Złoto i srebro dla jaślan
2
Dwa medale zdobyli zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate podczas Międzynarodowych Mistrzostw Karate na Węgrzech.


W zawodach, które odbyły się 25 kwietnia w Baja, w kategorii dzieci złoto wywalczył Kamil Berkowicz. W kategorii juniorek natomiast srebrny medal zdobyła Paulina Wałęga.
(omega)
W zawodach, które odbyły się 25 kwietnia w Baja, w kategorii dzieci złoto wywalczył Kamil Berkowicz. W kategorii juniorek natomiast srebrny medal zdobyła Paulina Wałęga.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
(omega)
