Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zacięta rywalizacja strażaków na II Powiatowym Turnieju Strażaków w Tenisie Stołowym!

4
 W sobotę 13 grudnia 2008 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się II Powiatowy Turniej Strażaków w Tenisie Stołowym. Turniej został zorganizowany wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Jaśle, Gminę Jasło i Zarząd Oddziału Gminnego OSP w Jaśle.

Celem imprezy było upowszechnianie gry w tenisa stołowego, propagowanie zdrowego stylu życia, a głównym integracja środowiska strażaków z powiatu jasielskiego. I to się organizatorom udało, ponieważ w zawodach wzięło udział 54 zawodników z 13 jednostek OSP, w tym: OSP Dębowiec, OSP „Florian” Żółków, OSP Lublica, OSP Skołyszyn, OSP Warzyce, OSP Bieździadka, OSP Krempna, OSP Łubienko, OSP Kołaczyce, OSP Bierówka, OSP Zimna Woda, OSP Sieklówka, OSP Szebnie oraz z Komendy Powiatowej Państwowej  Straży Pożarnej w Jaśle.   

Po zakończeniu rozgrywek puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczali przedstawiciele organizatorów Turnieju: Stanisław Pankiewicz
– wójt Gminy Jasło, Witold Lechowski – wicestarosta jasielski, Adam Rozmus – prezes Zarządu Gminnego OSP w Jaśle, Janusz Pawlik – skarbnik gminy Jasło, Bożena Lubaś – dyrektor Zespołu Szkół w Szebniach oraz przedstawiciel sponsora dodatkowych nagród, którym był – Bank BGŻ Oddział w Jaśle.

Po wręczeniu nagród zawodnikom Wójt Gminy Jasło podziękował sponsorom nagród oraz przedstawicielom mediów. Dyplomy z podziękowaniami za wsparcie medialne imprez współzawodnictwa sportowego na terenie Gminy Jasło otrzymali: Redakcja Tygodnika Regionalnego „Nowe Podkarpacie”, Telewizja Jasło TVJ, Telewizja Obiektyw, Redakcja Jasielskiego Portalu Informacyjnego Jaslo4u.pl i Redakcja Portalu Regionalnego eJaslo.pl.

Klasyfikacja indywidualna II Powiatowego Turnieju Strażaków w Tenisie Stołowym:

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

1

 Durał Adam

 KP PSP Jasło

2

 Mikołajczyk Stanisław

 OSP Dębowiec

3

 Jarecki Stanisław

 OSP Żółków

4

 Cyrkiel Łukasz

 OSP Szebnie

5

 Samorowski Rafał

 OSP Dębowiec

6

 Furmanek Mateusz

 OSP Skołyszyn

7

 Fortuna Krzysztof

 OSP Szebnie

8

 Rogowski Grzegorz

 KP PSP Jasło

9 - 12

 Plis Michał

 OSP Dębowiec

9 - 12

 Ochałek Tomasz

 OSP Lublica

9 - 12

 Koś Łukasz

 OSP Lublica

9 - 12

 Zając Leszek

 OSP Warzyce

13 - 16

 Roszkowicz Paweł

 KP PSP Jasło

13 - 16

 Kostur Maciej

 OSP Żółków

13 - 16

 Koś Wojciech

 OSP Lublica

13 - 16

 Zając Paweł

 OSP Warzyce



Klasyfikacja drużynowa II Powiatowego Turnieju Strażaków w Tenisie Stołowym:

Miejsce

Drużyna

Punkty

Zawodnicy

1

 OSP Dębowiec

34

Mikołajczyk Stanisław - 17 pkt
Samorowski Rafał - 11 pkt        
Plis Michał - 6 pkt

2

 KP PSP Jasło

31

Durał Adam - 20 pkt       
Rogowski Grzegorz - 8 pkt        Roszkowicz Paweł - 3 pkt

3

 OSP Szebnie

24

Cyrkiel Łukasz - 13 pkt                 Fortuna Krzysztof - 9 pkt        Siewierski Grzegorz - 2 pkt

4

 OSP "Florian" Żółków

20

Jarecki Stanisław - 15 pkt     
Kostur Maciej - 3 pkt               
Korczykowski Dawid - 2 pkt

5

 OSP Lublica

15

Ochałek Tomasz - 6 pkt         
Koś Łukasz - 6 pkt                 
Koś Wojciech - 3 pkt

6

 OSP Skołyszyn

12

Furmanek Mateusz - 10 pkt   
Szpak Kamil - 1 pkt                     
Kamiński Paweł - 1 pkt

7

 OSP Warzyce

11

Zając Leszek - 6 pkt            
Zając Paweł - 3 pkt                    
Zając Grzegorz - 2 pkt

8 - 9

OSP Bieździadka

6

Matysik Paweł - 2 pkt             
Ochałek Sławomir - 2 pkt
Ochałek Damian - 2 pkt

8 - 9

OSP Krempna

6

Rodak Jan - 2 pkt                          Biernacki Łukasz - 2 pkt           
Świder Bogdan - 2 pkt

 

Janusz Pawlik
Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ciekawy
dnia 15.12.2008, 14:47 · Zgłoś
A gdzie materiał foto video z imprezy. Tyle mediów a jedynie wyniki zawodów.
Odpowiedz
0
@ Prezes
dnia 14.12.2008, 19:44 · Zgłoś
Brawo Adam !!!:):):):):):):):):):):):):):):):) teraz kolej na mistrzostwo województwa
Odpowiedz
0
@ druh ochotnik
dnia 14.12.2008, 19:40 · Zgłoś
Gratulacje dla OSP "Florian" Żółków i organizatorów
Odpowiedz
0
@ jewgienin raduszkin
dnia 14.12.2008, 17:09 · Zgłoś
brawo Adam B)B)B)B)moje rady sie nadaly:D:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.