Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zainwestuj w ciepło z firmą JanDro. Skorzystaj z mikołajkowej oferty na instalacje grzewcze

JanDro -  technika grzewcza i sanitarna, to przede wszystkim wysoka jakość materiałów i usług instalatorskich oraz profesjonalne doradztwo. Stawiając na JanDro wybierasz kompleksowość. Firma, która od kilku lat z powodzeniem prowadzi działalność na jasielskim rynku usług instalatorskich, zajmuje się sprzedażą, instalacjami grzewczymi oraz sanitarnymi, a także montażem instalacji fotowoltaicznych. Z myślą o swoich klientach firma przygotowała mikołajkową promocję. Nie zwlekaj i skorzystaj z rabatu -10% na instalacje cieplną lub klimatyzację.

W ofercie JANDRO klienci detaliczni oraz wykonawcy znajdą materiały oraz usługi:

 • Pompy ciepła (BOSCH, Nibe, Stiebel-Eltron, Sola),
 • Kotły gazowe (BOSCH, Junkers, Wolf, Vaillant, De Dietrich, Beretta, Saunier Duval),
 • Technika grzewcza,
 • Technika sanitarna,
 • Energia odnawialna,
 • Rekuperacja,
 • Klimatyzacja,
 • Przyłącza.

Jeżeli szukasz materiałów instalacyjnych lub nosisz się z zamiarem instalacji źródła ciepła JanDro będzie idealnym wyborem. Tym bardziej, że firma przygotowała dla swoich klientów mikołajkową promocję. W grudniu otrzymasz rabat -10% na instalacje: pomp ciepła, CO/CWU, kotłów gazowych i klimatyzacji (promocja obowiązuje od 5 do 10 grudnia 2022 r.).

JanDro
Jasło, ul. Modrzejewskiego 10
tel.: 791 633 766
tel.: 574 562 264

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 03.12.2022, 08:07
 • Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali Kubę Procanina

   

  Ciało zmarłego w minioną środę Kuby Procanina spoczęło dzisiaj w grobie na cmentarzu parafialnym w Jaśle – Sobniowie. Zmarłemu, w ostatniej drodze towarzyszyła rodzina, bliscy, przyjaciele oraz setki mieszkańców Jasła i okolic, którzy kibicowali Kubie zarówno w hali sportowej, jak też w walce z chorobą. Nazwisko Kuby Procanina na zawsze pozostanie symbolem nieustępliwości w dążeniu do upragnionego celu oraz godnego naśladowania hartu ducha.

 • Duże zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Bezzwrotne dofinansowanie nawet do 136 tys. zł

  W minioną środę w Jasielskim Domu Kultury odbyła się konferencja na temat nowej edycji programu „Czyste Powietrze”. Paweł Mirowski, wiceszef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz pełnomocnik Prezesa rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze” przedstawił istotne zmiany, jakie wprowadzono w nowej edycji...

 • Konkurs! Wygraj podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec” w kinie Helios Krosno

   

  Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Z myślą o wszystkich zakochanych we współpracy z Kinem Helios Krosno przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec”. Zapraszamy do udziału w zabawie.

 • Kuba Procanin nie żyje. 26-letni siatkarz zmarł po wieloletniej walce z chorobą

   

  Siatkarskie Jasło pogrążyło się wczoraj w żałobie. W środę wieczorem po wieloletniej walce z chorobą nowotworową, zmarł Jakub Procanin. Utalentowany siatkarz miał 26 lat. Dzięki swojej bezkompromisowości i woli walki na zawsze pozostanie w pamięci wielu mieszkańców Jasła, nie tylko kibiców siatkówki.  

 • Tragedia w Jaśle. Mężczyzna wypadł z piątego piętra bloku mieszkalnego

   

  W Jaśle doszło dzisiaj tragicznego zdarzenia, w którym śmierć poniósł 64-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że śmierć mężczyzny była następstwem upadku z piątego piętra bloku mieszkalnego przy ul. Baczyńskiego. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

 • Nowa droga na osiedlu Gądki powstanie w tym roku

  Miasto rozstrzygnęło przetarg i podpisało umowę z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle na wykonanie zadania pn. "Budowa drogi na osiedlu Gądki". Inwestycja opiewa na ponad 3,5 mln zł. Nowy odcinek na długości blisko 600 metrów ma być gotowy jesienią br.

   

   

 • Ankieta dotycząca potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych mieszkańców Jasła

   

  Miasto Jasło prowadzi obecnie diagnozę potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych  mieszkańców Jasła. Opinie osób mieszkających i pracujących w Jaśle są dla nas szczególnie ważne, dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań względem rynku nieruchomości i usług mieszkaniowych.

 • Pizza Express – zawsze świeżo, zawsze pysznie!

   

  Chodzi za Wami pizza, kebab lub burger? Spróbujcie specjałów, które od niedawna serwuje nowa pizzeria Pizza Express w Jaśle. W jej menu znajdziecie przepyszną pizzę, kebaby, burgery, zapiekanki oraz wyśmienite sałatki. Dowolne pozycje z menu zamawiać można na miejscu oraz z dowozem, także przez aplikację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657