Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zakończenie "Festiwalu koszykówki" w Gim 1

10
Turnieje dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i średnich zakończyły rozgrywki „Festiwalu Koszykówki”. Masową imprezę sportową zorganizowało Gimnazjum nr 1 w Jaśle w swojej hali sportowej, a główną jej ideą była popularyzacja koszykówki, jednej z głównych dyscyplin sportowych.






Tegoroczny „Festiwal Koszykówki” rozpoczął się 3 IV (piątek) i trwał do 6 IV (poniedziałek). W jego ramach rozegrano pięć turniejów dla dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży z gimnazjów i szkół średnich, a także otwarty turniej dla wszystkich. Do rywalizacji zgłosiło się 32 zespoły (ponad 250 zawodników).

Szczegółowe relacje z każdego dnia rozgrywek wraz z obszerną galerią zdjęć na stronie internetowej: www.e6-sport.pl  a poniżej prezentacja zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

- Turniej A (dziewczęta ze szkół podstawowych): Szkoła Podstawowa Święcany,
- Turniej B (chłopcy ze szkół podstawowych): Szkoła Podstawowa nr 2 Jasło,
- Turniej C (otwarty): pierwsze miejsce drużyny Lidera (nauczyciele), przed TDW Team (uczniowie LO) i Sokołem,
- Turniej D (dziewczęta z gimnazjów i szkól średnich): II Liceum Ogólnokształcące Jasło,
- Turniej E (chłopcy z gimnazjów): Gimnazjum nr 1 Jasło.










W przeprowadzonym w niedzielę „Konkursie rzutów za trzy punkty” wzięło udział 15 zawodników, a zwyciężył Michał Obejdat (TDW Team).

Sponsorem turnieju otwartego i fundatorem okazałego pucharu dla zwycięzców była firma „ZAMEX”.

                                                                  
Kazimierz Bobula


Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ok
dnia 15.04.2009, 10:50 · Zgłoś
Było OK
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 14.04.2009, 12:03 · Zgłoś
do gracz... mało jest takich którzy dostali się do NBA mając 160 cm wzrostu wyjątkiem jest Robinson który ma niesamowity wyskok, niestety trzeba mieć talent bo wzrost i masa bardzo tu pomagają i wcale trener czy fachowiec nic nie dadzą mogą nas nauczyć jedynie techniki i taktyki ale jednak odpowiedni wzrost w tej dyscyplinie zaczyna się od 180 cm, aha i podwórko często daje znacznie więcej niż gra w klubie gdyż często na ulicy chłopaki grają o jedzenie i czasami życie a w klubie o kasę, znam takie przypadki w USA gdzie profesjonaliści z NBA przegrywali ze zwykłymi szarymi podwórko wcami :) niskim jest o wiele trudniej naprawdę ;(:D
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 13.04.2009, 08:54 · Zgłoś
do lucek i Ty możesz być super graczem z takim wzrostem byli zawodnicy nawet w NBA a co dopiero w polskich ligach . Trzeba tylko trenować w dobrym klubie z trenerem-fachowcem a nie na podwórku i się uważać za wielkiego koszykarza
Odpowiedz
0
@ Lucek
dnia 12.04.2009, 02:46 · Zgłoś
Panie gracz,sugeruje Pan że mam szanse na gre w profesjonalną koszykówke np jako center -mam super skoczność szybkość,rzekłbym najlepszą w Polsce,ale mam tylko 160cm wzrostu---oj chyba jednak liczy sie jeszcze coś lol :P
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 11.04.2009, 15:17 · Zgłoś
szybkość, skoczność, spryt - tego yogiemu nie brakuje haha
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 11.04.2009, 10:18 · Zgłoś
w koszykówce nie ma kategorii wagowych liczą się szybkość ,skoczność , spryt i przede wszystkim umiejętności
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 11.04.2009, 09:59 · Zgłoś
w koszykówce nie ma kategorii wagowych
Odpowiedz
0
@ Lucek
dnia 10.04.2009, 02:14 · Zgłoś
TDW było najlepsze w kategorii wagowej do 130kG :)
Odpowiedz
0
@ m
dnia 09.04.2009, 20:41 · Zgłoś
W kategorii wagowej do 150 kg TDW zdecydowanie najlepsze :D
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 08.04.2009, 13:41 · Zgłoś
"TDW Team (uczniowie LO)" - praawie x)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.