Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

XIII Walentynkowy Bieg Uliczny - Jasło 2011

5

13 lutego 2011 r. (niedziela) o godzinie 11.00 przy bramie wjazdowej MOSiR Jasło rozpocznie się XIII Walentynkowy Bieg Uliczny - Jasło 2011. Bieg zostanie rozegrany na dystansie 6 km w Jaśle, ulicami: Sikorskiego, Szopena, Szkolna, Krasińskiego.

Szczegółowy regulamin biegu <<<DO POBRANIA>>>


Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ amag
dnia 01.02.2011, 19:12 · Zgłoś
dobrze że to jest w niedziele, bo jakby to był piątek to by raczej nikt się nie zgłosił, nie antidotum? :) żart
Odpowiedz
0
@ aaaaacicicicicicicki
dnia 31.01.2011, 22:47 · Zgłoś
ha ha 13 czy inny dzien przesądy nie robią różnicy, jak ktos bedzie mial dobrze pobiec bo zrobi dobry wynik i zajmie dobre miejsce a jak nie to nie i poprostu przeciez taki sport nie codziennie sie wygrywa ::))
Odpowiedz
0
@ Lub3L
dnia 30.01.2011, 10:44 · Zgłoś
Skoro nie chcesz być przesądny to po co to napisałeś ?? ;/
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 29.01.2011, 09:10 · Zgłoś
Nie chce być przesadny ale jest to XIII bieg ,i rozpocznie się 13.lutego o godzinie 13.
Odpowiedz
0
@ Etiopczyk
dnia 28.01.2011, 14:41 · Zgłoś
A dyzio pobiegnie ? Odkad pomylił kilka lat temu trase i pobiegł nie tam gdzie wszyscy , chodzę na kazdy bieg uliczny w Jaśle .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.