Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaległy Turniej Tenisa Ziemnego w ramach Dni Jasła 2009

5
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle serdecznie zaprasza na Turniej Tenisa Ziemnego organizowanego w ramach Dni Jasła czerwiec 2009 r. Turniej ze względu na złe warunki atmosferyczne nie został rozegrany jak planowano w dniach 20 – 21 czerwiec 2009. Nowy termin zawodów to 11 - 12 lipiec.



REGULAMIN

Organizatorzy
1 Urząd Miasta w Jaśle.
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Termin i miejsce imprezy
11 - 12 lipiec 2009 roku
Korty tenisowe MOSIR Jasło
Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle ul. Sikorskiego 15 38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godziny 8.30 – 9.00 w hali sportowej MOSiR Jasło.

Uczestnicy
Osoby niezrzeszone w klubach sportowych.
W turnieju mogą brać udział  mieszkańcy powiatu jasielskiego.

Kategorie
Turniej open kobiet
Turniej open mężczyzn

System rozgrywek
Turniej zostanie rozegrany systemem mieszanym /w zależności od ilości zgłoszeń/.

Mecze rozgrywane będą  do 2 wygranych setów, w 3 decydującym secie przy stanie 5:5 decyduje tie break.

Przegrani z pierwszej rundy startują w turnieju pocieszenia.

Opłata startowa
20 zł

Nagrody

I   miejsce puchar, medal, dyplom
II  miejsce puchar, medal, dyplom
III miejsce puchar, medal, dyplom

Postanowienia końcowe

Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora turnieju.
W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej odbędzie się w innym terminie.


MOSiR Jasło


Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ sts148
dnia 09.07.2009, 19:16 · Zgłoś
cieszcie sie ze wogóle bedzie jakiś turniej nieważne kiedy czy teraz czy na koniec wakacji. Myśle ze pogoda dopisze i sie odbedzie. Bo z tymi turniejami w Jaśle to jest porażka zeby w takiom mieście na tylu chetnych do gry nie było turniejów przynajmniej 2-3 amatorskich. U nas jest cieżko o sponsorów ale tez nie ma osoby która by sie tym zajęła.
Odpowiedz
0
@ AAAA
dnia 29.06.2009, 13:55 · Zgłoś
Ciekawe czy teraz pogoda dopisze :)
Odpowiedz
0
@ ououou
dnia 29.06.2009, 12:40 · Zgłoś
Ciekawe ile bedzie chetnych :)
Odpowiedz
0
@ Hewitt
dnia 27.06.2009, 16:10 · Zgłoś
Paranoja
Odpowiedz
0
@ ;d
dnia 26.06.2009, 11:34 · Zgłoś
Podejrzewam ze chodzi o stan 6:6 w 3 secie, brzmialoby to logiczniej...zdecydujcie sie w koncu, poczatkowo mial byc przelozony o tydzien, na najblizszy weekend, ateraz juz polowa lipca, ehh
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.