Zmiana godziny rozpoczęcia Turnieju
6
15 listopada o godzinie 15.00, (nie jak zaplanowano wcześniej o godz. 9.00), w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Niepli, rozpocznie się organizowany III Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło" - Niepla 2008.
I. Uczestnicy
W III Turnieju Rodzinnym w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło, zwanym dalej „Turniejem” uczestniczyć mogą wyłącznie zespoły rodzinne. Turniej zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych dla rodzin uprawiających tenis stołowy amatorsko - rodzic + dziecko do 16 lat (rocznik 1992), rodzic + dziecko powyżej 16 lat.
W turnieju amatorskim dzieci do 16 lat nie mogą być zawodnikami I lub II ligi, a w kategorii powyżej 16 lat mogą uczestniczyć wszyscy chętni nie zrzeszeni od co najmniej dwóch lat w sekcjach tenisa stołowego. Warunek ten dotyczy również rodziców nie zrzeszonych w klubach co najmniej dwa lata. Za rodzinę uważane są osoby z różnych pokoleń i bezpośrednio ze sobą spokrewnione (oboje rodziców i dzieci, babcia, dziadek, syn, córka, wnuczek, wnuczka).
II. Termin i miejsce
Turniej odbędzie się 15.11.2008 r. na Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Niepli.
Uroczyste otwarcie godz. 15.00 Rozpoczęcie gier 15.10.
Termin zgłaszania imiennych reprezentacji upływa z dniem 13 listopada 2008 r.
Zgłoszenia w Urzędzie Gminy Jasło ul. Słowackiego 4, pokój nr 108 lub pod numerem telefonu 013 - 44 36 661 w godz. 8 00 – 15 00.
III. System rozgrywek
Rozgrywki zostaną przeprowadzone według Regulaminu Polskiego Związku Tenisa Stołowego do dwóch wygranych setów. Każdy z uczestników może startować wyłącznie
w jednej kategorii. W każdej kategorii rozlosowane zostaną grupy w których będą uczestniczyć cztery rodziny. Awans do dalszych gier uzyskują dwie najlepsze drużyny z grup.
Po rozgrywkach grupowych turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym. Kolejność gier: rodzic+rodzic, dziecko+dziecko, gra podwójna (rozgrywana wyłącznie w przypadku remisu po dwóch grach pojedynczych).
IV. Nagrody
W poszczególnych kategoriach Turnieju rodziny otrzymają:
- Puchary - miejsca 1 do 3
- Nagrody rzeczowe - miejsca 1 do 8
- Dyplomy - miejsca 1 do 8
- Dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników
- Pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników turnieju
V. Inne sprawy organizacyjne
1. Na sali gimnastycznej obowiązuje obuwie zmienne dla zawodników jak i osób
towarzyszących.
2. Zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność, organizator nie
ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków.
3. Każdy startujący uczeń zobowiązany jest posiadać legitymację szkolną, a osoby dorosłe
dokument tożsamości ze zdjęciem.
4. Organizator nie odpowiada za wypadki zawinione przez uczestników turnieju.
5. Za rzeczy pozostawione w szatniach i na terenie obiektu organizator nie ponosi
odpowiedzialności.
6. O sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje sędzia i przedstawiciel organizatora
turnieju.
7. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje przedstawicielowi organizatora.
Regulamin
"III Turnieju Rodzinnego w Tenisie Stołowym
o Puchar Wójta Gminy Jasło"
Niepla 2008

"III Turnieju Rodzinnego w Tenisie Stołowym
o Puchar Wójta Gminy Jasło"
Niepla 2008

I. Uczestnicy
W III Turnieju Rodzinnym w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło, zwanym dalej „Turniejem” uczestniczyć mogą wyłącznie zespoły rodzinne. Turniej zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych dla rodzin uprawiających tenis stołowy amatorsko - rodzic + dziecko do 16 lat (rocznik 1992), rodzic + dziecko powyżej 16 lat.
W turnieju amatorskim dzieci do 16 lat nie mogą być zawodnikami I lub II ligi, a w kategorii powyżej 16 lat mogą uczestniczyć wszyscy chętni nie zrzeszeni od co najmniej dwóch lat w sekcjach tenisa stołowego. Warunek ten dotyczy również rodziców nie zrzeszonych w klubach co najmniej dwa lata. Za rodzinę uważane są osoby z różnych pokoleń i bezpośrednio ze sobą spokrewnione (oboje rodziców i dzieci, babcia, dziadek, syn, córka, wnuczek, wnuczka).
II. Termin i miejsce
Turniej odbędzie się 15.11.2008 r. na Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Niepli.
Uroczyste otwarcie godz. 15.00 Rozpoczęcie gier 15.10.
Termin zgłaszania imiennych reprezentacji upływa z dniem 13 listopada 2008 r.
Zgłoszenia w Urzędzie Gminy Jasło ul. Słowackiego 4, pokój nr 108 lub pod numerem telefonu 013 - 44 36 661 w godz. 8 00 – 15 00.
III. System rozgrywek
Rozgrywki zostaną przeprowadzone według Regulaminu Polskiego Związku Tenisa Stołowego do dwóch wygranych setów. Każdy z uczestników może startować wyłącznie
w jednej kategorii. W każdej kategorii rozlosowane zostaną grupy w których będą uczestniczyć cztery rodziny. Awans do dalszych gier uzyskują dwie najlepsze drużyny z grup.
Po rozgrywkach grupowych turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym. Kolejność gier: rodzic+rodzic, dziecko+dziecko, gra podwójna (rozgrywana wyłącznie w przypadku remisu po dwóch grach pojedynczych).
IV. Nagrody
W poszczególnych kategoriach Turnieju rodziny otrzymają:
- Puchary - miejsca 1 do 3
- Nagrody rzeczowe - miejsca 1 do 8
- Dyplomy - miejsca 1 do 8
- Dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników
- Pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników turnieju
V. Inne sprawy organizacyjne
1. Na sali gimnastycznej obowiązuje obuwie zmienne dla zawodników jak i osób
towarzyszących.
2. Zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność, organizator nie
ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków.
3. Każdy startujący uczeń zobowiązany jest posiadać legitymację szkolną, a osoby dorosłe
dokument tożsamości ze zdjęciem.
4. Organizator nie odpowiada za wypadki zawinione przez uczestników turnieju.
5. Za rzeczy pozostawione w szatniach i na terenie obiektu organizator nie ponosi
odpowiedzialności.
6. O sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje sędzia i przedstawiciel organizatora
turnieju.
7. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje przedstawicielowi organizatora.
Wszystkich chętnych, jak również ich kibiców serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju!!!
