Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zderzenie dwóch samochodów we Wróblowej

20

Przed godz. 8. w miejscowości Wróblowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia drogowego z udziałem Toyoty i Suzuki doszło na drodze powiatowej relacji Jasło – Brzyska. Poszkodowana została jedna osoba.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

red.

Napisany dnia: 15.09.2021, 08:55
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ emeryt
dnia 15.09.2021, 09:14
Ocena
komentarza:
-13
co to za dziuraaaaaaa ???
@ Jakiś Pan
dnia 15.09.2021, 11:10
Ocena
komentarza:
0
Wincy gazu... tyle w temacie...
@ heinrich
dnia 15.09.2021, 09:57
Ocena
komentarza:
-28
We Wróblowej??? We Jaśle?? We Warszawie ??
@ tak..we ;)
dnia 15.09.2021, 10:12
Ocena
komentarza:
32
We piszemy regularnie przed wyrazami, które zaczynają się od spółgłoski [w] lub [f], a potem mają jeszcze jedną spółgłoskę, np. we Francji, we Włocławku, we Wronkach. Poza tym piszemy we przed zaimkiem mnie (analogicznie w wypadku innych przyimków, np. beze mnie, nade mną) i przed kilkoma innymi wyrazami, np. we Lwowie, we śnie, czasem tylko w utartych związkach wyrazowych, np. dać się komuś we znaki (choć wpatrywać się w te znaki). Obocznie mówimy w środę lub we środę oraz w czwartek i we czwartek. Mówimy zasadniczo we mgle, ale w piosence jest „W mgle utonie próżno wzrok”. Więcej o tym, a także o różnicy między z i ze – zob. (Mały) słownik wyrazów kłopotliwych, hasło w, we, z, ze itp.
@ Abnegat
dnia 15.09.2021, 11:14
Ocena
komentarza:
5
Ja mam inne zastrzeżenie natury językowej. Czy artykuły o wypadkach muszą powielać drętwy język komunikatów policyjnych?

Co to oznacza z punktu widzenia logiki językowej , że "doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych"? Że miało miejsce jakieś bliżej nieokreślone zdarzenie drogowe, w którym dodatkowo były zaangażowane te dwa wymienione samochody. Czy w artykule nie można po prostu napisać, że doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych?
@ heinrich
dnia 15.09.2021, 15:27
Ocena
komentarza:
-8
Czyli we Brzyskach?
@ myś samodzielnie
dnia 15.09.2021, 10:20
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ kontrola trasy
dnia 15.09.2021, 10:36
Ocena
komentarza:
5
Trasa z Jasła do Błażkowej powinna być systematycznie i często kontrolowana przez Policję. Strach tamtędy jechać. Lokalni popisują się przed sobą i sąsiadami prędkością. Dlatego tam są ciągle wypadki. W ostatnią niedzielę jechałem tamtędy rowerem. Kilka razy musiałem się zatrzymać i zejść na pobocze. Czy Policja nad tym zapanuje?
@ Mimi
dnia 15.09.2021, 13:17
Ocena
komentarza:
6
Za kościołem w Dąbrówce zaczyna się inny świat. Tam rządzą prawa natury
@ łodyniec
dnia 15.09.2021, 11:40
Ocena
komentarza:
2
Wjyncy gazu! Nie hamuj na zakryncie !
@ Jakiś Pan
dnia 15.09.2021, 20:09
Ocena
komentarza:
-2
O to to to...
@ Www
dnia 15.09.2021, 12:37
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Mieszkaniec
dnia 15.09.2021, 16:27
Ocena
komentarza:
2
Trzeba we wróblowej kontrolować od zakrętu ta prosta w stronę ujazdu ile fabryka da,proszę bardziej kontrolować bo masakra
@ Winne klimaty
dnia 15.09.2021, 17:48
Ocena
komentarza:
0
Powoli chyba nie jechał widać po uszkodzeniu
@ Frog
dnia 15.09.2021, 22:03
Ocena
komentarza:
2
Postawić fotoradar??
@ Rico
dnia 15.09.2021, 22:13
Ocena
komentarza:
-3
Jeżdżę tą drogą już dość długo na przestrzeni lat przybyło więcej aut a nawierzchnia drogi jest w opłakanym stanie taki ser szwajcarski i koleiny pamiętam lata jak miło było jechać tamtymi drogami nie to co dziś możliwe że i to było przyczyną wypadku trudno powiedzieć nadmierna prędkość takimi drogami nie wróży nic dobrego też.
@ Yozef
dnia 15.09.2021, 22:35
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Czytelnik
dnia 15.09.2021, 23:32
Ocena
komentarza:
2
Ludzi kierujących nieodpowiedzialne swoje pudełka na czterech kółkach nie brakuje i zapewne nie braknie. Tego raczej nie jest się w stanie wyeliminować z drogi obecnymi przepisami.
@ As
dnia 20.09.2021, 18:51
Ocena
komentarza:
1
Jakie obrazliwe .jak mozma byc tak nieodpowiedzialnym wiozac zone i dwoje malych dzieci
.szok .a nauczycielka skrecala do szkoly .
@ Www
dnia 16.09.2021, 05:58
Ocena
komentarza:
-3
W Wróblowej jak już...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Trwa protest policjantów. 46 funkcjonariuszy na L4

