Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawodnicy Guardi najlepsi

31
W miniony weekend odbył się halowy turniej piłki nożnej, organizowanej przez firmę Guardi OBA Jasło. Zawody, oprócz promocji firmy, miały na celu popularyzację piłki nożnej i zdrowego stylu życia.













W sobotę do rozgrywek przystąpiło12 drużyn z Jasła. W drodze eliminacji wyłoniono 8 zespołów, które rozegrały mecze między sobą w niedzielę.
















Ostatecznie w turnieju zwyciężyli piłkarze Guardi pokonując 3:2 drużynę Skensy.

W klasyfikacji indywidualnej wyłoniono najlepszego bramkarza, którym został Damian Filip, Łukasz Kalityński zdobył tytuł króla strzelców, a Seweryn Olbrot został królem strzelców w konkursie przedłużonych rzutów karnych.


(omega)


Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Bary
dnia 02.03.2009, 09:26 · Zgłoś
a gdzie jest najleprzy bramkasz z kowalow ??:@:@:@:@:@
Odpowiedz
0
@ dsu
dnia 28.02.2009, 10:58 · Zgłoś
Byle wiecej takich turniejów...Guardii gratki...Szkoda ze wszystkich fotek nie mozna zobaczyć.pozdro:D
Odpowiedz
0
@ Kaszyki
dnia 27.02.2009, 14:41 · Zgłoś
zwyrodniali [...] haha,impra na 102,ale do pracy na 6 dalismy rade isc:)
Odpowiedz
0
@ murinio
dnia 26.02.2009, 20:16 · Zgłoś
dobra rywalizacja była ale ten bramkasz kowalow dobrze ze dostal najleprzego byl pze [...]
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 25.02.2009, 19:37 · Zgłoś
piłka dla twardzieli nie dla panienek !!!do zoba w sobote olee:D
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 25.02.2009, 19:12 · Zgłoś
potwierdzam:):), impreza pierwsza klasa!!
Odpowiedz
0
@ Haski
dnia 25.02.2009, 18:27 · Zgłoś
haha imprezka pierwsza klasa Guardi jest gościnne się koledzy ze Skensów i Karczmy mogli przekonać alelebleee hahaha
Odpowiedz
0
@ zzzz
dnia 25.02.2009, 15:44 · Zgłoś
Widziałem fotki po turnieju Impreza Guardi z Karczmą i Skensami... Ciężko było ;)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.02.2009, 11:06 · Zgłoś
drogi Widzu, cos kiepsko ogladales mecze skoro nie widziales oolleee, mimo 7 miejsca "pare" razy pokarali przeciwnikow:D:D;);)
Odpowiedz
0
@ do hhh
dnia 25.02.2009, 10:58 · Zgłoś
masz racje tylko Skensy grali chamsko :D:D:D a inne drużyny to co na paluszkach chodziły jak baletnice??? Skensy też dostali po nogach, ale nie płaczą tak jak inni , pozdro ;)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 25.02.2009, 10:43 · Zgłoś
tu: OLEEEE:)
Odpowiedz
0
@ SkenS
dnia 25.02.2009, 10:19 · Zgłoś
Czasami Trzeba Grac Twardo!!! ale jak sie boisz to nic nie poradze!! Tak więc przyjdz w sobote bedziesz widzial jak sie gra!!!B)
Odpowiedz
0
@ sympatyk
dnia 25.02.2009, 10:01 · Zgłoś
Pietia , gdzie reszte zdjęć????
Odpowiedz
0
@ Guardi
dnia 24.02.2009, 23:03 · Zgłoś
O... spoko foty, Pietia to czasem nie twoje fotki? Przyniosłeś do pracy na płytce?
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 24.02.2009, 17:08 · Zgłoś
szkoda tylko ze nie ktorzy nie widzieli jk skesy chamsko grali momentami?????
Odpowiedz
0
@ Haski
dnia 24.02.2009, 16:38 · Zgłoś
ale gadacie... już jak zawsze sędziowie stali po stronie gospodarzy weź człowieku zorganizuj turniej i zobaczymy czy będą stali za tobą a nie gadaj takich głupot bo się płakać chce, za każdym razem sędziowie stali po stronie gospodarzy żałosne i tyle. wygrali lepsi i tyle :D:D
Odpowiedz
0
@ SkenS
dnia 24.02.2009, 16:31 · Zgłoś
Karny powienien byc ale bylo mineło.A rzut rozny byl bo sam bieglem z pilka i zawodnik ktory biegl kolo mnie dotknol tak lekko pilke ze mogles tego nie widziec ale sedzia byl bardzo dobrze ustawiony i widzial lepiej!!! I sam Go wykonałem a ze obroncy zostawili Dyńke samego to nie nasza wina!!!
Odpowiedz
0
@ do gość od Santosa
dnia 24.02.2009, 15:21 · Zgłoś
Wielkie Dzięki HEHE Szansa 1:120 Ooollleee Narka :):) Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Widz
dnia 24.02.2009, 15:10 · Zgłoś
Karczmiarze gdzie wasze olee...;)
Odpowiedz
0
@ Skensy alelebleeee
dnia 24.02.2009, 15:09 · Zgłoś
i to jaka bramka :D najlepszy był Tosiek w Panoramie razem z Kaszykami , pozdro dla Karczmy
Odpowiedz
0
@ łups
dnia 24.02.2009, 15:03 · Zgłoś
Ale to GUARDI niegościnne!;) Zaprosili drużyny tylko po to by je ograć... Oj nie ładnie! ;) No chyba że nagrody za dalsze miejsca były równie atrakcyjne jak za pierwsze.:D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 24.02.2009, 14:52 · Zgłoś
Bramka Pusiola może i najładniejsza bramka turnieju ale... na 6:0 o ile pamiętam więc na wielkim luzie. Szkoda że nie w finale.
Teraz rewanż w piątek :)
Odpowiedz
0
@ do znawcy
dnia 24.02.2009, 13:16 · Zgłoś
może karny i był sam widziałem ale też sędziowie popełnili błąd na korzyść Skensów dyktując rzut rożny którego ewidentnie nie było a jak dobrze wiecie po tym rożbyn padła bramka tak więc .....
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 24.02.2009, 12:45 · Zgłoś
bramka puziola jutro o 20 na eurosporcie :))
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 23.02.2009, 23:00 · Zgłoś
a bo nie było mnie:P
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 23.02.2009, 19:47 · Zgłoś
oj działo się :), santi jesteś the best! :D
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 23.02.2009, 19:28 · Zgłoś
Turniej na wysokim poziomie, ale bramkarz Kowalów pokazał na co go stac, był nie do pokonania i nie wiem czego Czarni szukaja bamkarza maja na miejsc xD. Oby takich turnieji wiecej... :)
Odpowiedz
1
@ znawca
dnia 23.02.2009, 18:53 · Zgłoś
powinni skensy wygrac, karny na cholewce ewident !!!! no ale organizatorzy zawsze maja sedziow po swojej stronie jak i tych co czas mierza...ale z drugiej strony gratulacje dla zwyciezcow.
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 23.02.2009, 18:42 · Zgłoś
i wrucili na swoje miejsce odrazu widac ze ekipa co zawze z gamratu
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 23.02.2009, 17:52 · Zgłoś
Turniej na wysokim poziomi :D ale bramkarz Kowalów przechodził sam siebie...
Odpowiedz
0
@ Haski
dnia 23.02.2009, 16:49 · Zgłoś
Guardi górą :D:D Ludzie z Gamratu rządzą hehehe :D dobry turniej dobre upominki a najlepsze zakończenie turnieju w Panoramie :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.