Zagrają o „Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Jaśle”
1
20 maja br. o godz. 8.30, na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle, przy ulicy Czackiego 2 zostanie rozegrany Turniej piłki siatkowej chłopców o „Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Jaśle”.W turnieju uczestniczyć mogą reprezentacje szkół podstawowych złożone z chłopców urodzonych w roku 1997 i młodszych (kl. IV-V). Istnieje również możliwość zgłoszenia dwóch drużyn z jednej szkoły.
3-osobowe zespoły (plus 1 rezerwowy) będą walczyły na boisku - 4.5 x 7 m, przy wysokości siatki 210 cm. Sety będą liczone do 15 pkt, zaś mecz rozgrywany będzie do dwóch wygranych setów.
Zgłoszenia: do 18.05.2009 (poniedziałek), tel. szkoły: 013 446 36 74 lub 505 082 525 (A. Idzik).
jnn
