Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawodniczki klubu ASW JUDO JASŁO Mistrzyniami Polski

34

Natalia Nocula i Katarzyna Kolbusz zostały Mistrzyniami Polski. Podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego wzięły udział w drużynowych Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostały w dniu 12.11.2016 w Suchym Lesie koło Poznania.

Obie zawodniczki zostały wypożyczone i reprezentowały barwy klubu GKS CZARNI BYTOM gdzie wraz z koleżankami okazały się najlepsze w grupie juniorek młodszych.

Dla obu zawodniczek to już kolejny medal Mistrzostw Polki wywalczony w różnych grupach wiekowych. Dla Kasi to szósty medal Mistrzostw Polski w jej karierze sportowej, natomiast Natalia ma tych krążków pięć.

Obie zawodniczki należą do kadry narodowej juniorek młodszych.

UKS ASW JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
34
@ Lll
dnia 26.11.2016, 19:01 · Zgłoś
Miszcze ;-)
Odpowiedz
35
@ Fda
dnia 26.11.2016, 14:02 · Zgłoś
Czyli ile walk wygrała każda z nich?
Odpowiedz
34
@ Trak
dnia 26.11.2016, 18:28 · Zgłoś
Jedna z dziewczyn nie walczyła wcale, była rezerwową zawodniczką, natomiast druga walczyła raz i przegrała.
Odpowiedz
-33
@ fda
dnia 27.11.2016, 15:42 · Zgłoś
Obie wygrały!!!
Odpowiedz
-33
@ ....
dnia 25.11.2016, 14:29 · Zgłoś
Jasielskie piekiełko, konkurencja nie próżnuje jak widać. Dziewczyny drużynowo zdobywają taki wynik, obie są sympatyczne i pracowite, trener doprowadził je do poziomu mistrzowskiego a problem polega na tym że nikt z klubu konkurencyjnego nie pojechał i teraz takie efekty tego. Zawsze pod artykułem tego klubu taka nagonka, powodzenia dla was ale na macie a nie przez komputerem.
Odpowiedz
34
@ obserwator
dnia 28.11.2016, 07:10 · Zgłoś
Problem polega na tym, że autorowi tekstu brak odwagi do podania faktów bo w innym przypadku od razu podałby z kim i z jakim efektem te zawodniczki walczyły!!!
ps. tak się akurat składa, że walki na macie to nikt się nie boi, a porażka jest wkalkulowana w sport, no ale co niektórzy "potrafią cudownie" albo zmienić kategorię wagową albo "odpowiednio ustawiać" walki byleby tylko nie spotkać sie na macie... wystarczy popytać trenerow z innych klubów, który "trener" ma zawsze najwiecej do powiedzenia przed losowaniem walk, kóry zawsze ma jakieś problemy...
Odpowiedz
-32
@ nn
dnia 28.11.2016, 11:37 · Zgłoś
Ty obserwator lepiej się ty przedstaw jak się nazywasz, każdy wie, że kopiesz bo jesteś od konkurencji i żal cie ściska, że akurat te dziewczyny walczą na najwyższym poziomie o medale Mistrzostw Polski. A co do jakiś kombinacji to hmmm popatrz na siebie i swoje zachowania bo nikt nie wie o co chodzi i jakich trenerów pytań i o co! Czasem warto popatrzeć ogólnie na to co się dzieje a nie tylko przez relację "swojego" trenera.
Odpowiedz
31
@ obserwator
dnia 28.11.2016, 14:42 · Zgłoś
tak sie przedstawię jak ty się przedstawiłe(a)ś...
żaden żal nikogo nie ściska - sam fakt powołania do zespołu, który wywalczył złoty medal jest sykcesem i nikt tego nie neguje, a wręcz przeciwnie w poprzednich komentarzanach doceniono umiejętności i wysoki poziom sportowy tych zawodniczek więc proponuję ich nie mieszać w ten [...] bełkot ze strony autora pierwotnego tekstu...
zgodzę się z jednym cyt.: "Czasem warto popatrzeć ogólnie na to co się dzieje a nie tylko przez relację "swojego" trenera"... jakoś do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi o walkach tych zawodniczek i o powołaniach do kadry narodowej juniorek młodszych... czyżby prawda bolała???
Odpowiedz
28
@ acha
dnia 25.11.2016, 13:57 · Zgłoś
