Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Byłam parę razy na MOSiRze i z własnego doświadczenia powiem że : jedna z Pań (nie powiem która ) minęła się z powołaniem .Powinna prowadzić jakiś zespół taneczny. Wymyślała same układy taneczne z którymi niestety wiekszośc Pań nie dawała sobie rady więc stały w miejscu i tzw. tuptały (Pani instruktorka wogóle nie zwracała na to uwagi). Za to druga jest świetna !!! dawała naprawdę wycisk ale co z tego jak salka jest za mała i co chwilę "któraś którejś" przywaliła z łokcia i trzeba było ćwiczyć prawie na baczność! Gdyby tak przeniosła się na dużą salę ......w Jaśle byłyby same laski :)
Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy.
Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem.
Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z
regulaminem.