  Od ubiegłego tygodnia blisko 50 policjantów spośród 180 z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle przebywa na zwolnieniu lekarskim. To efekt trwającego w Polsce protestu funkcjonariuszy, którzy walczą o podwyżki.

   

 • Prawo jazdy z dofinansowaniem do 100%? Z Akademią Jazdy Impuls to możliwe!

   

  Zdobycie wymarzonego prawa jazdy, wbrew obiegowej opinii może okazać się zadaniem bardzo łatwym. Kluczowym warunkiem jest dokonanie właściwego wyboru ośrodka szkolenia, gwarantującego indywidualne podejście do kursantów oraz opiekę najlepszych instruktorów. Takim ośrodkiem jest Akademia Jazdy Impuls, gdzie kursanci mają możliwość uzyskania dofinansowania do 100% na prawo jazdy.

 • 7 pacjentów przyjętych na oddziale covidowym. Jedna osoba zakażona na OIOM-ie

  Na Oddziale Zakaźnym Szpitala Specjalistycznego w Jaśle przekształconym w oddział covidowy przebywa sześciu pacjentów zakażonych koronawirusem. Jedna osoba w stanie ciężkim leży na Oddziale Intensywnej Terapii pod respiratorem. Większość z nich to osoby niezaszczepione.

 • Niewielkie zainteresowanie szczepieniem uczniów organizowanych przez szkoły

  Akcja szczepienia uczniów przeciw Covid-19 nie cieszy się powodzeniem. Niewielu rodziców ze szkół podstawowych w Jaśle oraz ponadpodstawowych w powiecie jasielskim zadeklarowało chęć zaszczepienia swoich dzieci. Jak poinformowało MEiN, w skali kraju jedynie 48 303 deklaracje chęci zaszczepienia dzieci złożyli rodzice u dyrektorów szkół.

 • Mieszkańcy są przeciwni powstaniu ich zdaniem "pseudo" obwodnicy w Nowym Żmigrodzie

  Władze powiatu jasielskiego oraz gminy Nowy Żmigród zabiegają o budowę nowego łącznika drogi wojewódzkiej nr 993 relacji Gorlice-Nowy Żmigród-Dukla. Początkiem września br. zarząd powiatu przyjął koncepcję jej przebiegu. Pomysł powstania nowej obwodnicy niepokoi mieszkańców Nowego Żmigrodu i okolicznych miejscowości...

 • Catering dla firm na każdą okazję w niskiej cenie!

   

  O tym, że u „Wojtka”, można zjeść smacznie i do syta, nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pyszne dania kuchni domowej, można w łatwy sposób zamówić on-line, z dostawą wprost do domu, czy też pracy. W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm oraz dowóz posiłków regeneracyjnych. Wszystko w niskich cenach.