Przemek, przestań zciemniać pisz prawdę bo się ośmieszasz
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 24.11.2016, 09:33 · Zgłoś
Promocja przemocy (sportów walki) w Jaśle TRWA
Odpowiedz
-3
@ dragoness
dnia 24.11.2016, 14:51 · Zgłoś
Judo to przemoc? Rozumiem, że noży też u pana/i w rodzinie nie ma, bo można komuś krzywdę zrobic?
Odpowiedz
0
@ Ddd
dnia 25.11.2016, 20:51 · Zgłoś
Dziś judo jutro mma
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 26.11.2016, 01:09 · Zgłoś
jasne. dziś widelec, jutro kałasznikow.
Odpowiedz
1
@ Lll
dnia 27.11.2016, 12:40 · Zgłoś
Dlaczego kibole uprawiają sporty walki a nie grają w tenisa???
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 27.11.2016, 12:41 · Zgłoś
Kibole pakują na siłowni, i koksują, a nie uprawiają sporty walki, "znafco".
Odpowiedz
3
@ sliwka
dnia 24.11.2016, 05:10 · Zgłoś
Gratuluje! Jestem dumny. Czy Katarzyna Kolbusz to corka Krzyska? Trzymam kciuki aby dalsze treningi, ciezka praca i sukcesy doprowadzily Was do olipijskiego zlota! Tak trzymac, dziewczyny.
Odpowiedz
38
@ obserwator
dnia 23.11.2016, 14:22 · Zgłoś
z całym szacunkiem dla tych dwóch miłych i sympatycznych zawodniczek, które w dotychczasowej karierze sportowej osiągały sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej - ten turniej i te medale Drużynowych Mistrzostw Polski raczej splendoru im nie przynoszą i prawdę mówiąc obydwie w jego zdobyciu przez DRUŻYNĘ nie miały udziału... bo jedna przegrała swoją walkę, a druga była zawodniczką rezerwową... - co oczywiście nie świadczy, że dziewczyny nie mają talentu i umiejętności - po prostu tym razem im ne wyszło - tak jak to jest w sporcie - nie zawsze się wygrywa... szkoda, że autor tekstu (?!) na siłę promuje swój klub nie podając do wiadomosci wszystkich faktów...
Odpowiedz
-36
@ do obserwator
dnia 23.11.2016, 15:14 · Zgłoś
Oj kolejny raz tylko udowadniasz swoją niewiedzę albo wiedze pozyskaną hmmmm sam nie wiem skąd. Zastanów się co piszesz, jakby dziewczyny były słabe co chcesz udowodnić to w ogóle by nie wzięły udziału w tym turnieju. Przestań zazdrościć i tak po ludzku pogratuluj bo to dziewczyny dzięki którym Jasło i jasielskie judo znalazło się na mapie polskiego judo.
Odpowiedz
30
@ dragoness
dnia 24.11.2016, 08:15 · Zgłoś
Co zwykłemu jaslaninowi daje że Jasło znalazło się na mapie polskiego judo?[...] poziom i słabość reprezentacj judo został w pełni ukazany na Olimpiadzie.Oprócz tego kto oprócz garstki fanatyków interesuje się tym sportem?Nie oszukujmy się to sport niszowy a w przypadku jasielskiego judo to juz tylko zabawa dziecięca bo w Jasle nawet grupy juniorskiej nie wspominając seniorów nie ma.Czy komuś się to podoba najpopularniejsze są gry zespołowe i tampowinno się kase ładować bo drużyna zdobywająca mistrza pilski w siatkówce,hokeju patrząc na rzeszów czy sanok przynoszą splendor i sławe miastu a nie młodziezowe medale w judo czy karate
Odpowiedz
34
@ obserwator
dnia 24.11.2016, 10:07 · Zgłoś
Proponuję czytać ze zrozumienim - cyt.: "z całym szacunkiem dla tych dwóch miłych i sympatycznych zawodniczek, które w dotychczasowej karierze sportowej osiągały sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej..." cyt. :"...co oczywiście nie świadczy, że dziewczyny nie mają talentu i umiejętnościgdzie..." - więc gdzie tu jest napisane, że dziewczyny są słabe??? według mnie doceniono ich umiejętności i osiagnięcia. To może napiszesz jaka jest ta prawdziwa "wiedza i niewiedza" według ciebie??? To może wreszcie napiszesz, czy zawodniczki te walczyły, czy nie i z jakim skutkiem? No chyba, że brak ci odwagi, albo boisz sie, że ta "wiedza i niewiedza" mija się z twoją "prawdą"...!!! Tak jak napisano wyżej nie zawsze się zwycięża, ale sztuką jest się podnieść po porażce - a ta maksyma jest szczególnie ważna w takiej dyscyplinie jak JUDO!!! Tak, oczywiście gratuluję tym sympatycznym zawodniczkom, że były w ekipie, która zdobyła złoty medal bo to jest fakt niepodważalny - ale ty nie "pompuj balonika" na temat klubu, w którym one ćwiczą, tylko napisz jak było w rzeczywistości!!!
