Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawodnicy Klubu Kyokushin Karate powołani do Kadry Narpdowej

27

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate powołani do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata. Kamil Mastaj i Dawid Nguyen Quang zostali powołani przez Polski Związek Karate do 14 osobowej Kadry Polski i  wezmą udział w Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin w Khabarovsku w dniach 1- 5 października 2015.

Kamil Mastaj jest aktualnym Mistrzem Polski Młodzieżowców i Wicemistrzem Eropy Seniorów. Dawid Nguyen Quang jest również medalistą Mistrzostw Polski i Europy w kategorii juniorów i będzie to dla niego pierwszy tak poważny start w sektorze.

 Kyoushin Karate w Jaśle

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
4
@ jasełko
dnia 05.08.2015, 08:26 · Zgłoś
Dawid Kamil trzymamy mocno za was kciuki dajcie z siebie wszystko :)
Odpowiedz
5
@ uuu
dnia 01.08.2015, 17:20 · Zgłoś
jaka inteligentna odpowiedz ;D ;D
Odpowiedz
2
@ dzinks
dnia 01.08.2015, 14:03 · Zgłoś
na zachód o Jasła
Odpowiedz
-3
@ ,,,
dnia 31.07.2015, 16:21 · Zgłoś
a gdzie biecz??
Odpowiedz
-1
@ emi
dnia 30.07.2015, 11:38 · Zgłoś
A Remik z Dąbrówki już nie walczy katareka? :D
Odpowiedz
-5
@ xxxx
dnia 29.07.2015, 16:48 · Zgłoś
do wszystkich baranow ktorzy chca zablysnac i wypominaja blad pisowni w tytule. Jezeli pisze narpdowej to nie rozumiecie o co chodzi cwiercinteligenci?to nie sprawdzian ortograficzny i tu nie chodzi o bledy w pisowni a o sens artykulu.Ale brawo,brawo wykazaliscie sie niezwykla spostrzegawczoscia brawo.
Odpowiedz
1
@ gosia g
dnia 29.07.2015, 13:24 · Zgłoś
macie blad w pisowni w tytule...
Odpowiedz
0
@ emm
dnia 28.07.2015, 08:43 · Zgłoś
Literówka w tytule. Żenada :)
Odpowiedz
0
@ guc
dnia 27.07.2015, 12:34 · Zgłoś
do red. jest błąd w tytule (Narpdowej)
Odpowiedz
0
@ Marcell
dnia 27.07.2015, 11:12 · Zgłoś
Przy okazji zapytam. Czy klub OYAMA w Jaśle jeszcze działa?
Odpowiedz
10
@ 9977777777777777777777777777777777777777
dnia 26.07.2015, 16:35 · Zgłoś
zlikwidować czarnych i dawać kase na to co przynosi efekty
Odpowiedz
-11
@ kijek
dnia 29.07.2015, 09:25 · Zgłoś
Zlikwiduj sobie mózg.W Czarnych trenuje 80 chłopaków wiec pomyśl nim cos napiszesz.
Odpowiedz
-4
@ Mas
dnia 26.07.2015, 12:56 · Zgłoś
Kadry Narpdowej żądzi :P
Odpowiedz
1
@ lolololo
dnia 31.07.2015, 08:47 · Zgłoś
Ty też rządzisz! :D haha
Odpowiedz
3
@ wujek
dnia 25.07.2015, 21:34 · Zgłoś
Brawo brawo dawid od maleńkiego trenował i są efekty
Dla kamila również wielki szacunek dajcie chłopaki z siebie wszystko
Odpowiedz
2
@ degrasso
dnia 25.07.2015, 17:15 · Zgłoś
najlepsi z najlepszych normalnie !!!
Odpowiedz
2
@ sosai
dnia 25.07.2015, 16:48 · Zgłoś
Zapytajcie kiedy zaczynali? Wcale mnie nie dziwi , że stoją u progu "własnej granicy" niech ja zatem przekroczą. To taka tajemnicza i osobista ścieżka. Maja dużo pokory ... więc chyba podołają ku uciesze nas wszystkich kibiców sztuk i sportów wschodnich walk w Jaśle i kraju.
Odpowiedz
0
@ M
dnia 25.07.2015, 10:58 · Zgłoś
Super Kamil, powodzenia! :)
Odpowiedz
2
@ Latko
dnia 25.07.2015, 09:47 · Zgłoś
No i to są sukcesy, a nie jacyś kopacze, to kolejny argument żeby utrzymywać tylko sekcje młodzieżowe a seniorów kopaczy rozgonić w tibini makier.
Odpowiedz
5
@ SPORTOWA T...
dnia 25.07.2015, 08:58 · Zgłoś
Dawaj Dawidzior! Trzymamy kciuki całą starą ekipą! hahaha :D
Odpowiedz
1
@ liki
dnia 24.07.2015, 09:37 · Zgłoś
Do przodu hlopcy dajcie rosji embargo
Odpowiedz
9
@ st.
dnia 24.07.2015, 08:03 · Zgłoś
gratulacje !!! tato Romanie syn spełnia Twoje marzenia bądz dumny ja trzymam kciuki.
Odpowiedz
6
@ xxx
dnia 24.07.2015, 05:36 · Zgłoś
Brawo chłopy . pokażcie kto rządzi :) !
Odpowiedz
8
@ beta
dnia 23.07.2015, 22:01 · Zgłoś
Miasto nazywa się po polsku Chabarowsk. kto nie spał na geografii, ten wie. A Chłopakom gratuluję. Szkoda, że żeby zarobić na obozy karatecy i judocy muszą pakować zakupy w marketach. Może warto zastanowić się nad przewartościowaniem dotacji?
Odpowiedz
4
@ Tadeusz B.
dnia 23.07.2015, 21:08 · Zgłoś
Hajime i ippon!
Odpowiedz
10
@ kapitan
dnia 23.07.2015, 20:42 · Zgłoś
KAMIL trzymam kciuki powodzenia
Odpowiedz
20
@ sportowiecxxx
dnia 23.07.2015, 18:43 · Zgłoś
Gratulacje i powodzenia chlopaki!!! ;-)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.