Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle !!

11

Obrazek "http://images2.fotosik.pl/273/de77b186e0da7672.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Witam serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w organizacji XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w dniu 14 stycznia 2007 roku w naszym mieście.

Sztab, jak co roku, mieści się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury (na terenie Ogródka Jordanowskiego).

Zarówno na forum, jak i na portalu będziemy zamieszczać szczegółowe informacje na temat XV Finału.

Oficjalne forum XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle >>klik<<

Forum to jest także miejscem na wasze propozycje związane z finałem, jak również na wszelkiego rodzaju pytania.

Ponadto pytania można kierować pod numery telefonów 0-13 4465925 lub 504157217.

Gorąco wszystkich zapraszamy !! Oj będzie się działo...

PS.

Już niedługo podamy szczegółowe informacje na temat identyfikatorów oraz plan XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle!

Napisany dnia: 01.12.2006, 11:06
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Wolontariusz
dnia 01.12.2006, 17:37
Ocena
komentarza:
0
Super, super i jeszcze raz super mam nadzieje że w tym roku w końcu będzie jakas niezła impreza :)
@ gratulacje
dnia 01.12.2006, 17:38
Ocena
komentarza:
0
moje gratulacje dla organizatrów :D

pomysł z kinem świetny nie moge sie doczekać jeszcze informacji kto zagra koncert :)

Proponuje np. Come :D
@ Zainteresowana E...
dnia 02.12.2006, 16:46
Ocena
komentarza:
0
Jak stac sie osoba ktora chcialbym zbierac pieniadze na WOSP??? Chce pomoc bardzo...:confused:
@ Sztab Wałbrzych
dnia 02.12.2006, 22:57
Ocena
komentarza:
0
Super że miasto dużo mniejsze od Wałbrzycha też bieże sprawy w swoje ręce :) Cieszę się że jest sztab w Jaśle, moim ukochanym mieście :)
@ serjtankian
dnia 03.12.2006, 14:47
Ocena
komentarza:
0
niech zagra KSU wtedy bedzie swietna zabawa
@ Golab
dnia 03.12.2006, 18:12
Ocena
komentarza:
0
[b]@Zainteresowana E...[/b]
W najbliższym czasie podamy informacje o wydawaniu ankiet dla osób chcących zbierać pieniądze. Polecam lekturę forum na którym wszystko jest napisane.

[url=http://forum.jaslo4u.pl/viewforum.php?f=88]Oficjalne forum XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle >>klik<<[/url]
@ lulek
dnia 03.12.2006, 19:32
Ocena
komentarza:
0
zaproście jaslanina mateusz mijala zzespolem
@ emil
dnia 03.12.2006, 19:35
Ocena
komentarza:
0
przeciez mateusz on gra na trąbce w ich toje i leci w styczniu do stanów na toorne
@ Karus
dnia 03.12.2006, 19:36
Ocena
komentarza:
0
Git gitarra x)
@ ,
dnia 03.12.2006, 19:37
Ocena
komentarza:
0
co gitarax
@ albin
dnia 04.12.2006, 10:38
Ocena
komentarza:
0
Orkiestra moze grać.Czy jednak nie mozna przełączyć kanału na film? To jest doskonały pomysł .Najpierw okraść podatników,zrobić z nich dziadów,a potem z pompą poprzez
media opłacane przez okradanych wzywać do wspomagania samego siebie .Ten goracy socjalizmem cuchnacy fortel to draństwo i okazja do zrobienia kasy popychaczom tej ideii.To nie MY,a Ci co rządzą niech pokrywaja potrzeby zdrowotne spoleczeńswa. Za to im placimy co m-c 10 000 zł plus koszty hustawek.Czemu mamy resztki jałmuzny oddawać ,podczas gdy inni sie okladaja teczkami,szafami i epitetami,majac nas w powazaniu.A moze by tak orkiestra zagrała im marsz załobny w drodze do wypiepszenia ze stolków?????Zastanówcie sie Państwo nad taką świateczną alternatywą.Póki co jednak serce nie pozwala być nieczułym,ale ile jeszcze?????Ile jeszcze tej nadętej wazeliny bedzie w tym kraju???:no:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Wszystko o pracy, edukacji i planowaniu kariery w jednym miejscu

   

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Ponad trzydziestu wystawców, wśród których znalazły się przedsiębiorstwa prowadzące działalność w różnych branżach, uczelnie wyższe, czy też szkoły ponadpodstawowe miały okazję do zaprezentowania swojego potencjału, przedstawienie oferty dla osób zainteresowanych ewentualnym podjęciem pracy oraz zacieśnić wzajemną współpracę. Nie zabrakło również interesujących warsztatów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Po raz piąty zatańczyli i zaśpiewali dla Jana Pawła II

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, na płytę jasielskiego rynku wrócił „FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II”. Inicjatorem wydarzenia była Jasielska Grupa Teatralna „Pod skrzydłami Anioła” działająca przy Zespole Szkół nr 4 – popularnym Ekonomiku pod kierunkiem siostry Kariny Pawłowskiej. Dla Jana Pawła II zatańczyło i zaśpiewało kilkaset osób, w przeważającej części przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolnej.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657