XII Turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Prezesa JSM
22 stycznia na Hali Gimnazjum nr 1 w Jaśle zostanie rozegrany XII Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2000 i młodszych o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Janusza Przetacznika.

Rozpoczęcie przewidziano na godz. 9.00. Udział w turnieju potwierdziły następujące drużyny : Dunajec Nowy Sącz, Resovia Rzeszów, Glinik Gorlice, Polonia Przemyśl, Sandecja Nowy Sącz, Hutnik Kraków, Igloopol Dębica, Tarnivia Tarnów, Beniaminek Krosno, MOSIR Bochnia i UKS 6 Jasło.
Współorganizatorami turnieju są: JSM w Jaśle i UKS 6 Jasło.
Patronat medialny Jaslo4u i TV Jasło.
Myśliwiec Marek
