Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zawody w Triathlonie o Puchar Jasła 2009

6
23 sierpnia 2009r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle zostały rozegrane Zawody w Triathlonie o Puchar Jasła 2009.

Celem imprezy była popularyzacja triathlonu jako formy aktywnego wypoczynku w regionie jasielskim.










Wyniki zawodów sportowych w Tiathlonie o Puchar Jasła 23.08.2009 r.


Kategoria dzieci

1.    Rafał Ciborowski        czas    9.20.94
2.    Wiktoria Łukasik        czas    9.36.64
3.    Tomasz Myśliwiec    czas 13.15.46

Kategoria Młodziczka


1.    Sandra Kopiczko        czas 20.06.00

Kategoria Seniorka

1.    Teresa Czernicka        czas 41,17.02
2.    Agnieszka Pilch        czas 42.17.72

Kategoria Młodzik

1.    Cezary Zieliński        czas 17.58.83
2.    Franciszek Omak        czas 23.05.69

Kategoria Junior Młodszy

1.    Jakub Dulko        czas 17.33.81
2.    Bartłomiej Kubkowski     czas 18.22.50

Kategoria Junior Starszy

1.    Michał Wiśniewski    czas 1.16.41

Kategoria Senior

1.    Kamil Paluch         czas 1.07.42
2.    Bartosz Smolak         czas 1.11.48
3.    Tomasz Marek         czas 1.14.09

Kategoria Masters

1.    Piotr Smolak         czas 1.12.25
2.    Stanisław Bodecki     czas 1.16.43
3.    Ryszard Majsiak         czas 1.22.51

Kategoria Masters II

1.    Jerzy Wedman         czas 38.22.00


MOSiR Jasło
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ew
dnia 04.09.2009, 16:30 · Zgłoś
Gratuluje wszystkim a pan hehe niech się schowa :)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 26.08.2009, 21:18 · Zgłoś
Pogoda była fatalna-ale przyszli sami twardziele.
Organizacja pomimo opadów deszczu była dobra.
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 26.08.2009, 19:06 · Zgłoś
a byłem w tamtym roku i ukończyłem:) i było nas troszke więcej;D
Odpowiedz
0
@ Do hehe
dnia 26.08.2009, 07:51 · Zgłoś
hehe. Trzeba było zwiększyć frekwencję. Ale chyba byś padł- mizerotro.
Odpowiedz
0
@ amator
dnia 25.08.2009, 16:59 · Zgłoś
Pogratulować kondycji-moze za rok sam wezmę udział-tak 3mać:)!
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 25.08.2009, 08:09 · Zgłoś
nawaliło zawodników;D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.