Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zagrają o Puchar Święta Niepodległości

16

 W dniach 8-9 listopada na hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Jaśle odbędzie się rekreacyjny turniej piłki nożnej o Puchar Święta Niepodległości. Podobna impreza odbyła się w ubiegłym roku, brało w niej udział 30 drużyn, a więc około 300 zawodników.

Drużyny chętne startem w turnieju powinny pobrać druki zgłoszeniowe dostępne w Gimnazjum Nr 1 oraz dopełnić wszelkich formalności określonych w komunikacie organizacyjnym.

PUCHAR  ŚWIĘTA  NIEPODLEGŁOŚCI 2008

( rekreacyjny turniej piłki nożnej )

 

Regulamin turnieju.

1) Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS „Lider”

2) Miejsce i termin: Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle, ul. Czackiego 2,

8 XI 2008 (sobota)  – mecze eliminacyjne w grupach,

9 XI 2008 (niedziela) – mecze finałowe systemem pucharowym z udziałem drużyn awansujących z eliminacji.

3) Uczestnicy:

- w turnieju mogą brać udział dowolne drużyny,

- wszystkie drużyny muszą mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za dopełnienie wszystkich formalności i zachowanie drużyny w czasie turnieju.

4) Zgłoszenia i wpisowe:

- termin zgłoszenia drużyny upływa 5 XI 2008 (środa) do godz. 12.00,

- ostatecznym potwierdzeniem udziału jest:

a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny (data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania) - po terminie zgłoszenia nie można dopisywać dodatkowych zawodników,

b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisanych własnoręcznie, a w przypadku niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego,

c) wpłacenie wpisowego 60 złotych od drużyny,

- zgłoszenia w Gimnazjum nr 1 przyjmuje K. Bobula ( tel. 013 446 36 74 ).

5) System rozgrywek:

- sposób podziału na grupy oraz rozegrania meczów finałowych zależy od ilości zgłoszonych zespołów i zostanie podany przed losowaniem,

- drużyny składają się z 5 zawodników (bramkarz + 4 zawodników w polu) oraz maksymalnie 5 zawodników rezerwowych,

- czas gry: 2x 10 minut, obowiązują przepisy gry PZPN dostosowane do hali,

- o kolejności drużyn w grupach decydują: punkty, bezpośredni mecz, różnica bramek, większa ilość strzel. bramek, rzuty karne (po 3 + po 1 aż do skutku),

- przy remisie w systemie pucharowym: po 3 karne + po 1 aż do skutku.

6) Losowanie:  odbędzie się w dniu 5 XI 2008 roku (środa) o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle / pokój nr 23.

7) Nagrody: puchary i dyplomy dla  trzech pierwszych drużyn, króla strzelców i najlepszego bramkarza.

8) Postanowienia końcowe:

- drużyny powinny grać w jednolitych strojach i obuwiu sportowym,

- uczestnicy turnieju powinni posiadać aktualne badania lekarskie,

- uczestnicy zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie,

- organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w czasie turnieju w szatni i na sali gimnastycznej,

- prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu przysługuje organizatorowi.

 

Kazimierz Bobula

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ grający
dnia 18.11.2008, 21:52 · Zgłoś
chodzi o daniela a. jak to jest sedzia to ja jestem prezydentem
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 13.11.2008, 16:33 · Zgłoś
jak sie juz wprowadza przepisy futsalowe to na wszystkie turnieje a nie na wybrane, bo na tym turnieju to szkoda gadac (np co do wslizgow;/;/) i jeszcze takie PYTANIE- po co organizowac turniej o "drugie" miejsce skoro "pierwsze" jest zarezerwowane dla nauczycieli ;)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 10.11.2008, 12:05 · Zgłoś
o jakim Danielku mowa??? Nazwisko proszę:)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 08.11.2008, 17:27 · Zgłoś
tak jak dziś było widać jedynym rozsądnym sędzią był mariusz maczuga, a drugii jak zwykle dał ciała i pokazał dziś jak omało nie dopuścił do połamania nóg popychania ślizgów do tego co na hali jest zabronione mowa o danielku ja bym mu nie dał gwizdka póki nie nauczy się przepisów na turnieju klapa jak i w lidze niech sobie da siana bo jest zielony jak trawa na wiosne
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 07.11.2008, 13:29 · Zgłoś
hey miśki napiszcie o ktorej sie to rozpoczyna. W sobotę o której i w niedzielę też. OKi??:sleep:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 05.11.2008, 12:13 · Zgłoś
Tak chłopaki w gim nr1!! nowa hala no i ludzie z głową(P. Bobula), którzy wiedzą jak można wykorzystać potencjał nowej hali no i urozmaicić czas młodzieży w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ SkenSy JT
dnia 05.11.2008, 11:47 · Zgłoś
Toskania na Pizze Niech Idzie do Pana MastejaB)
Odpowiedz
0
@ JP JW JT
dnia 05.11.2008, 11:44 · Zgłoś
Tylko SkenSy!!! no i Szkodniki tez mam nadzieje powalczą (uwaga na wielkoluda jednego ze szkodników heh)B)
Odpowiedz
0
@ JP JW JT
dnia 05.11.2008, 11:41 · Zgłoś
SkenSy JT (
*********) hehe. Do zobaczenia w Sobote B)
Odpowiedz
0
@ dunaj:)
dnia 05.11.2008, 11:01 · Zgłoś
MAM PYTANIE DO KTóREJ TO BEDZIE trwało 1 miejsce zapewnione :):D
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 04.11.2008, 11:56 · Zgłoś
wiadomo że drużyna GAMRATU już się zgłosiła będą BRONIĆ tytułu z ubiegłego roku więc będzie niezłe widowisko tylko sędziowie jak zwykle do banii
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 03.11.2008, 19:57 · Zgłoś
SkenSy JT atakują !
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 16:19 · Zgłoś
Czytajcie dokladnie [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 26.10.2008, 23:25 · Zgłoś
im sie zawsze miesza!! to jest portal? w podstawowce robia lepsze? niech ich w koncu jakas konkurencja wykosi bo tak dalej byc nie moze...:@:p
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 26.10.2008, 21:29 · Zgłoś
Mo właśnie :P
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 26.10.2008, 14:27 · Zgłoś
w Gimnazjum nr 1?? czy 2?? coś sie wam pomieszało chyba .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.