Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zabawy w złotnika w MDK

0
Ponad 20 osób uczestniczyło w otwartych warsztatach rękodzieła artystycznego zorganizowanych 7 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle.

Zapraszamy do <Fotorelacji> z warsztatów.






Tematem zajęć było projektowanie i wykonywanie biżuterii. Warsztaty prowadziła instruktor rękodzieła artystycznego p. Teresa Czyżowicz. Niezbędne materiały do wyrobu sztucznej biżuterii; srebrne bigle, zaciski, bursztyny, howlity, szkło weneckie, masę perłową, rurki szklane, kostki i oliwki drewniane, zapewnił organizator - Młodzieżowy Dom Kultury.




Bogata paleta materiałów pozwoliła na tworzenie wyjątkowych wyrobów takich jak: korale, wisiory, bransoletki, kolczyki, broszki i pierścionki. Duża rozpiętość wiekowa uczestników nie była barierą w prezentowaniu własnych umiejętności i zdolności.

Dzięki zaangażowaniu dyr. MDK Grażyny Leńczuk zajęcia z rękodzieła artystycznego mają miejsce i cieszą się coraz większą popularnością.


T.C.
Fot D. Tęcza, K. Machowicz


Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.