Strona główna

Zadbamy o Twój dom i ogród

Napisany dnia: 25.04.2019, 07:55 , Tagi: Brak

Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

Kiedy wprowadzamy się do nowego domu bądź przeprowadzamy remont elewacji starszego budynku zachwycamy się wyglądem ścian zewnętrznych. Po pewnym czasie jednak na ścianach osadza się warstwa kurzu, sadzy, pojawiają się również różnego rodzaju zabrudzenia. Na tynkach może wystąpić pleśń a nawet glony. Rodzaj zabrudzeń zależy głównie od lokalizacji budynku. Oczywistym jest, że dom stojący obok ruchliwej ulicy będzie wymagał częstszego mycia.

O tym, jak często trzeba przeprowadzać mycie elewacji decyduje to, gdzie dany budynek stoi.
W ciągu wielu lat pracy spotykaliśmy się z różnego rodzaju sytuacjami. Z pewnością mniej podatne na zabrudzenia są tynki gładkie. Strukturalne wymagać będą częstszej ingerencji
z naszej strony. Tynki o dużej nasiąkliwości również są trudne w procesie utrzymania ich czystości. W miejscach o zwiększonej wilgotności z kolei spotykamy często glony i pleśń.
Z wszystkim można sobie poradzić. Warunek jest jeden, nie odkładajmy decyzji o myciu
w nieskończoność.
– wyjaśnia Dawid Janusz z firmy PRO-ALP, świadczącej usługi mycia elewacji, kostki brukowej, dachów.

Zanim jednak przystąpimy do mycia elewacji zewnętrznej należy precyzyjnie dobrać środek czyszczący, właściwy do danego rodzaju zabrudzeń. Ważne jest również to, jakiego urządzenia użyjemy do czyszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje ustawienie właściwego ciśnienia oraz to, jakiej użyjemy dyszy. Dlatego też, warto postawić na doświadczonych fachowców, oferujących usługi mycia elewacji.

Wybierając doświadczoną firmę oszczędzamy nie tylko nerwy, lecz również czas, którego mamy coraz mniej. Na rynku bez trudu znaleźć możemy firmy świadczące nie tylko usługi mycia elewacji. Przykładem może być PRO-ALP, która w ramach kompleksowej usługi oprócz mycia elewacji bez trudu poradzi sobie z myciem kostki brukowej czy też dachu wraz z jego pomalowaniem. 

PRO-ALP|Tel. 511515900

Artykuł sponsorowany

 • Wybory do Parlamentu Europejskiego. Dzień decyzji

 • Kuba Procanin znów staje do walki z rakiem

   

  Tego chłopaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kuba Procanin, zaledwie dwa tygodnie temu wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do II ligi. Teraz siatkarza z Jasła czeka kolejna trudna walka, w której rywalem jest nowotwór.

 • Grzegorz Schetyna był w Jaśle

  Do Jasła przyjechał szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, a wraz z nim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz posłowie Joanna Frydrych i Zdzisław Gawlik. Politycy spotkali się ze strażakami, którzy przez całą noc zabezpieczali domy jaślan przed podtopieniami...

 • Mateusz Mijal i jego nowy singiel

  "Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105