Zawodnicy Guardi najlepsi
31
W miniony weekend odbył się halowy turniej piłki nożnej, organizowanej przez firmę Guardi OBA Jasło. Zawody, oprócz promocji firmy, miały na celu popularyzację piłki nożnej i zdrowego stylu życia.






W sobotę do rozgrywek przystąpiło12 drużyn z Jasła. W drodze eliminacji wyłoniono 8 zespołów, które rozegrały mecze między sobą w niedzielę.








Ostatecznie w turnieju zwyciężyli piłkarze Guardi pokonując 3:2 drużynę Skensy.
W klasyfikacji indywidualnej wyłoniono najlepszego bramkarza, którym został Damian Filip, Łukasz Kalityński zdobył tytuł króla strzelców, a Seweryn Olbrot został królem strzelców w konkursie przedłużonych rzutów karnych.
(omega)
W sobotę do rozgrywek przystąpiło12 drużyn z Jasła. W drodze eliminacji wyłoniono 8 zespołów, które rozegrały mecze między sobą w niedzielę.
Ostatecznie w turnieju zwyciężyli piłkarze Guardi pokonując 3:2 drużynę Skensy.
W klasyfikacji indywidualnej wyłoniono najlepszego bramkarza, którym został Damian Filip, Łukasz Kalityński zdobył tytuł króla strzelców, a Seweryn Olbrot został królem strzelców w konkursie przedłużonych rzutów karnych.
(omega)
