Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
25
Sukcesem zakończył się udział drużyny z Podkarpacia podczas drugiego obozu półfinałowego we Wronkach, gdzie młodzi chłopcy z drugiego miejsca zakwalifikowali się do Wielkiego Finału Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W zespole z naszego województwa znaleźli się młodzi zawodnicy JKS Czarni Jasło: Mitoraj Wojtek, Gabryel Michał, Czyżowicz Dawid, Juszczyk Adam, Kiszka Paweł, Stelmach Jakub. W rozgrywkach półfinałowych wzięło udział ponad 25 tysięcy dzieci, a stawką był awans do turnieju finałowego, gdzie na zwycięzcę czeka Puchar Tymbarku oraz wyjazd na mecz Realu Madryt, rozgrywany na legendarnym stadionie Santiago Bernabeu.
Teraz młodych chłopców czeka miesiąc starannych i solidnych przygotowań przed Wielkim Finałem, rozgrywanym w dniach 4-6 września, podczas którego nasi młodzi gracze zmierzą się z rywalami z innych województw, wyłonionymi z pozostałych obozów półfinałowych.
Wyniki II obozu półfinałowego we Wronkach:
I miejsce - reprezentacja województwa małopolskiego
II miejsce - reprezentacja województwa podkarpackiego
III miejsce - reprezentacja województwa lubelskiego
IV miejsce - reprezentacja województwa świętokrzyskiego
Czarni Jasło
