Strona główna

Zadbamy o Twój dom i ogród

Napisany dnia: 25.04.2019, 07:55 , Tagi: Brak

Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

Kiedy wprowadzamy się do nowego domu bądź przeprowadzamy remont elewacji starszego budynku zachwycamy się wyglądem ścian zewnętrznych. Po pewnym czasie jednak na ścianach osadza się warstwa kurzu, sadzy, pojawiają się również różnego rodzaju zabrudzenia. Na tynkach może wystąpić pleśń a nawet glony. Rodzaj zabrudzeń zależy głównie od lokalizacji budynku. Oczywistym jest, że dom stojący obok ruchliwej ulicy będzie wymagał częstszego mycia.

O tym, jak często trzeba przeprowadzać mycie elewacji decyduje to, gdzie dany budynek stoi.
W ciągu wielu lat pracy spotykaliśmy się z różnego rodzaju sytuacjami. Z pewnością mniej podatne na zabrudzenia są tynki gładkie. Strukturalne wymagać będą częstszej ingerencji
z naszej strony. Tynki o dużej nasiąkliwości również są trudne w procesie utrzymania ich czystości. W miejscach o zwiększonej wilgotności z kolei spotykamy często glony i pleśń.
Z wszystkim można sobie poradzić. Warunek jest jeden, nie odkładajmy decyzji o myciu
w nieskończoność.
– wyjaśnia Dawid Janusz z firmy PRO-ALP, świadczącej usługi mycia elewacji, kostki brukowej, dachów.

Zanim jednak przystąpimy do mycia elewacji zewnętrznej należy precyzyjnie dobrać środek czyszczący, właściwy do danego rodzaju zabrudzeń. Ważne jest również to, jakiego urządzenia użyjemy do czyszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje ustawienie właściwego ciśnienia oraz to, jakiej użyjemy dyszy. Dlatego też, warto postawić na doświadczonych fachowców, oferujących usługi mycia elewacji.

Wybierając doświadczoną firmę oszczędzamy nie tylko nerwy, lecz również czas, którego mamy coraz mniej. Na rynku bez trudu znaleźć możemy firmy świadczące nie tylko usługi mycia elewacji. Przykładem może być PRO-ALP, która w ramach kompleksowej usługi oprócz mycia elewacji bez trudu poradzi sobie z myciem kostki brukowej czy też dachu wraz z jego pomalowaniem. 

PRO-ALP|Tel. 511515900

Artykuł sponsorowany

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105