Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zapisz się do miejskiej reprezentacji Mini-koszykówki!

2

Burmistrz Miasta Jasła we współpracy z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Koszykówki organizuje drużynę Mini – Koszykówki, która będzie reprezentowała miasto Jasło w rozgrywkach sportowych. Już od dziś chłopcy w wieku 10 – 11 lat mogą zapisywać się do miejskiej drużyny koszykarskiej, która w sierpniu br. rozpocznie pierwsze treningi.



Wszystko to w ramach projektu PIRAMIDA, którego głównym założeniem jest prowadzenie systemowych szkoleń w mini-koszykówce na bazie sportowych zajęć pozalekcyjnych w aspekcie zdrowotnym i wychowawczym oraz rozwoju sportowego uczniów klas 4-5 szkół podstawowych w wybranych ośrodkach województwa podkarpackiego. Zgodnie z projektem z dniem 1 września 2010 r., w 12 miastach Podkarpacia, zostanie wprowadzony program szkoleniowy, którego celem będzie wyłonienie reprezentacji miasta do udziału w 4 turniejach mini-koszykówki, organizowanych w ciągu roku. W Jaśle zajęcia sportowe z mini-koszykówki rozpoczną się już w sierpniu.
 
- Program piramida to wspaniała okazja do rozwoju kolejnej dziedziny sportu w mieście Jaśle i odkrycia talentów sportowych już w wieku 10-11 lat. To również kolejna atrakcyjna forma właściwego zagospodarowania czasu dla naszych dzieci, dbająca nie tylko o ich zdrowie i rozrywkę, ale, co ważne, kształtująca sportowe postawy i pasje, które będą procentować na przyszłość. – przekonuje Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska.

Zapisy do drużyny są prowadzone na boiskach ORLIK (Jasło ul. Śniadeckich – Ogród Jordanowski) u animatorów sportu. Serdecznie zapraszamy!

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ miszczu91
dnia 20.07.2010, 19:59 · Zgłoś
animator to inaczej mentor :)
Odpowiedz
0
@ golo
dnia 20.07.2010, 16:14 · Zgłoś
co to sa aminatorzy ??? amatorzy zupek w proszku amino ??? hahha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.