Zagrają o o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Jasła
4
Halowy turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Jasła
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle organizuje w dniu 13.02.2009/ piątek w ramach programu feryjnego ,,Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn osiedlowych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Jasła P. Andrzeja Dybasia.
Do udziału w turnieju zgłoszono reprezentacje następujących osiedli:
1. Osiedle Gamrat
2. Osiedle Sobniów
3. Osiedle Rafineria
4. Osiedle Kopernika
5.Osiedle Hankówka
6. Osiedle Zółków
7.Osiedle Brzyszczki
2. Osiedle Sobniów
3. Osiedle Rafineria
4. Osiedle Kopernika
5.Osiedle Hankówka
6. Osiedle Zółków
7.Osiedle Brzyszczki
Turniej rozegrany zostanie systemem: każdy z każdym.
Dla najlepszych drużyn wręczone zostaną dyplomy i pamiątkowe puchary.
W ramach turnieju prowadzone będą klasyfikacje indywidualne tj na najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i króla strzelców. Początek gier o godz. 8.30 .
Zapraszamy serdecznie miłośników piłki nożnej na tę feryjną imprezę.
Roman Stygar