 • Stadion w Czeluśnicy już otwarty

  Po dawnym boisku piłkarskim w Czeluśnicy nie ma już śladu, bowiem po dwóch latach na jego miejscu powstał stadion piłkarsko-lekkoatletyczny. W niedzielę odbyło się jego uroczyste otwarcie i poświęcenie. Inwestycja została zrealizowana za ponad 4,5 mln zł.

 • Rekrutacja DUT Jasło– startujemy!

   

  Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat do zapisów na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze zimowym 2021-2022. Zapisy online rozpoczynają się 20 września 2021 o godz. 10.00.

 • Fordem Transitem z przyczepą wpadł do rowu. Pasażer trafił do szpitala

  Dzisiaj około godziny 16.30 w Wolicy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego z przyczepą. Do jasielskiego szpitala trafił pasażer. Wstępne badanie na zawartość alkoholu potwierdziło, że kierowca forda jest nietrzeźwy.

 • 82. rocznica napaści niemieckiej i sowieckiej na Polskę. Jasielskie obchody Dnia Sybiraka

  - W 82. rocznicę agresji ZSRR na Polskę gromadzi nas pamięć o tamtych wydarzeniach. Dzisiejsze święto opieramy o symbole: hymn Sybiraków, od którego rozpoczęła się dzisiejsza uroczystość w kościele, a także apel poległych, w którym wspomnieliśmy wszystkich pomordowanych na Wschodzie – mówił podczas obchodów Ryszard Pabian, burmistrz miasta Jasła. Jednym z ważnych punktów uroczystości, było odsłonięcie tablicy upamiętniającej ks. płk. Stanisława Matznera w kościele oo. Franciszkanów.<FOTOGALERIA>

 • Zarośnięte boisko. Nie ma siłowni ani placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. - To dramat – mówią mieszkańcy

  Mieszkańcy Jasła interweniują w sprawie osiedla Bryły, na którym ich zdaniem nic się nie dzieje. Boisko do gry w piłkę zarasta trawą, siłowni plenerowej jak nie było tak nie ma, a urządzenia na placu zabaw wymagają remontu. - Trzeba wchodzić drzwiami i wychodzić oknami. Na pewno coś by się zmieniło, bo inne osiedla by sobie na to nie pozwoliły – mówi Mariusz Szufnara, były członek Zarządu Osiedla Bryły.

 • Zabytkowe organy z kościoła w Sławęcinie odzyskały dawną świetność

   

  Sławęcin to mała wieś w gminie Skołyszyn. Życie lokalnej społeczności, jak zwykle bywa w takich miejscowościach, skoncentrowane jest w znacznej mierze wokół tamtejszej parafii i drewnianego kościoła pw. św. Katarzyny. Tradycja, wspólna historia i świadomość przynależności do owej społeczności mają dla mieszkańców Sławęcina niebagatelne znaczenie. Nic więc dziwnego, że kiedy pojawiła się koncepcja odrestaurowania zabytkowych organów Jana Śliwińskiego...

 • Studia magisterskie z Administracji w Jaśle!

   

  Jasielska filia Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej utworzyła właśnie nowy kierunek studiów. Uczelnia poinformowała że otrzymała uprawnienia do prowadzenia dwuletnich studiów magisterskich na kierunku Administracja w Jaśle!

 • Umowa na przebudowę oddziału psychiatrycznego została podpisana. Prace potrwają najbliższe dwa lata

  Dzisiaj podczas konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Jaśle podpisana została umowa na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle etap I – Oddział Psychiatryczny z Poradniami" z firmą z Szymbarku. Zadanie opiewa na blisko 18 mln zł. Inwestycja ma się zakończyć w 2023 r.

 • Pierogarnia "Wojtek" zaskakuje super promocjami i nowymi smakami pierogów

  Pracownia Pierogów "Wojtek", która na gastronomicznej mapie Jasła pojawiła się zaledwie kilka tygodni temu, zaskakuje super ofertami promocyjnymi dla swoich klientów. To jednak nie wszystko. W menu pierogarni znajdziecie nowe smaki popularnego na naszych stołach dania. Pierogi "bounty"? To brzmi intrygująco. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105