Zaproszenie na Turniej
Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło zaprasza sympatyków piłki nożnej na dwudniowy turniej o Puchar Podkarpacia. Odbędzie się on na obiektach MOSiR w Jaśle (ul. Sikorskiego 15) w dniach 18/19.09.2010. Jest to czwarta edycja rozgrywanego tradycyjnie pod koniec września turnieju, który zapoczątkowany został w roku 2007 przez rocznik 1998. Już od tamtego roku zaproszenie do Jasła przyjmowały uznane w Polsce kluby oraz zaprzyjaźnione z Szóstką kluby słowackie.

W czasie trzech rozegranych do tej pory edycji gościliśmy w Jaśle między innymi Wisłę Kraków, Hutnika Kraków, MFK Koszyce, Partizana Bardejow, Sandecję Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Hetmana Zamość. We wrześniu w roku 2007 triumfował Dunajec Nowy Sącz, rok później, również w kategorii rocznika 1998 najlepsza była Tarnovia. Od roku 2009 w rozgrywkach turniejowych uczestniczą chłopcy urodzeni w roku 2000, a rok ubiegły to sukces Arki Gdynia.
Emocji nie zabraknie także i w tym roku, bo gwarantują to zaproszone przez Szóstkę zespoły: GKS Bełachatów, Korona Kielce, Polonia Bytom, GKS Katowice, Sandecja Nowy Sącz, Resovia, Glinik Gorlice, Beniaminek Krosno, Motor Lublin, Borek Kraków, Stadion Chorzów, Cracovia, Polonia Bytom i Igloopol Dębica.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania - początek zawodów w sobotę 18 września, o godzinie 9:00.
UKS Szóstka
