Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zimowe szaleństwo czas zacząć. Jutro otwarcie lodowiska

11

Już jutro, tj. w środę 10 grudnia, otwarcie sezonu łyżwiarskiego w Jaśle. Dla grup zorganizowanych lodowisko MOSiR czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 13, dla użytkowników indywidualnych codziennie od 13.30 do 20 – w ramach trzech seansów.

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle dot. korzystania ze sztucznego lodowiska przy ul. Sikorskiego (obok hali sportowej i kortów, w bliskim sąsiedztwie krytej pływalni), skierowana jest do wszystkich miłośników szaleństw na lodzie – bez względu na wiek i stopień posiadanych umiejętności. 

Do dyspozycji grupy zorganizowanych, czyli np. klas szkolnych uczestniczących w zajęciach z wychowania fizycznego, lodowisko czynne będzie (po uprzedniej rezerwacji) od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-13.00. Koszt na osobę – 3 zł.

Dla użytkowników indywidualnych lodowisko otwarte będzie przez siedem dni w tygodniu w godzinach 13.30-20.00 (z dwoma godzinnymi przerwami). Ceny biletów: młodzież szkolna i studenci – 5 zł, osoby dorosłe – 7 zł.

Godziny seansów:

13:30-15:00
16:00-17:30
18:30 do 20:00.

 jh/MOSiR w Jaśle

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ marcel
dnia 12.02.2015, 11:31 · Zgłoś
A czy dzisiaj lodowisko będzie czynne czwartek 12 lutego ?
Odpowiedz
3
@ dno
dnia 18.12.2014, 12:22 · Zgłoś
To nie lodowisko, to ślizaweczka :'D
hahahhahahahaha
raz się rozpędzisz i jesteś już na końcu.
Jeśli chcecie to "lodowisko" naprawdę nazywać lodowiskiem to zróbcie takie lodowisko jak w Dębicy! Pozdro dla kumatych!
Odpowiedz
0
@ ttttttwddthtgrd
dnia 14.12.2014, 08:39 · Zgłoś
ile wypożyczenie łyżew
Odpowiedz
3
@ Pisman
dnia 12.12.2014, 09:45 · Zgłoś
Takich "dyrektorów" biur, jak np. Bullitt trzeba natychmiast zwolnić!!!
Odpowiedz
4
@ pracownik
dnia 11.12.2014, 17:05 · Zgłoś
Już niebawem będziesz błagał o przebaczenie przed sądem!
Odpowiedz
3
@ pracownik
dnia 11.12.2014, 17:03 · Zgłoś
Jak tam Bullitt? Kopara opadła oszczerco?!
Odpowiedz
6
@ pracownik
dnia 11.12.2014, 15:54 · Zgłoś
Nie wiem, jakiego dyrektora masz na myśli, ale jeżeli chodzi o dyrektora Baniaka, to obecnie przebywa na zaległym urlopie z 2012r, i pomimo tego codziennie jest w pracy.
Odpowiedz
-4
@ $$$
dnia 12.12.2014, 11:12 · Zgłoś
Urlop wypoczynkowy niewykorzystany w roku kalendarzowym, w którym pracownik nabył do niego prawo, staje się urlopem zaległym. Pracodawca powinien go udzielić najpóźniej do 30 września następnego roku. Zatem urlopu zaległego za 2012 r. należy udzielić pracownikom maksymalnie do 30 września 2013 r.

Nieudzielenie pracownikowi urlopu w roku, w którym pracownik nabył do niego prawo, a w przypadku przesunięcia tego urlopu na rok następny - w terminie określonym w art. 168 Kodeksu pracy, stanowi naruszenie obowiązujących przepisów i może skutkować odpowiedzialnością z tytułu popełnienia wykroczenia przeciwko prawom pracownika zagrożonego karą grzywny od 1 tys. zł do 30 tys. zł.
Odpowiedz
4
@ Bullit
dnia 10.12.2014, 14:15 · Zgłoś
Podobno będzie otwierał ojciec dyrektor?!
Odpowiedz
-5
@ Bullitt
dnia 10.12.2014, 08:27 · Zgłoś
Będzie otwierał pan dyrektor? A może jest na L4?
Odpowiedz
-4
@ hmmmm
dnia 10.12.2014, 22:28 · Zgłoś
ciekawe dlaczego???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.