Zagrali w reprezentacji okręgu krośnieńskiego
4
W dniu 22.11.2008 roku w Kamieniu koło Sokołowa Małopolskiego odbył się Turniej Halowy Województwa Podkarpackiego chłopców rocznika 1998 zorganizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.
W reprezentacji okręgu krośnieńskiego zagrało siedmiu zawodników, na co dzień reprezentujących barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego Szóstka Jasło: Marcin Gajda, Kamil Marszałek, Piotr Gogola, Marek Żygłowicz, Marcin Pisula i Łukasz Opałka. Kadrę OZPN Krosno uzupełnili gracze Karpat Krosno: Kacper Baluch, Szymon Bałaban,Kacper Hawrot, Jarosław Gałuszka i Jakub Mroczka.

Reprezentacja Krosna jako jedyna w turnieju nie zaznała smaku porażki, remisując w pierwszym meczu z faworytem turnieju: reprezentacja OZPN Rzeszów 1-1, pokonując następnie reprezentację podokręgu Stalowa Wola 2-0. Trzeci mecz to remis z reprezentacją podokręgu Jarosław 1-1 i mecz decydujący o wygranej w całym Turnieju to zwycięstwo nad reprezentacją podokręgu Dębica 3-1. Warto podkreślić , że Turniej w całości zorganizowany został przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, a nagrody chłopcom wręczał prezes tegoż Związku Kazimierz Greń. Do sukcesu reprezentację OZPN Krosno poprowadzili trenerzy: Marcin Włodarski i Artur Tomaszewski.
A już 29 listopada zapraszamy na halę gimnazjum nr 1 w Jaśle, gdzie rocznik 2000 UKS Szóstka Jasło wystąpi w Turnieju o Puchar Jasła. Swój udział oprócz Szóstki zapowiedziały drużyny Sandecji Nowy Sącz, Igloopolu Dębica, Dunajca Nowy Sącz, Karpat Krosno, Glinika Gorlice i Orłów Rzeszów. Będzie to pierwszy Turniej w tej kategorii wiekowej rozgrywany w Jaśle.
UKS "Szóstka"
W reprezentacji okręgu krośnieńskiego zagrało siedmiu zawodników, na co dzień reprezentujących barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego Szóstka Jasło: Marcin Gajda, Kamil Marszałek, Piotr Gogola, Marek Żygłowicz, Marcin Pisula i Łukasz Opałka. Kadrę OZPN Krosno uzupełnili gracze Karpat Krosno: Kacper Baluch, Szymon Bałaban,Kacper Hawrot, Jarosław Gałuszka i Jakub Mroczka.

Reprezentacja Krosna jako jedyna w turnieju nie zaznała smaku porażki, remisując w pierwszym meczu z faworytem turnieju: reprezentacja OZPN Rzeszów 1-1, pokonując następnie reprezentację podokręgu Stalowa Wola 2-0. Trzeci mecz to remis z reprezentacją podokręgu Jarosław 1-1 i mecz decydujący o wygranej w całym Turnieju to zwycięstwo nad reprezentacją podokręgu Dębica 3-1. Warto podkreślić , że Turniej w całości zorganizowany został przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, a nagrody chłopcom wręczał prezes tegoż Związku Kazimierz Greń. Do sukcesu reprezentację OZPN Krosno poprowadzili trenerzy: Marcin Włodarski i Artur Tomaszewski.
A już 29 listopada zapraszamy na halę gimnazjum nr 1 w Jaśle, gdzie rocznik 2000 UKS Szóstka Jasło wystąpi w Turnieju o Puchar Jasła. Swój udział oprócz Szóstki zapowiedziały drużyny Sandecji Nowy Sącz, Igloopolu Dębica, Dunajca Nowy Sącz, Karpat Krosno, Glinika Gorlice i Orłów Rzeszów. Będzie to pierwszy Turniej w tej kategorii wiekowej rozgrywany w Jaśle.
UKS "Szóstka"
