Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawodnicy jasielskiego klubu Kyokushin Karate odnieśli kolejny sukces sportowy

18

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate odnieśli kolejny sukces sportowy. W Mistrzostwach Polski Juniorów które odbyły się 12 października w Sieradzu zdobyli trzy medale. W kategorii do 65 kg srebro wywalczył Andrzej Bochnia. Rewelacją zawodów okazał się Dawid Nguyen Quang, który zdobył złoty medal w kata, brązowy w kumite i tytuł "Najlepszy Zawodnik Mistrzostw".

Jasielski Klub zajął 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej, na 225 klubów kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Mistrzostwa, rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zaliczane są do punktacji wojewódzkiej co ma wpływ na wysokość dotacji centralnych na sport w naszym województwie.

Udział w Mistrzostwach realizowany był wspólnie z Miastem Jasło w ramach zadania " Szkolenie i współzawodnictwo w zakresie karate"

 Karate Kyokushin w Jaśle

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
4
@ Ja
dnia 24.10.2013, 11:21 · Zgłoś
O nie ładnie jak zwykle poszło towarzystwo w złośiwości. Na zawody wyjeżdżaja dzieci i młodzież, ktorej chce sie ciężko i sumiennie pracowac, trenerzy którzy gdyby nie lubili pracy z młodzieża dali by sobie spokój, wiec należy im przede wszystkim pogratulować.
Przecież te dzieciaki to czytają wiec sie zastanówcie co piszecie. Cieszcie sie ich sukcesami razem z nimi.
Jeszcze raz gratuacje dla zawodników i ich trenerów.
Odpowiedz
8
@ JASEŁKO
dnia 20.10.2013, 20:07 · Zgłoś
rewelacją zawodów okazał się dawid nguyen quang, który zdobył złoty medal w kata, brązowy w kumite i tytuł "najlepszy zawodnik mistrzostw".i jak rodzice nie moga dawac na takiego zdolnego zawodnika p.burmistrzu wiesz teraz komu dac dotacje stawiac na młodziez czarnych zostawic niech sie [...] sami mecza za bilety
Odpowiedz
7
@ obserwator
dnia 20.10.2013, 18:13 · Zgłoś
na jasielskich karateków zawsze można liczyć, gratulacje
Odpowiedz
4
@ pipirp
dnia 20.10.2013, 11:43 · Zgłoś
Judocy gratuluja ;)
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 19.10.2013, 19:17 · Zgłoś
Ciekawe jaka jest wysokość dotacji otrzymywanych przez klub. Bo ile dostają "utytułowani" piłkarze, to wiemy.
Odpowiedz
5
@ xxx
dnia 20.10.2013, 09:50 · Zgłoś
tyle ile wpłacą rodzice
Odpowiedz
2
@ JASLANIN
dnia 20.10.2013, 20:01 · Zgłoś
tak to prawda rodzice pokrywaja koszty to nie CZARNI JAŁO co nie umieja piłki kopac hahaha chyba ze im sama do nogi przyleci to miasto ich sponsoruje BRAĆ PRZYKŁAD Z KARATYE NIE Z CZARNYCH
Odpowiedz
4
@ :P
dnia 20.10.2013, 20:26 · Zgłoś
Droga Pani.W Polsce z budżetu jak pisał już Ziemkiewicz dotacje otrzymuje to co jest w sumie niepotrzebne.Tudzież ci którzy najgłośniej krzyczą.A że kibice - patrioci itp są za piłką to piłka być musi.Bo inaczej jaki by mieli czynnik integrujący ich jako grupę i jaki pretekst do walki z innymi podobnymi do siebie z innych miejscowości ? Zresztą póki mają swój spektakl z 22 lub mniej [...] biegającymi za kawałkiem napompowanej skóry i mogą pić [...] patrząc na spektakl tudzież walczyć z innymi kibicami to mają wszystko czego potrzebują ci "prawdźwi męszczyźni" :P Inaczej będą protestować pod urzędem miasta i drzeć [...] na rynku,a jak by Policja pogoniła ich to by były wielkie pretensje... Albo co gorsza by kogoś mogli uderzyć,więc władza dla świętego spokoju woli takim łebkom ustąpić...
Odpowiedz
-3
@ kier
dnia 21.10.2013, 14:36 · Zgłoś
Widzę ze wypowiadają sie tutaj sami znawcy tematu Czarnych Jasło i dotacji.Najpierw może sprawdźcie na jaka kwote dotacji z miasta wpłynął wniosek od prezesa sekcji karate i ile otrzymał a potem piszcie swoje mądrości.Nikt nie bronił wpisać i rozliczyć sie potem z dotacji powiedzmy 100 tys.tylko prawda jest taka ze ta sekcja nie miała by możliwości rozliczyć tak dużej dotacji bo koszty sa dużo mniejsze.Pretensje proszę wiec wnosić nie do piłkarzy Czarnych Jasło ale do prezesa i działaczy sekcji karate w Jaśle.
Odpowiedz
-2
@ kier
dnia 21.10.2013, 14:40 · Zgłoś
Czytając twoje posty w wielu tematach widzę ewidentne kompleksy w stosunku do JKS Czarni Jasło.Co do ,,utytułowania,,to zapewne chodzi Ci o to ze drużyna Czarnych Jasło została wybrana,, drużyna 2012r.,,na Podkarpaciu przez trenerów i działaczy innych klubów, a jeden z jej zawodników jest reprezentantem kraju w swojej kategorii wiekowej.
Odpowiedz
1
@ :(
dnia 22.10.2013, 07:39 · Zgłoś
Finansista się znarazł...żenada kier
Odpowiedz
11
@ :)
dnia 19.10.2013, 11:20 · Zgłoś
super - gratulacje
Odpowiedz
2
@ było
dnia 19.10.2013, 09:16 · Zgłoś
było kolego bo w takim krośnie na zawodach bez mistrzowskiej rangi jest czasami ponad 200 klubów
Odpowiedz
3
@ było nie było
dnia 20.10.2013, 09:15 · Zgłoś
coś mi nie pasi.. 250 klubów - po ilu zawodników wystawił jeden klub? na pewno nie jednego tylko 3 może 5 lub nawet 10. Liczmy chłodno. 250 * 3 = 750 zawodników no nie tylu to na pewno nie było. A w Krośnie to byłem i widziałem jest klubów czasem ale ... 20 , a 200 to zawodników. Nie mylmy zawodników z klubami.
Odpowiedz
1
@ ola
dnia 22.10.2013, 19:01 · Zgłoś
Czytaj ze zrozumieniem, 225 klubow zrzeszonych w PZK a nie bioracych udzial w zawodach, pozdrawiam karatekow!
Odpowiedz
0
@ ale było
dnia 24.10.2013, 16:53 · Zgłoś
... no właśnie, co mają zrzeszeni w PZK do klasyfikacji jeśli byli według mnie, nieobecni ?
Odpowiedz
2
@ tajoj
dnia 18.10.2013, 18:06 · Zgłoś
... no i co zatkao [...]
... chociaż z tymi 225 klubami to ich chyba tyle tam nie było ? czy było ?
Odpowiedz
10
@ JASLANIN
dnia 18.10.2013, 17:44 · Zgłoś
gratulacje tzrymam za was kciuki jaslanie do boju
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.