Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaproszenie na Mszę Świętą w intencji NSZZ „Solidarność”

10

W związku z przypadającą 34. rocznicą podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” Oddział w Jaśle oraz Stowarzyszenie „Solidarni w Jaśle” serdecznie zapraszają na Mszę Świętą w intencji NSZZ „Solidarność” i Ludzi Pracy, która odbędzie się w dniu 31.08.2014 r. (niedziela) o godz. 18.00 w Kościele pw. Św. Stanisława BM w Jaśle.

NSZZ „Solidarność” Region Podkarpacie Oddział w Jaśle

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ jasiu
dnia 01.09.2014, 09:32 · Zgłoś
I znowu wszystko zaczyna się od mszy
Odpowiedz
2
@ stary
dnia 31.08.2014, 13:00 · Zgłoś
jeśli się mylę to dopytam dla czego w żadnym prywatnym zakładzie nie ma "Solidarności" a może w którymś jest chętnie się dowiem i będę uradowany.
Odpowiedz
3
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 04.09.2014, 00:23 · Zgłoś
"@Stary" spróbuję Ci odpowiedzieć pytaniem: czy znasz prywatny zakład, do którego robotnicy nie idą pod przymusem, a "szef" płaci tyle, że wystarcza na utrzymanie siebie i rodziny, a może są to tylko obozy pracy, [tak się ludzi gnębi] gdzie "kadra" ma na wszystko, a reszta tylko aby przeżyć...??? Dlaczego w obozach pracy [Oświęcim itd...] nie można było się organizować, ale zapewniam Cię, że takie to "prywatne zakłady" rozpłyną się we mgle i ślad po nich zaginie - mądrość przychodzi z czasem i doświadczeniami i nie można się jej nauczyć w szkole...
Odpowiedz
2
@ kol.
dnia 30.08.2014, 18:25 · Zgłoś
solidaryzuje się z wypowiedzią ,,stary'
Odpowiedz
4
@ Tadeusz Baniak
dnia 29.08.2014, 20:36 · Zgłoś
Ruch solidarnościowy doprowadził do wolności i demokracji, ale ta wolność i demokracja została zawłaszczona przez "handlarzy" wywodzących się z rządzącej obecnie PO-PSL.
Odpowiedz
3
@ Kasia
dnia 29.08.2014, 18:44 · Zgłoś
Zamiast pieniądze wydawać na msze i kwiaty po stówce za wiązankę dajcie biednym dzieciom, których na naszym terenie nie brakuje. W/g GUS prawie 3 mln osób jest dotkniętych w Polsce skrajnym ubóstwem. W rankingu najbardziej [...]owskich województw Podkarpacie załapało się na podium.
Odpowiedz
1
@ O Mateusz
dnia 29.08.2014, 19:51 · Zgłoś
Jak nie dajesz to sie nie interesuj zamiast na kosmetyki ty daj na dzieci ,grzeszysz
Odpowiedz
-1
@ stary
dnia 29.08.2014, 15:38 · Zgłoś
to powinna być msza żałobna,bo nikt nigdy bardziej nie oszukał robotnika niż ta organizacja.
Odpowiedz
2
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 30.08.2014, 21:27 · Zgłoś
Może nie organizacja, ale "agenturalna [...]", [w organizacji było 10 000 000 członków] która dla swojej "wygody i zysku" poszła na układy z "komuną"...Mieli nawet swojego kapelana, który bronił ludzi pracy prawdą, nawet za cenę swojego życia. Kto dzisiaj ich będzie bronił gdzie są ci prawdomówni kapelani spędzający sen z powiek oszustom i wyzyskiwaczom, tu czyha pokusa na wartości ziemskie, a nie dobro społeczne...
Odpowiedz
-8
@ O Mateusz
dnia 29.08.2014, 15:26 · Zgłoś
Będę , wraz z moimi przyjaciółmi z PSLu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.