Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zapraszamy na Mela Cup 2010

21
Andrzej MIKA /TIR MEN/ oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle
zapraszają na VIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „MELA CUP 2010”


Turniej  rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych 17 – 35 lat oraz 35 – 100 lat.

JASŁO HALA MOSiR – 2 styczeń 2010 r., początek gier godz. 8.00.

Dla kibiców wstęp wolny oraz szereg atrakcji między innymi pokazy judo oraz karate.

W turnieju udział wezmą drużyny:


RAF – BUD
MPM PLEJADA JASŁO
SKENSY
KARCZNA U EDWARDA
SOBNIÓW
FERAJNA ARTURA S.
SZKODNIKI
FC KOMBINERKI
ACTIV LIFE
BELFER TEAM
STRZYŻÓW
SOLIDARNOŚĆ GAMRAT
MELA I PRZYJACIELE


MOSiR Jasło


Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ tir
dnia 07.01.2010, 19:34 · Zgłoś
50 lat kierowca tira
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 04.01.2010, 23:56 · Zgłoś
0
@ dshasd
dnia 04.01.2010, 13:40 · Zgłoś
kto wygral ten turniej?
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 01.01.2010, 23:38 · Zgłoś
sportowej uczty po meczach:P
Odpowiedz
0
@ mela
dnia 01.01.2010, 14:38 · Zgłoś
dzieki wszystkim za pomoc w organizacji. dzieki za udzial.pomyslnosci dla wszystkich w 2010r. ps...sportowej uczty, niech wygra najlepszy.
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 31.12.2009, 14:01 · Zgłoś
i znowu to samo, ktoś ma niezłą zabawe droczac sie z ferajna, ja bym to zlekcewazył
Odpowiedz
0
@ widz:)
dnia 31.12.2009, 13:43 · Zgłoś
Melanz Cup :D
Odpowiedz
0
@ do ktoś
dnia 31.12.2009, 09:12 · Zgłoś
[...] jesteś i tyle . Wyjdz na parkiet [...] !!!
Odpowiedz
0
@ do xxxxxxxxxx
dnia 31.12.2009, 00:42 · Zgłoś
[...] sie?? zobaczymy na turnieju ;)
Odpowiedz
0
@ do maxz
dnia 30.12.2009, 19:55 · Zgłoś
Kirowca tira :] :D
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 30.12.2009, 16:14 · Zgłoś
aa dlaczego TIR MEN? :D miłośnik tirów? ;>
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 30.12.2009, 12:55 · Zgłoś
napewno ferajna artura s przegra ahahhaahah
[...]
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 30.12.2009, 12:54 · Zgłoś
ciekawe kto wygra
Odpowiedz
0
@ xxxxxxxxxx
dnia 30.12.2009, 04:38 · Zgłoś
A Co To Skensy dwóch grubych i jeden kudłaty ...
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 29.12.2009, 23:24 · Zgłoś
Do ataku tratatatata-Mela Jesteś Wielki.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 29.12.2009, 22:58 · Zgłoś
Do ataku tratatatata-Mela Jesteś Wielki.
Odpowiedz
0
@ do m
dnia 29.12.2009, 20:31 · Zgłoś
Czytaj forum :]
Odpowiedz
0
@ pytanko
dnia 29.12.2009, 17:58 · Zgłoś
Które drużyny grają w której kategorii? :p
Odpowiedz
0
@ m
dnia 29.12.2009, 17:22 · Zgłoś
[...] ze wiadomosc pojawila sie teraz...
juz po .. BRAWO !!!
Odpowiedz
0
@ Hmmm
dnia 29.12.2009, 15:41 · Zgłoś
Skensy wygraja chyba , ale Raf-Bud tez ma dobry skład. Jak Belfer team to nauczyciele to oni wygraja ta starsza kategorie.
Odpowiedz
0
@ ha
dnia 29.12.2009, 15:15 · Zgłoś
kapitan mela !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.