Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zalany stadion główny przy ul. Śniadeckich

21
W wyniku intensywnych opadów deszczu, które nieprzerwanie od sobotniego popołudnia nękają cały kraj, również stadion piłkarski Czarnych Jasło przy ulicy Śniadeckich 15 uległ rozległemu podtopieniu.




Potężne kałuże wody pokrywają większą część płyty głównej, szczególnie okolice środka boiska. Gorzej wygląda sytuacja boiska treningowego (bocznego), które praktycznie w całości znalazło się pod wodą. W rozwinięciu newsa galeria zdjęć przedstawiająca aktualny stan murawy.

 

W obecnej sytuacji niemożliwe jest także rozegranie na stadionie w Jaśle środowego ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego ze Stalą Sanok, które najprawdopodobniej zostanie przełożone na inny termin.

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ maxuell
dnia 20.05.2010, 21:37 · Zgłoś
to nic na przeciw KARPAT,tam dopiero woda dolała... szok!!!
Odpowiedz
0
@ baseball
dnia 20.05.2010, 10:39 · Zgłoś
To nie ma porównania do tego jak na dni jasła zmasakrowali boisko przy mosir. przez miesiąc odór był taki,że nie szło przejść. gdyby dni jasła były na rynku nic by się nie stało.Ale jak w jaśle rządzą ludzie z krosna, to mamy na boisku [...].
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 19.05.2010, 17:23 · Zgłoś
To i tak nic w porównaniu do tego, co stało się ze stadionem w Krośnie
Odpowiedz
0
@ Kopytko
dnia 19.05.2010, 15:09 · Zgłoś
Nie ma to jak dobrze podlana trawka, potem będzie rosnąć aż miło hehe :P
Odpowiedz
0
@ Czarni
dnia 19.05.2010, 14:03 · Zgłoś
Większość z was piszących tu komentarze ma na nosie grube okulary w tanich oprawkach, tłuste zapasione [...] i [...] cichaczem pod kołdrą. Jesteście za to mistrzami klawiatury, tutaj można dać upust kompleksom.
Odpowiedz
0
@ Pekińczyk
dnia 19.05.2010, 08:36 · Zgłoś
Może o taką rewitalizację murawy chodziło radnemu Czeluśniakowi? Idealne pole do uprawy ryżu.
Odpowiedz
0
@ flinston
dnia 18.05.2010, 18:10 · Zgłoś
prawie jak stadion na Sobniowie... prawie robi wielką różnicę :D
Odpowiedz
0
@ gruby [...] ples
dnia 18.05.2010, 12:58 · Zgłoś
jakby była równa murawa to by nie było wody buahahha zelowykogut zgadzam sie!!!
Odpowiedz
0
@ sprawiedliwy
dnia 18.05.2010, 12:08 · Zgłoś
no ale tragedia hahah ludzie tracą w tej powodzi dobytek a oni się użalają nad jakims zakaużonym stadionikiem, nie muszą piłkarzyki grac
Odpowiedz
0
@ rj
dnia 18.05.2010, 11:33 · Zgłoś
Straż mogłaby wypompować wodę, szybciej boisko nadawałoby się do użytku.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 18.05.2010, 11:03 · Zgłoś
O rety też nie macie się czym przejmować tylko [...] stadionem ja by nie było innych zmartwień i tragedii
Odpowiedz
0
@ mx
dnia 18.05.2010, 10:36 · Zgłoś
To może sprawdźcie stadion na sobniowie. Tam taka woda stoi że pewnie Titanic by swobodnie przepłynął...
Odpowiedz
0
@ urojony_administrator
dnia 18.05.2010, 10:27 · Zgłoś
Ale mogą teraz w piłke wodną spróbować :)
Odpowiedz
0
@ trickunia
dnia 18.05.2010, 10:05 · Zgłoś
Zrobić na tym stadionie następną Galerią !!!!
Odpowiedz
0
@ rogal
dnia 18.05.2010, 09:27 · Zgłoś
Piękny basen na 100 lecie!!!
Odpowiedz
-1
@ zadowolony
dnia 18.05.2010, 09:15 · Zgłoś
przyroda pokazała co warta jest ta drużyna i jaki poziom reprezentuje!o kibolach już nie wspominam!!!może już czas zamiast stadionu zbudować tam np. wielopoziomowy parking lub jakiś inny budynek użyteczności publicznej?działka tak blisko centrum w dodatku miejska to wspaniała okazja...na pewno lepiej żeby tam pływały kaczki niż grali czarni...mają przecież jeszcze stadion na rafinerii!!!
Odpowiedz
0
@ zelowykogut
dnia 18.05.2010, 07:15 · Zgłoś
[...] te łąki, i skopić na nich siano !
Odpowiedz
0
@ do pti pti
dnia 18.05.2010, 06:50 · Zgłoś
Twój mózg jest w piętnastej lidze [...] siatkarska :)))
Odpowiedz
0
@ pti pti
dnia 17.05.2010, 23:43 · Zgłoś
po co [...] maja grac??? to 15 liga jakas
Odpowiedz
0
@ wygrać
dnia 17.05.2010, 23:08 · Zgłoś
mogą zagrać
Odpowiedz
0
@ amrkin
dnia 17.05.2010, 23:01 · Zgłoś
[...] this [...]!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.