XV Gorlicki Turniej Piłki Nożnej "Małego Pola" o Puchar Burmistrza Gorlic

1. CEL:
- popularyzacja piłki nożnej 6 – osobowej,
- wyłonienie najlepszych zespołów piłki nożnej 6 – osobowej,
- integracja środowiska piłkarskiego.
2. ORGANIZATOR:
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach,
- Urząd Miejski – Wydział Oświaty, Kultury i Sportu w Gorlicach,
- Ognisko TKKF „Spartakus” Gorlice,
- Podokręg Piłki Nożnej Gorlice.
3. TERMIN I MIEJSCE:
Turniej zostanie przeprowadzony na stadionie OSiR w Gorlicach ul. Sienkiewicza 15 w dniach 3 – 4 lipca 2010 r.
4. UCZESTNICY:
W turnieju mogą uczestniczyć zespoły zgłoszone do 29 czerwca 2010r. do godz. 11.00. Skład zespołu może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Wiek uczestników powyżej 16 lat tj. rocznik 1993 i starsi.
Zawodnicy, którzy w dniu 3.07.2010r. nie mają ukończonych 18 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych ( druk zgody w załączniku ).
Ze względów organizacyjnych maksymalna liczba zespołów dopuszczonych do turnieju wynosi 40. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
5. SYSTEM ROZGRYWEK:
System rozgrywek, oraz ilość spotkań uzależniona jest od ilości uczestniczących w turnieju zespołów. Przewiduje się dwie rundy eliminacyjne ( rozgrywki grupowe ) oraz runda finałowa systemem pucharowym. Szczegółowy system rozgrywek zostanie przyjęty po zamknięciu listy zgłoszeń. Czas gry wstępnie przyjmuje się 2 x 10min. bez przerwy.
Spotkanie zespół musi rozpocząć w pełnym składzie (6 osób). W czasie spotkania na boisku musi występować minimum 4 zawodników.
Podział na grupy nastąpi na zebraniu w dniu 29. czerwca o godz. 12.00
w świetlicy Hali Sportowej OSiR w Gorlicach ul. Sportowa 9. W ceremoni losowania podziału na grupy mogą wziąć udział przedstawiciele zespołów.
Wyniki losowania oraz liczba zespołów podana zostanie w komunikacie
nr 1.
6. ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia zespołów przyjmuje Dział Sportu OSiR Gorlice do dnia 29 czerwca 2010r. do godz. 11.00.
W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, miejscowość, nazwisko i imię, adres kierownika (kapitana) zespołu, telefon kontaktowy.
Zgłoszenia można dokonać osobiście, tel/fax. 018 – 3526970, lub listownie na adres: OSiR Gorlice ul. Sportowa 9, 38-300 Gorlice, lub na adres e-mailowy: dzialsportu@op.pl.
7. WPISOWE:
Obowiązuje wpisowe od zespołu w wysokości 200 zł. Wpisowe należy wpłacić na konto OSiR BANK BGŻ 84 2030 0045 1110 0000 0160 8890
z dopiskiem „ Turniej Piłki Nożnej „Małego Pola” lub w kasie OSiR w terminie do dnia 29 czerwca 2010 r. Zespoły, które nie wpłacą wpisowego
w terminie nie będą uczestnikami turnieju ( nie będą losowani ). Na zebraniu w przypadku wpłaty przelewem należy okazać dowód wpłaty.
8. NAGRODY:
Zespoły, które zajmą miejsca 1-16 otrzymują pamiątkowe dyplomy, za miejsca 1-8 nagrody finansowe i puchary.
Za zajęcie miejsc przy zgłoszeniu 24 zespołów:
I miejsce -1500 zł.
II miejsce -1000 zł.
III miejsce - 800 zł.
IV miejsce - 600 zł.
V miejsce - 400 zł.
VI miejsce - 400 zł.
VII miejsce - 200 zł.
VIII miejsce - 200 zł.
Przy zgłoszeniu do 24 zespołów wysokość nagród zostaje obniżona o 50 %
a przy zgłoszeniu powyżej 32 zespołów zostaje podwyższona o 30 %.
Ostateczna wysokość nagród zostanie podana w komunikacie nr 1.
9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- zgodnie z wieloletnią tradycją organizatorzy rozstawią 4 pierwsze zespoły z poprzedniego 2009 r. w I rundzie eliminacyjnej(BET STAL Gorlice , LKS Kobylanka, TORCIDA Smerekowiec, EDGOR FILM Gorlice ),
- ustala się wysokość kary regulaminowej za nierozegrane spotkania
(walkower) w wysokości 300zł.
- szczegółowe ustalenia dotyczące systemu, czasu gry, kar indywidualnych itd. zostaną podane po zebraniu organizacyjnym,
- zespół, który nie będzie uczestniczył w uroczystym zakończeniu turnieju nie otrzyma nagród finansowych dotyczy również walkoweru podczas turnieju,
- interpretacja regulaminu przysługuje organizatorom,
- komunikat nr 1 oraz terminarz gier zostanie umieszczony na stronie internetowej OSiR Gorlice,
- szczegółowych informacji udziela Dział Sportu OSiR tel. 018 – 3526970.
Ewa Wojciehowska
Dział Sportu - Ośrodek Sportu i Rekreacji
