Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

XII Walentynkowy Bieg Uliczny Jasło 2010

7
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na XII Walentynkowy Bieg Uliczny Jasło 2010, który rozegrany zostanie w dniu 14.02.2010r./niedziela/ ulicami Sikorskiego, Szopena, Szkolną i Krasińskiego.


Start – Meta usytuowane będą na ulicy Sikorskiego (przy bramie wjazdowej MOSiR Jasło)

godz.11.00– start do poszczególnych kategorii wiekowych

godz.13.00– bieg główny  

Zapraszamy do startu miłośników biegania

Dla najlepszych atrakcyjne nagrody


Poniżej prezentujemy regulamin biegu:

XII  WALENTYNKOWEGO  BIEGU ULICZNEGO JASŁO 2010

I  Organizatorzy:


    * Urząd Miasta w Jaśle
    * Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle

II.   Termin i miejsce imprezy:

Bieg odbędzie się w dniu 14 lutego 2010 roku (niedziela),

przed biegi -  godz. 11.00 ,  bieg główny  godz. 13.00.

Start: ulica Sikorskiego (przy bramie wjazdowej MOSiR Jasło)

III. Trasa

Bieg rozegrany zostanie na dystansie 6  km w Jaśle

ulicami: Sikorskiego, Szopena, Szkolna, Krasińskiego,. Nawierzchnia asfaltowa.

IV. Kategorie  wiekowe:


1. Kategoria  kobiet :

a) Kategoria generalna

b) Kategorie wiekowe

- 16-30 lat,
- II – 30 lat i więcej

2.Kategoria mężczyzn

a) Kategoria generalna

b) Kategorie wiekowe

- 16-19 lat
- 20-29 lat
- 30-39 lat
- 40-49 lat
- 50-59 lat
- 60 lat i starsi

3. Kategorie młodzieżowe.

Przed biegiem głównym będą  przeprowadzone biegi młodzieżowe w następujących kategoriach i dystansach.

I – 750 metrów – dziewczęta 1999/2000, chłopcy 1999/2000;

II – 750 metrów – dziewczęta 1997/1998, chłopcy 1997/1998;

III – 750 metrów – dziewczęta 1995/1996, 1500 metrów chłopcy 1995/1996;

IV – 1500 metrów – dziewczęta 1991/1994, chłopcy 1991/1994;

Minimalna ilość zawodników w grupie nie mniejsza niż sześć.

V. Nagrody


W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc od 1 do 4 :

I miejsce : puchar , medal, dyplom, nagroda pieniężna lub rzeczowa  w wysokości zależnej  od ilości pozyskanych środków

II miejsce : puchar , medal, dyplom, nagroda pieniężna lub rzeczowa  w wysokości zależnej  od ilości pozyskanych środków

III miejsce : puchar , medal, dyplom, nagroda pieniężna lub rzeczowa  w wysokości zależnej  od ilości pozyskanych środków

IV miejsce : puchar , medal, dyplom, nagroda pieniężna lub rzeczowa  w wysokości zależnej  od ilości pozyskanych środków   

W kategoriach wiekowe kobiet i mężczyzn nagrody rzeczowe:

I miejsce          (około 70 złotych)

II miejsce         (około 50 złotych)

II miejsce         ( około 30 złotych)

UWAGA: w kategoriach wiekowych nie będą brani pod uwagę zawodnicy nagrodzeni

w klasyfikacji generalnej.

W grupach młodzieżowych :

I miejsce             ( około 30 złotych)

II miejsce            (około 20 złotych)

III miejsce           (około 10 złotych)

VI. Zgłoszenia:

Prosimy o przysłanie zgłoszeń  na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 , 38 – 200 Jasło. Weryfikacja i zgłoszenia do biegu będą przyjmowane również w dniu zawodów od godz. 9.00 – 10.30 w hali sportowej MOSiR Jasło.

VII. Finansowanie:


Koszty organizacyjne zawodów pokrywają organizatorzy. Koszty przejazdu, ubezpieczenia itp. pokrywają zawodnicy.

Opłata startowa wynosi : dorośli - 10 złotych.  

VIII.  Postanowienia  końcowe:

Organizator zabezpiecza szatnię  dla zawodników.

Organizator przewiduje bezpłatny posiłek po biegu dla zawodników.

Bieg przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami PZLA.

Interpretacja regulaminu przysługuje organizatorowi.
 

MOSiR Jasło
Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do tja...
dnia 12.02.2010, 16:12 · Zgłoś
Widać że na ten temat nie masz pojęcie więc weź się nawet nie wtrącaj ;) Żal [...] ściska że nie masz kondycji i ambicji?
Odpowiedz
0
@ tja...
dnia 11.02.2010, 21:13 · Zgłoś
Sport to zdrowie, ale stracone...
Odpowiedz
0
@ danwisniewski21
dnia 09.02.2010, 17:35 · Zgłoś
Nie jesteśmy szczylami. Sport to zdrowie. Jak komu nie pasuje niech usiądzie i płacze. Tą dychę wydam z przyjemnością.
Odpowiedz
0
@ sylwia16
dnia 06.02.2010, 18:29 · Zgłoś
a niech biegaja szczyle !
dycha to zawsze cos ;d
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 06.02.2010, 13:07 · Zgłoś
[...] lepiej ty [...]-jaślanko!
Odpowiedz
0
@ IKA
dnia 03.02.2010, 22:24 · Zgłoś
Pół dnia wobec pozostałych dni dla samochodów, to naprawdę niewiele.
Bieganie to zdrowie. Więcej ruchu wszystkim zmotoryzowanym życzę. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 03.02.2010, 16:39 · Zgłoś
I znowu ulice przez pół niedzieli będą zamknięte. Nie mam nic przeciwko bieganiu, ale dlaczego ma się to odbywać kosztem zmotoryzowanych.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.