Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zdarzenie drogowe z udziałem autobusu

14

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Jaśle na ul. Floriańskiej. Kierująca audi doprowadziła do zderzenia czołowo-bocznego z autobusem. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. 

Dzisiaj przed godz. 8, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Floriańskiej w Jaśle.

Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latka kierując audi, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenie z autobusem komunikacji publicznej. Siła uderzenia była tak duża, że z osobówki zostało wyrwane przednie lewe koło. W autobusie oprócz kierowcy, podróżowało ośmioro pasażerów.

Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy wykonali oględziny.

W zdarzeniu ucierpiała jedynie sprawczyni kolizji, która trafiła do szpitala. Na szczęście, obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne. Mieszkanka gminy Jasło, została ukarana mandatem w kwocie 1500 zł, a na jej konto trafiło 12 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali także dowody rejestracyjne obu pojazdów.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
1
@ kuba
dnia 23.05.2024, 09:36 · Zgłoś
Ma pierszeństwo bo [...] kto nauczy przepisów jak szkoli się by zdać egzamin .Edukacja od szkoły podstawowej a dzieci nauczą się zasad ruchu drogowego i nie będą zachowywać się na drodze jak [...].
Odpowiedz
1
@ policja
dnia 23.05.2024, 08:24 · Zgłoś
[...] śmigają, policja winna z tym zrobić porządek.
Odpowiedz
3
@ Pryndki
dnia 23.05.2024, 05:46 · Zgłoś
No a kiedy niby mo se [...] umalować i z kuleżankom pogodac, ino za kółkiem
Odpowiedz
9
@ Kierowca
dnia 22.05.2024, 22:11 · Zgłoś
Dziś w Łajscach tez by mnie taka bardziej madka polka sprzątnęła z drogi srebrną toyotą corollą verso tnąc grubo koło sety i ścinając zakręty!! A myślałem ze tylko młodzież szaleje w starych BMW (czyt. Bardzo Mały [...]) a tu mamusia pewnie do przedszkola po Dżesike w rodzinnym japońcu szła niczym Juha Kankunnen celicą w rajdzie Szwecji ;)
Odpowiedz
3
@ Stary Glina
dnia 22.05.2024, 22:29 · Zgłoś
Bo wiesz Kierowco, niektóre te Panie Szacowne nie wiedzą, że jak popylają ileś tam na godzinę to działa na ich bolid siła odśrodkowa, która go wynosi na przeciwny pas. Ale co tam, [...] w spód i ,,łognia [...]!!!” Najwyżej jak rozwali, to Stary w Reichu zarobi i kupi drugi, jeszcze szybszy.
Odpowiedz
4
@ Do kierowca
dnia 23.05.2024, 00:00 · Zgłoś
Zapraszam na Gądki z nowego mostu w lewo w stronę rafinerii i spowrotem. Ludzie ścinają zakręty albo wjeżdżając na przeciwny pas zależy z której strony pan jedzie. Na przestrzeni pół roku byłem świadkiem 2 wypadków gdy właśnie ktoś wyjechał na nie swój pas.

To jest porażka bo o ile czynniki zdrowotne jak zasłabnięcie nie mamy wpływu tak mamy wpływ na prędkość w jaką wchodzimy w zakręt i ruch kierownicą. Ja sobie nie wyobrażam zjechać na przeciwny pas albo ścinać zakręt.
Odpowiedz
-2
@ Chaos i byki
dnia 23.05.2024, 11:07 · Zgłoś
Do kierowcy:
Jeżeli robisz takie byki na drodze jak w pisowni i taki chaos, to strach się bać. Strach czytać i spotkać się na drodze.
Odpowiedz
8
@ oko
dnia 22.05.2024, 20:48 · Zgłoś
Musiała mieć za długie paznokcie i źle jej było kręcić kierownicą wiec na zakręcie pojechała na wprost i rozwaliła autobus.
Odpowiedz
4
@ 6Nr juhu
dnia 22.05.2024, 20:26 · Zgłoś
Za taki wyczyn powinna mieć zabrane prawko.
Odpowiedz
-2
@ hemoroidyjaslo32
dnia 22.05.2024, 20:18 · Zgłoś
pozdro dla jaśka K. z Jasiela
Odpowiedz
10
@ Stary Glina
dnia 22.05.2024, 20:02 · Zgłoś
23 lata panna nadobna zjechała na ,,nie swój" pas ruchu. No ciekawe dlaczego??? Takiej Larze Croft to ja bym zaproponował 5 tysi..
Odpowiedz
4
@ O [...]
dnia 22.05.2024, 19:50 · Zgłoś
Łymyn.. Musiała być jakaś "silna i niezależna"
Odpowiedz
-4
@ ostatnia prosta
dnia 22.05.2024, 19:58 · Zgłoś
Obstawiam pomroczność jasną po preparacie [...]
Odpowiedz
1
@ mieszkaniec
dnia 22.05.2024, 19:31 · Zgłoś
XDD opony na tor widzę po zdjęciu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.