Fangzhou Sports Inc. (Chiny) i GSS Blaj (Rumunia). Chiński zespół Beijing Fangzhou Sports Inc. wystąpi również w turnieju chłopców.


Marek Bajorek
UKS "MOSiR" Jasło


Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do ip: 195.205.2.
dnia 28.05.2010, 18:34 · Zgłoś
ale masz problemy??? [...] szybko.
Odpowiedz
0
@ los
dnia 27.05.2010, 19:06 · Zgłoś
tzw dzialacze benda sie pewnie znowu przewracali ze zmeczenia.......
Odpowiedz
0
@ .
dnia 27.05.2010, 15:52 · Zgłoś
rocznik 95' w tym roku ma ten turniej w pilke nozna
Odpowiedz
0
@ !!!!!!!!!!!!!
dnia 27.05.2010, 10:56 · Zgłoś
ciekawe czy tak jak rok temu będzie "bardzo wesoło" w pomieszczeniu dla trenerów?
Odpowiedz
0
@ kapi
dnia 26.05.2010, 19:33 · Zgłoś
chlopcy w siatkowke rocznik '93
turniej bedzie po rozdaniu swiadectw
Odpowiedz
0
@ Gwiazda
dnia 26.05.2010, 17:18 · Zgłoś
i znów będzie melanż z ukrainkami i chinkami :D
Odpowiedz
0
@ ;D
dnia 26.05.2010, 15:46 · Zgłoś
25 czerwca turniej w sali gimnazjum nr 1 .:)
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 26.05.2010, 09:38 · Zgłoś
a gdzie to będzie?
Odpowiedz
0
@ MB
dnia 26.05.2010, 06:40 · Zgłoś
Turniej w dniach 25-27.06.2010
Turniej dziewcząt: Gimnazjum nr.1
Więcej info: http://siatkowka.uksmosirjaslo.pl
Odpowiedz
0
@ taki
dnia 25.05.2010, 21:42 · Zgłoś
a kiedy bedzie ten turniej
Odpowiedz
0
@ szisa
dnia 25.05.2010, 21:12 · Zgłoś
kiedy ten turniej?
Odpowiedz
0
@ :]
dnia 25.05.2010, 20:05 · Zgłoś
To będzie na co popatrzeć :]
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 25.05.2010, 16:16 · Zgłoś
Polska dla Plaków
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 25.05.2010, 15:16 · Zgłoś
a wiadomo jaki rocznik CZARNYCH JASŁO zagra?
Odpowiedz
0
@ Koko
dnia 25.05.2010, 15:00 · Zgłoś
To widze ze jakis nowy chinski zespol bo ostatnio byl "Tianjin Guang Xiang VC"
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 25.05.2010, 14:50 · Zgłoś
a jaki rocznik bedzie u chlopcow i jakie beda zespoly.
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 25.05.2010, 13:48 · Zgłoś
A co z turniejem piłkarskim? Odbedzie sie czy nie??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.