Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawodnicy jasielskiego Klubu Karate Kyokushin najlepsi w makroregionie

10

Zawodnicy województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego 12 marca 2017 rywalizowali w Przeworsku w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Karate Kyokushin.

Jasielscy karatecy zdobywając 7 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych medali zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw.

W kategorii seniorów I miejsce w kumite do 65 kg i II miejsce w kata zajął Dawid Nguyen Quang. W kumite powyżej 80 kg najlepszym okazał się Kamil Mastaj, a w kategorii do 80 kg II miejsce zajął Konrad Adamiak.

W kategorii juniorów I miejsce w kumite do 65 kg zdobył Kamil Berkowicz , a drugie Dawid Drążewski. Pierwsze miejsca zdobyli również Michał Buś do 50 kg, Grzegorz Bochnia do 55 kg.

Drugie miejsce do 55 kg zajęła Ewa Trybus, a trzecie w kumite do 50 kg Oliwia Dutka. Julia Wołtosz zajęła trzecie miejsce w kumite i kata.

Dobrze spisali się również młodzicy zdobywając 2 złote i 4 brązowe medale. Złoto do 50 kg zdobył Hubert Sokołowski i Wiktor Kotulak powyżej60 kg. Brązowe medale zdobyli: Faustyna Wojciechowska, Zuzanna Marek, Julia Wójcikiewicz i Konstanty Galant.

Klub reprezentowało również 3 sędziów: Tadeusz Krygowski, Leszek Ptak i Krzysztof Lech. W zawodach uczestniczyło 276 zawodników z 32 klubów. Udział w Mistrzostwach finansowany był z dotacji Miasta Jasła.

Klub Karate Kyokushin w Jaśle

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Jan
dnia 17.03.2017, 07:21 · Zgłoś
Te kuwety dla szachisty bo [...] wszystko.
Odpowiedz
15
@ szachista
dnia 17.03.2017, 16:06 · Zgłoś
z całym szacunkiem , w czym są gorsi szachiści ?
Odpowiedz
-12
@ szachista
dnia 16.03.2017, 17:25 · Zgłoś
niech jeszcze stoły z szachownicami kupi i ustawi w centrum sportów walki
Odpowiedz
-5
@ hmm
dnia 16.03.2017, 21:56 · Zgłoś
a nie lepiej kuwety skoro juz tak drwisz?
Odpowiedz
17
@ Akrobata
dnia 16.03.2017, 11:10 · Zgłoś
Baniak jest super. Zakupił profesjonalny sprzęt
Gimnastyczno akrobatyczny. Myśli o wszystkich ...
Odpowiedz
19
@ Ssenogard
dnia 16.03.2017, 07:36 · Zgłoś
[...] wowczas gdy z hali korzystaja przepoceni i w uzywanych przez meisiac bez prania skarpetek i [...]
Odpowiedz
-8
@ cinek
dnia 16.03.2017, 13:54 · Zgłoś
Autopsja? Żabciu, to ksylamit [...].
Odpowiedz
-29
@ Mafii
dnia 15.03.2017, 20:24 · Zgłoś
Super sprawa,brawo jesteśmy w Jaśle już potęgą w tzw.michałkach i sportach niszowych.Kiedy będzie na poziomie koszykówka lub siatkówka żeby całe rodziny tysiácami jak w Krośnie czy Rzeszowie chodziły na mecze i identyfikowały się z miastem z Dumą?Kiedy powstanie hala widowiskowo sportowa z wymiarami pozwalającymi grać w najwyższych ligach?Dragones twoja córka pyka w siatkę to może coś wieś, kiedy miasto sprawi taki prezent jak sportów walki grom zespołowym?
Odpowiedz
-17
@ dragoness
dnia 15.03.2017, 20:35 · Zgłoś
Niestety nie wiem. W hali [...] jak nieszczęście, pomimo remontu i nie zanosi się na zmianę. Natomiast cieszę się ze wszystkich sukcesów rodzimych sportowaców.
Odpowiedz
14
@ dragoness
dnia 15.03.2017, 19:00 · Zgłoś
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, po co w Jaśle Centrum Sztuk Walki? Gratulacje!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.