Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

7

W Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle jak co roku od piętnastu lat zorganizowany został „Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej”.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego (Piotr Czerkowicz, Krzysztof Zbylut). Zainteresowanie zawodami z roku na rok jest bardzo duże. Do imprezy zgłosiło się 17 sześcioosobowych zespołów, które po losowaniu utworzyły dwa „koszyki” gdzie rozgrywano mecze systemem pucharowym. Po zaciętej walce zwycięzcą koszyka I został zespół z klasy 4Ta (technik elektryk/mechanik). Rozgrywki w koszyku II wygrał zespół z klasy 4Tc (technik informatyk).

Zespoły, które zajęły drugie miejsca w koszyku I i II spotkały się w meczu o III miejsce.

Mecz ten toczył się pomiędzy dwoma bardzo dobrze prezentującymi się w turnieju zespołami z klas pierwszych: 1 Td (technik mechanik)   :  1 Sa  (mechanik poj.samoch.).

Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla klasy 1Td.

W finale turnieju spotkały się zespoły z klas czwartych: 4 Ta :  4 Tc.

Po bardzo zaciętym spotkaniu po regulaminowym czasie gry wynik był 4:4. Mecz rozstrzygnęły rzuty karne (3 : 2).  Zwycięzcą  „XV Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej” został zespół z klasy 4 Tc.

Na zakończeniu zawodów wręczono także wyróżnienia indywidualne. Tytuł „króla strzelców” zdobył Marek Sury zdobywca 10 goli. Najlepszym bramkarzem został Kamil Fryszkowski, a nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Buba.

 

Drużyny grały w składzie:

I miejsce: 4 Tc ( M. Buba, W.Brączyk, M.Gorczyca, H.Zawisza, K.Pacocha, K.Fryszkowski)

II miejsce: 4Ta (M.Sury, K.Dubiel, M.Mlecz, D.Filak, T.Knap, A.Fiala)

III miejsce: 1Td (K.Wójcik, P.Musiał, M.Majewski, D.Burda, B.Kuraś, K.Bartuś)

IV miejsce: 1 Sa (E.Niedziałkowski, S.Jureczko, P.Iżykiewicz, Sz.Filus, W.Kaba, D.Juruś)

Sędziowie zawodów: Piotr Czerkowicz, Krzysztof Zbylut, Grzegorz Lenar, Łukasz Książkiewicz.

Pomoc uczniowska w organizacji: K.Fryszkowski, A.Kosiek, M.Rak, M.Kiełtyka.

Współorganizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Jaśle (Wydział Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych), które ufundowało atrakcyjne nagrody dla uczestników.

Darczyńcami turnieju byli także: „Empik” Galeria Jasło, Polska Spółka Gazownictwa

Zakład w Jaśle, Bank PEKAO S.A., I Oddział Jasło.

czerkas

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
10
@ Jaślanin
dnia 13.12.2016, 21:06 · Zgłoś
[...] jest słaby był ostatnio na orliku i sobie nie pograł. Dobry obrońca i po chłopie odbijał się jak piłka od murawy.
Odpowiedz
3
@ 123
dnia 13.12.2016, 22:11 · Zgłoś
A Mateusz Buba?
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 16.12.2016, 19:46 · Zgłoś
Sobniów chyba
Odpowiedz
-8
@ kibic
dnia 13.12.2016, 20:54 · Zgłoś
Marek [...] gra gdzieś w piłkę teraz?
Odpowiedz
-1
@ zz
dnia 14.12.2016, 19:07 · Zgłoś
ponoć w Hankówce od następnej rundy
Odpowiedz
0
@ LOL
dnia 13.12.2016, 18:10 · Zgłoś
Sami ligowcy zdobyli wyróżnienia hehe
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 13.12.2016, 10:38 · Zgłoś
Brawo chłopaki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.