Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

XVIII Memoriał im. Stanisława Barabasza 2009

2
28.02.2009 r. (sobota) na stoku narciarskim Smerekowiec  odbędą się Zawody Narciarskie w konkurencjach alpejskich – slalom gigant XVIII Memoriał im. Stanisława Barabasza 2009 r.


 Celem imprezy jest  promowanie pozytywnego wizerunku Jasła i Powiatu  Jasielskiego, popularyzacja narciarstwa alpejskiego, współzawodnictwo sportowe i propagowanie aktywnych form wypoczynku wśród dzieci i młodzieży oraz integracja miłośników narciarstwa alpejskiego.

Organizatorem zawodów jest  Międzyszkolny Klub Narciarski Jasło. Patronat Zarząd Powiatu Jasielskiego.

Zapraszamy do udziału osoby zgłoszone przez macierzyste szkoły i kluby sportowe.
     
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 25.02.2009r. włącznie.  Listę zawodników/ imienne zgłoszenia z podaniem daty urodzenia zawodnika, nazwy jednostki zgłaszającej oraz kopią wpisowego należy przesłać na numer  Fax 013 44 83 220 lub adres mailowy mkn-jaslo@o2.pl

Tel. Kontaktowe w razie pytań i wątpliwości: 509 587 167; 604 475 515; 604 407 769.

Zawodnicy, którzy ukończą zawody otrzymują pamiątkowe dyplomy. Dla zwycięzców w poszczególnych grupach przewidziane są medale i  dyplomy. Zwycięzcy w punktacji drużynowej do III miejsca otrzymują puchary.



Jenny

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ biuro zawodów
dnia 28.02.2009, 18:47 · Zgłoś
Bez obawy pojawią się z wynikami XVIII Memoriału im.Stanisława Barabasza. Dziekujemy za troske
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 27.02.2009, 19:31 · Zgłoś
a gdzie wyniki pucharu burmistrza czyzby znow sukces mkn:D:D:):);)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.