Zawody strażackie w Tarnowcu
10
W dniu 5 lipca na Stadionie im. Wojnarowicza w Tarnowcu odbyły się Gminne Zawody Strażackie. W zawodach wzięło udział 9 jednostek.




Strażacy zmagali się w dwóch konkurencjach, czyli w tak zwanym "dwuboju pożarniczym". Pierwszą była sztafeta z przeszkodami, a drugą ćwiczenia bojowe. Przewodniczącym komisji sędziowskiej był mł. bryg. Wacław Pasterczyk, w skład komisji weszli również mł. bryg. Marek Górniak, mł. bryg. Ireneusz Zagórski, st. bryg. Piotr Surmacz i st. asp. Andrzej Walczyk.


Najlepiej spisała się drużyna z Łajsc, drugie miejsce zajął Glinik Polski, a trzecie Tarnowiec.
Zawody strażackie przyszło obejrzeć około dwustu osób. Zawody przeprowadził i zorganizował Gminny Komendant OSP kpt. Lula Jarosław przy współpracy z OSP Tarnowiec.
UG Tarnowiec
Strażacy zmagali się w dwóch konkurencjach, czyli w tak zwanym "dwuboju pożarniczym". Pierwszą była sztafeta z przeszkodami, a drugą ćwiczenia bojowe. Przewodniczącym komisji sędziowskiej był mł. bryg. Wacław Pasterczyk, w skład komisji weszli również mł. bryg. Marek Górniak, mł. bryg. Ireneusz Zagórski, st. bryg. Piotr Surmacz i st. asp. Andrzej Walczyk.
Najlepiej spisała się drużyna z Łajsc, drugie miejsce zajął Glinik Polski, a trzecie Tarnowiec.
Zawody strażackie przyszło obejrzeć około dwustu osób. Zawody przeprowadził i zorganizował Gminny Komendant OSP kpt. Lula Jarosław przy współpracy z OSP Tarnowiec.
UG Tarnowiec
