Zimowe szaleństwo czas zacząć. Jutro otwarcie lodowiska
Już jutro, tj. w środę 10 grudnia, otwarcie sezonu łyżwiarskiego w Jaśle. Dla grup zorganizowanych lodowisko MOSiR czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 13, dla użytkowników indywidualnych codziennie od 13.30 do 20 – w ramach trzech seansów.

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle dot. korzystania ze sztucznego lodowiska przy ul. Sikorskiego (obok hali sportowej i kortów, w bliskim sąsiedztwie krytej pływalni), skierowana jest do wszystkich miłośników szaleństw na lodzie – bez względu na wiek i stopień posiadanych umiejętności.
Do dyspozycji grupy zorganizowanych, czyli np. klas szkolnych uczestniczących w zajęciach z wychowania fizycznego, lodowisko czynne będzie (po uprzedniej rezerwacji) od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-13.00. Koszt na osobę – 3 zł.
Dla użytkowników indywidualnych lodowisko otwarte będzie przez siedem dni w tygodniu w godzinach 13.30-20.00 (z dwoma godzinnymi przerwami). Ceny biletów: młodzież szkolna i studenci – 5 zł, osoby dorosłe – 7 zł.
Godziny seansów:
13:30-15:00
16:00-17:30
18:30 do 20:00.
jh/MOSiR w Jaśle
