Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaproszenie na Turniej

2

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło zaprasza sympatyków piłki nożnej na dwudniowy turniej o Puchar Podkarpacia. Odbędzie się on na obiektach MOSiR w Jaśle (ul. Sikorskiego 15) w dniach 18/19.09.2010. Jest to czwarta edycja rozgrywanego tradycyjnie pod koniec września turnieju, który zapoczątkowany został w roku 2007 przez rocznik 1998. Już od tamtego roku zaproszenie do Jasła przyjmowały uznane w Polsce kluby oraz zaprzyjaźnione z Szóstką kluby słowackie.


W czasie trzech rozegranych do tej pory edycji gościliśmy w Jaśle między innymi Wisłę Kraków, Hutnika Kraków, MFK Koszyce, Partizana Bardejow, Sandecję Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Hetmana Zamość. We wrześniu w roku 2007 triumfował Dunajec Nowy Sącz, rok później, również w kategorii rocznika 1998 najlepsza była Tarnovia. Od roku 2009 w rozgrywkach turniejowych uczestniczą chłopcy urodzeni w roku 2000, a rok ubiegły to sukces Arki Gdynia.

Emocji nie zabraknie także i w tym roku, bo gwarantują to zaproszone przez Szóstkę zespoły: GKS Bełachatów, Korona Kielce, Polonia Bytom, GKS Katowice, Sandecja Nowy Sącz, Resovia, Glinik Gorlice, Beniaminek Krosno, Motor Lublin, Borek Kraków, Stadion Chorzów, Cracovia, Polonia Bytom i Igloopol Dębica.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania - początek zawodów w sobotę 18 września, o godzinie 9:00.


UKS Szóstka

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kibic Korony
dnia 19.09.2010, 12:17 · Zgłoś
Może jakieś informację z tego turnieju?
Odpowiedz
0
@ andre176
dnia 19.09.2010, 09:39 · Zgłoś
jakie wyniki po pierwszym dniu?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.