ps. ciekawe czy straczy ci odwagi aby napisać jak było w rzeczywistości?!
Odpowiedz
34
@ Informator
dnia 24.11.2016, 18:27 · Zgłoś
W artykule pisze, że sa obydwie należą do kadry Polski Juniorek mlodszych. Nie widze Tu Pani Kolbusz. Jak to jest ? http://web.pzjudo.pl/kadra-narodowa-2016
Odpowiedz
35
@ obserwator
dnia 25.11.2016, 07:10 · Zgłoś
No tak to jest, że autor tekstu konfabuluje i jak zwykle "pompuje balonik" o klubiku... szkoda tylko tych miłych i sympatycznych zawodniczek bo jak one teraz muszą się czuć przez nieodpowiedzialenego [...]... ale to nie pierwszy taki tekst gdzie mija się z prawdą... widocznie wychodzi z założenia, że nie ważne co byle by o tym klubiku pisali...
ps. jak widać teraz temu [...] zabrakło odwagi aby opisać faktyczny udział zawodniczek w zdobyciu złotego medalu...
ps. żeby było jasne - nie mam nic do zawodniczek bo wcześniejszymi innymi występami udowodniły, że prezentują wysoki poziom sportowy!!!
Odpowiedz
-32
@ Judo
dnia 25.11.2016, 09:26 · Zgłoś
Ja tym dziewczyną gratuluję sukcesu bo jest to sukces jako jedyne były powołane z Jasła i trzeba z tego cieszyć. Myślę, że taki ktoś kto podpisuje się obserwator jest mało wiarygodny.
Odpowiedz
35
@ wuj
dnia 25.11.2016, 11:27 · Zgłoś
Człowieku one nie sa powołane z Jasła tylko z Bytomia. Jeśli ktoś jest tutaj mało wiarygodny to raczej ty
Odpowiedz
-27
@ jjj
dnia 30.11.2016, 10:58 · Zgłoś
Obie wygrały swoje pojedynki i są klubowymi Mistrzyniami Polski. Ranking PZJudo, który decyduje o kadrze narodowej jest tutaj:
http://web.pzjudo.pl/sites/default/files/zalaczniki/2016/2017rank_jml_21lis_k.pdf
A dla informacji obserwatora zawodnik z Rzeszowa został klubowym v-ce mistrzem włoch, skrytykuj go bo jest najlepszy i go powołali do tych zawodów.
Wasza zazdrość jest chora!
Odpowiedz
0
@ 78
dnia 23.11.2016, 10:36 · Zgłoś
Gratulacje!
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 22.11.2016, 22:48 · Zgłoś
Ino dżudo u nos jest i fajowo momy.
Odpowiedz
-8
@ dragoness
dnia 22.11.2016, 23:04 · Zgłoś
To nie klon, niestety. To marna podróba. Gratulacje dziewczyny i tak trzymać!
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 26.11.2016, 18:08 · Zgłoś
dlaczego niestety? nie byłoby ci wstyd za styl ?
Odpowiedz
-7
@ łodyniec
dnia 22.11.2016, 18:00 · Zgłoś
Mistrzostw Polki
Odpowiedz
1
@ maestro
dnia 22.11.2016, 16:18 · Zgłoś
brawo to są dziewczyny z pasją oby tak dalej
często słyszymy ze młodzież w dzisiejszych czasach marnuje się przed komputerem albo chodzi po mieście szukając w telefonie wirtualne zwierzątko albo [...] ale te dziewczyny są cudowne
Odpowiedz
41
@ jasełko
dnia 22.11.2016, 14:48 · Zgłoś
jakie zawodniczki asw judo jasło ?
na mistrzostwach polski reprezentowały gks czarni bytom !!!
Odpowiedz
3
@ tutaj wpisz swoj pseudonim
dnia 23.11.2016, 21:09 · Zgłoś
jak to???
Odpowiedz
36
@ ciekawy
dnia 27.11.2016, 10:49 · Zgłoś
wczoraj brązowy medal na mistrzostwach europy w karate zdobył Mastaj mieszkaniec naszego powiatu a nasze media milczą może we ktoś z jakiego powodu ???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.