Zawodnicy ASW JUDO JASŁO walczyli na słowackich matach
Kolejny udany występ naszych judoków, tym razem walczyliśmy ma słowackich matach.


W dniu 10.10.2015 nasza reprezentacja rywalizowała w Povazkiej Bystrzycy gdzie do walk stanęło blisko 600 zawodników. Nasza drużyna zaprezentowała się wspaniale zdobywając 7 medali. Złoto do Jasła przywiozła Joanna Nocula, srebrne medale wywalczyły Paulina Górniak i Natalia Nocula natomiast brązowe Katarzyna Kolbusz, Gabriela Jaracz, Magdalena Lewicka oraz Natalia Nocula po raz drugi w grupie młodziczek.

Pozostali nasi reprezentanci Mateusz Kluszczyk, Patryk Zawadzki, Konrad Zawadzki, Joanna Nowosielska, Anna Jurusik uplasowali się na miejscach poza podium.

GRATULACJE dla naszych podopiecznych oraz ich trenerów.
UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl
