Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawody strażackie w Tarnowcu

10
W dniu 5 lipca na Stadionie im. Wojnarowicza w Tarnowcu odbyły się Gminne Zawody Strażackie. W zawodach wzięło udział 9 jednostek.








Strażacy zmagali się w dwóch konkurencjach, czyli w tak zwanym "dwuboju pożarniczym". Pierwszą była sztafeta z przeszkodami, a drugą ćwiczenia bojowe. Przewodniczącym komisji sędziowskiej  był mł. bryg. Wacław Pasterczyk, w skład komisji weszli również mł. bryg. Marek Górniak, mł. bryg. Ireneusz Zagórski, st. bryg. Piotr Surmacz i st. asp. Andrzej Walczyk. 




Najlepiej spisała się drużyna z Łajsc, drugie miejsce zajął Glinik Polski, a trzecie Tarnowiec.

Zawody strażackie przyszło obejrzeć około dwustu osób. Zawody przeprowadził i zorganizował Gminny Komendant OSP kpt. Lula Jarosław przy współpracy z OSP Tarnowiec.


UG Tarnowiec
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ yokozuki
dnia 28.12.2009, 20:00 · Zgłoś
GLINIK POLSKI powinien zająć 1 miejsce !!! To było niesprawiedliwe!!
Odpowiedz
0
@ Kostiumy
dnia 18.07.2009, 13:07 · Zgłoś
to sobie chyba sami szyli...mamy XXI wiek jakby ktos nie wiedzial
Odpowiedz
0
@ zainteresowany
dnia 15.07.2009, 22:48 · Zgłoś
... no aakg chyba jednak masz racje nie było za bardzo rywali :) oby w najbliższych zawodach były podobne czasy :)
Odpowiedz
0
@ aakg
dnia 15.07.2009, 11:58 · Zgłoś
Czyli poziom był słabiutki
Odpowiedz
0
@ margic
dnia 15.07.2009, 06:21 · Zgłoś
Takie czasy jak pisal widz to mial chyba po wypiciu kilku glebszych. Lajsce mialy 1.03 w sztafecie i 55s w bojowce. Zaznaczam ze sedziowie z PSP Jaslo strasznie restrykcyjni i np Tarnowiec dostal 10pkt karnych przy czsie 49s czym zostal zepchniety na 3 miejsce, ale tego ze np. Glinik Polski nie obrocil tarczy to juz nie widzieli.....
Odpowiedz
0
@ zainteresowany
dnia 14.07.2009, 22:02 · Zgłoś
no chyba żartuijesz gdzieżby, aż tak słabo?? A tak wogóle jaki czas miała gmina jasło?? tak z ciekawości :)
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 14.07.2009, 14:21 · Zgłoś
czasy w porównaniu do gminy jasło kiepskie bojówka 1.59 a sztafeta 1.15 oczywiscie to są najlepsze czasy
Odpowiedz
0
@ aakg
dnia 14.07.2009, 09:43 · Zgłoś
jakie mieli czasy w sztafecie i bojówce??
Odpowiedz
0
@ sivek
dnia 14.07.2009, 09:38 · Zgłoś
no ramzes jest klasa xD
Odpowiedz
0
@ zainteresowany
dnia 14.07.2009, 08:32 · Zgłoś
hej czy można sie dowiedzieć jaki czas osiągnęła drużyna w obu konkurencjach?? Wielkie dzięki za udzielone informacje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.